Кеген аудандық маслихатының 2023 жылғы 06 қаңтарындағы № 46-154 "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 мамырдағы № 4-20 шешімі
Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 06 қаңтарындағы № 46-154 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 178301 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 261 615 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 42 123 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 217 492 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 264 887 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 272 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 272 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 272 мың теңге;"
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 72 730 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 18 116 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 54 614 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 73 600 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 870 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 870 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 870 мың теңге;"

О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 6 января 2023 года № 46-154 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2023-2025 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 22 мая 2023 года № 4-20
Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Кегенского районного маслихата от 6 января 2023 года № 46-154 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 178301):
пункты 1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,12 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 261 615 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 42 123 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 217 492 тысяча тенге, в том числе:
2) затраты 264 887 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 272 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 272 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 272 тысяча тенге"
"2. Утвердить бюджет Жаланашского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 72 730тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 18 116 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 54 614 тысячи тенге, в том числе:
2) затраты 73 600 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 870 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 870 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 870 тысяч тенге."

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 316 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 316 мың теңге;"
2. Көрсетілген шешімнің 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31,34 - қосымшасы осы 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық маслихаттың төрағасы А. Нұғман

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 316 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 316 тысяч тенге."
2. Приложения 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31,34 к указанному решению согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10,11,12 к этому решению написать в новой редакции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата А. Нұғман