"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына және "Бюджет түсімдерін бюджеттердің деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шоты, Жәбірленушілерге өтемақы қорының, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорының және Еуразиялық экономикалық одаққамүше мемлекеттердің бюджеттері арасында бөлу кестесі" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2023 жылғы 8 ақпандағы № 145 бұйрығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 4 сәуірдегі № 149 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 04.04.2025 № 149 бұйрығымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 08.02.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген) бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет түсімдерінің сыныптамасында:
2 "Салықтық емес түсiмдер" санатында:
01 "Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер" сыныбында:
9 "Мемлекет меншігінен түсетін басқа да кірістер" кіші сыныбында:
06 "Тәркіленген мүлікті, белгіленген тәртіппен республикалық меншікке өтеусіз өткен мүлікті, оның ішінде кедендік бас тарту режимінде мемлекеттің пайдасына ресімделген тауарлар мен көлік құралдарын сатудан түсетін түсімдер" ерекшелігінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"06 Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорынан түсетін түсімдерді қоспағанда, тәркіленген мүлікті, белгіленген тәртіппен республикалық меншікке өтеусіз өткен мүлікті, оның ішінде кедендік бас тарту режимінде мемлекеттің пайдасына ресімделген тауарлар мен көлік құралдарын сатудан түсетін түсімдер";
04 "Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар" сыныбында:
1 "Мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар" кіші сыныбының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"1 Мұнай секторы ұйымдарынан, Жәбірленушілерге өтемақы қорынан және Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар";
10 "Мұнай секторын ұйымдастырудан түсетін түсімдерден басқа залалдың орнын толтыру туралы өтініштер бойынша табиғатты пайдаланушылардан алынатын қаражат" ерекшелігінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"10 Мұнай секторын ұйымдастырудан түсетін түсімдерден басқа залалдың орнын толтыру туралы өтініштер бойынша алынатын қаражат";
06 "Басқа да салықтық емес түсiмдер" сыныбында:
1 "Басқа да салықтық емес түсiмдер" кіші сыныбында:
08 "Мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорынан түсетін түсімдерді қоспағанда, республикалық бюджетке түсетін басқа да салықтық емес түсімдер" ерекшелігінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"08 Мұнай секторы ұйымдарынан, Жәбірленушілерге өтемақы қорынан және Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорынан түсетін түсімдерді қоспағанда, республикалық бюджетке түсетін басқа да салықтық емес түсімдер";
09 "Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер" ерекшелігінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"09 Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорынан түсетін түсімдерді қоспағанда, жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер";
2 "Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорына түсетін басқа да салықтық емес түсiмдер" кіші сыныбында:

О внесении изменений и дополнений в приказы Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" и от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан, Фондом компенсации потерпевшим, Фондом поддержки инфраструктуры образования и бюджетами государств – членов Евразийского экономического союза
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 8 февраля 2023 года № 145. Отменен приказом Министра финансов Республики Казахстан от 4 апреля 2025 года № 149.
Сноска. Отменен приказом Министра финансов РК от 04.04.2025 № 149.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9756) следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в классификацию поступлений бюджета:
в категории 2 "Неналоговые поступления":
в классе 01 "Доходы от государственной собственности":
в подклассе 9 "Прочие доходы от государственной собственности":
наименование специфики 06 "Поступления от реализации конфискованного имущества, имущества, безвозмездно перешедшего в установленном порядке в республиканскую собственность, в том числе товаров и транспортных средств, оформленных в таможенном режиме отказа в пользу государства" изложить в следующей редакции:
"06 Поступления от реализации конфискованного имущества, имущества, безвозмездно перешедшего в установленном порядке в республиканскую собственность, в том числе товаров и транспортных средств, оформленных в таможенном режиме отказа в пользу государства, за исключением поступлений в Фонд поддержки инфраструктуры образования";
в классе 04 "Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан":
наименование подкласса 1 "Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора и в Фонд компенсации потерпевшим" изложить в следующей редакции:
"1 Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора, в Фонд компенсации потерпевшим и Фонд поддержки инфраструктуры образования";
наименование специфики 10 "Средства, полученные от природопользователей по искам о возмещении вреда, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора" изложить в следующей редакции:
"10 Средства, полученные по искам о возмещении вреда, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора";
в классе 06 "Прочие неналоговые поступления":
в подклассе 1 "Прочие неналоговые поступления":
наименование специфики 08 "Другие неналоговые поступления в республиканский бюджет, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора и в Фонд компенсации потерпевшим" изложить в следующей редакции:
"08 Другие неналоговые поступления в республиканский бюджет, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора, в Фонд компенсации потерпевшим и Фонд поддержки инфраструктуры образования";
наименование специфики 09 "Другие неналоговые поступления в местный бюджет" изложить в следующей редакции:
"09 Другие неналоговые поступления в местный бюджет, за исключением поступлений в Фонд поддержки инфраструктуры образования";
в подклассе 2 "Прочие неналоговые поступления в Фонд поддержки инфраструктуры образования":

мынадай мазмұндағы 01, 02 және 03 ерекшеліктермен толықтырылсын:
"01 Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорының мақсаттарына жеке және (немесе) заңды тұлғалардан мемлекеттік меншікке өтеусіз берілетін ақша
02 Сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық бойынша шығарылған сот актісі негізінде оларды тәркілеу нәтижесінде мемлекеттік меншікке түскен ақша
03 Сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық бойынша шығарылған сот актісі негізінде тәркіленген мүлікті өткізуден мемлекеттік меншікке түскен ақша";
04 "Жеке және (немесе) заңды тұлғалардан мемлекеттік меншікке өтеусіз берілген ақша қаражаты" ерекшелігінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"04 Жеке және (немесе) заңды тұлғалардан мемлекеттік меншікке өтеусіз берілген ақша";
05 "Сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық немесе қылмыстық құқық бұзушылықтардың жиынтығы бойынша, егер олардың кем дегенде біреуі сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық болып табылса, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі уәкілетті орган тергеп-тексеретін қылмыстық құқық бұзушылықтар бойынша мемлекетке келтірілген залалды өтеу нәтижесінде мемлекет кірісіне, оның ішінде мүлікті өткізуден түсетін ақша қаражаты" ерекшелігінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"05 Сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық немесе қылмыстық құқық бұзушылықтардың жиынтығы бойынша, егер олардың кем дегенде біреуі сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық болып табылса, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі уәкілетті орган тергеп-тексеретін қылмыстық құқық бұзушылықтар бойынша мемлекетке келтірілген залалды өтеу нәтижесінде мемлекет кірісіне, оның ішінде мүлікті өткізуден түсетін ақша";
4 "Трансферттердің түсімдері" санатында:
02 "Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер" сыныбында:
1 "Республикалық бюджеттен түсетiн трансферттер" кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы 03 ерекшелікпен толықтырылсын:
"03 Субвенциялар";
мынадай мазмұндағы 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 және 17:
"05 Республикалық бюджеттен жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтеріне берілетін субвенциялар
06 Республикалық бюджеттен қорғанысқа берілетін субвенциялар
07 Республикалық бюджеттен қоғамдық тәртіпке, қауіпсіздікке, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметіне берілетін субвенциялар
08 Республикалық бюджеттен білім беру субвенциялары
09 Республикалық бюджеттен денсаулық сақтауға берілетін субвенциялар
10 Республикалық бюджеттен әлеуметтік көмекке және әлеуметтік қамсыздандыруға берілетін субвенциялар
11 Республикалық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа берілетін субвенциялар
12 Республикалық бюджеттен мәдениетке, спортқа, туризмге және ақпараттық кеңістiкке берілетін субвенциялар
13 Республикалық бюджеттен отын-энергетика кешенiне және жер қойнауын пайдалануға берілетін субвенциялар
14 Республикалық бюджеттен ауыл, су, орман, балық шаруашылығына, ерекше қорғалатын табиғи аумақтарға, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғауға, жер қатынастарына берілетін субвенциялар
15 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар
16 Республикалық бюджеттен көлік және коммуникацияға берілетін субвенциялар
17 Республикалық бюджеттен өзге де шығыстарға берілетін субвенциялар" ерекшеліктері алып тастылсын;
2 "Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер" кіші сыныбында:
03 "Облыстық бюджеттен түсетiн субвенциялар" ерекшелігінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"03 Субвенциялар";
мынадай мазмұндағы 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 және 17:
"05 Республикалық бюджеттен жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтеріне берілетін субвенциялар
06 Республикалық бюджеттен қорғанысқа берілетін субвенциялар
07 Республикалық бюджеттен қоғамдық тәртіпке, қауіпсіздікке, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметіне берілетін субвенциялар
08 Республикалық бюджеттен білім беру субвенциялары
09 Республикалық бюджеттен денсаулық сақтауға берілетін субвенциялар
10 Республикалық бюджеттен әлеуметтік көмекке және әлеуметтік қамсыздандыруға берілетін субвенциялар
11 Республикалық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа берілетін субвенциялар
12 Республикалық бюджеттен мәдениетке, спортқа, туризмге және ақпараттық кеңістiкке берілетін субвенциялар
13 Республикалық бюджеттен отын-энергетика кешенiне және жер қойнауын пайдалануға берілетін субвенциялар
14 Республикалық бюджеттен ауыл, су, орман, балық шаруашылығына, ерекше қорғалатын табиғи аумақтарға, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғауға, жер қатынастарына берілетін субвенциялар
15 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар
16 Республикалық бюджеттен көлік және коммуникацияға берілетін субвенциялар
17 Республикалық бюджеттен өзге де шығыстарға берілетін субвенциялар" ерекшеліктері алып тастылсын;
3 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен трансферттер" кіші сыныбында:
03 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен субвенциялар" ерекшелігінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"03 Субвенциялар";
мынадай мазмұндағы 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 және 17:
"05 Республикалық бюджеттен жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтеріне берілетін субвенциялар
06 Республикалық бюджеттен қорғанысқа берілетін субвенциялар
07 Республикалық бюджеттен қоғамдық тәртіпке, қауіпсіздікке, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметіне берілетін субвенциялар
08 Республикалық бюджеттен білім беру субвенциялары
09 Республикалық бюджеттен денсаулық сақтауға берілетін субвенциялар
10 Республикалық бюджеттен әлеуметтік көмекке және әлеуметтік қамсыздандыруға берілетін субвенциялар
11 Республикалық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа берілетін субвенциялар
12 Республикалық бюджеттен мәдениетке, спортқа, туризмге және ақпараттық кеңістiкке берілетін субвенциялар
13 Республикалық бюджеттен отын-энергетика кешенiне және жер қойнауын пайдалануға берілетін субвенциялар
14 Республикалық бюджеттен ауыл, су, орман, балық шаруашылығына, ерекше қорғалатын табиғи аумақтарға, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғауға, жер қатынастарына берілетін субвенциялар
15 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар
16 Республикалық бюджеттен көлік және коммуникацияға берілетін субвенциялар
17 Республикалық бюджеттен өзге де шығыстарға берілетін субвенциялар" ерекшеліктері алып тастылсын;
Бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
Қазақстан Республикасы бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымында:
430 "Дамуға бағытталған күрделі шығындар" кіші сыныбында:
431 "Жаңа объектілерді салу және қолдағы объектілерді реконструкциялау" ерекшелігі бойынша:
"Анықтамасы" бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Жаңа объектілерді салуға және қолдағы объектілерді реконструкциялауға, оның ішінде күрделі жөндеуден және қайта жаңғыртудан басқа әскери мақсаттағы объектілерге арналған шығындар. "Жайлы мектеп" білім беру саласындағы пилоттық ұлттық жобаны жүзеге асыру щеңберіндегі шығындар".

дополнить спецификами 01, 02 и 03 следующего содержания:
"01 Деньги, безвозмездно передаваемые в государственную собственность от физических и (или) юридических лиц на цели Фонда поддержки инфраструктуры образования
02 Деньги, поступившие в государственную собственность в результате их конфискации на основании судебного акта, вынесенного по коррупционному правонарушению
03 Деньги, поступившие в государственную собственность от реализации конфискованного имущества на основании судебного акта, вынесенного по коррупционному правонарушению";
наименование специфики 04 "Денежные средства, безвозмездно переданные в государственную собственность от физических и (или) юридических лиц" изложить в следующей редакции:
"04 Деньги, безвозмездно переданные в государственную собственность от физических и (или) юридических лиц";
наименование специфики 05 "Денежные средства, в том числе от реализации имущества, поступающие в доход государства в результате возмещения ущерба, причиненного государству по коррупционному правонарушению или совокупности уголовных правонарушений, если хотя бы одно из них является коррупционным, а также уголовным правонарушениям, расследуемым уполномоченным органом по противодействию коррупции" изложить в следующей редакции:
"05 Деньги, в том числе от реализации имущества, поступающие в доход государства в результате возмещения ущерба, причиненного государству по коррупционному правонарушению или совокупности уголовных правонарушений, если хотя бы одно из них является коррупционным, а также уголовным правонарушениям, расследуемым уполномоченным органом по противодействию коррупции";
в категории 4 "Поступления трансфертов":
в классе 02 "Трансферты из вышестоящих органов государственного управления":
в подклассе 1 "Трансферты из республиканского бюджета":
дополнить спецификой 03 следующего содержания:
"03 Субвенции";
специфики 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 и 17 следующего содержания:
"05 Субвенции из республиканского бюджета на государственные услуги общего характера
06 Субвенции из республиканского бюджета на оборону
07 Субвенции из республиканского бюджета на общественный порядок, безопасность, правовую, судебную, уголовно-исполнительную деятельность
08 Субвенции из республиканского бюджета на образование
09 Субвенции из республиканского бюджета на здравоохранение
10 Субвенции из республиканского бюджета на социальную помощь и социальное обеспечение
11 Субвенции из республиканского бюджета на жилищно-коммунальное хозяйство
12 Субвенции из республиканского бюджета на культуру, спорт, туризм и информационное пространство
13 Субвенции из республиканского бюджета на топливно-энергетический комплекс и недропользование
14 Субвенции из республиканского бюджета на сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрану окружающей среды и животного мира, земельные отношения
15 Субвенции из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность
16 Субвенции из республиканского бюджета на транспорт и коммуникации
17 Субвенции из республиканского бюджета на прочие расходы" исключить;
в подклассе 2 "Трансферты из областного бюджета":
наименование специфики 03 "Субвенции из областного бюджета" изложить в следующей редакции:
"03 Субвенции";
специфики 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 и 17 следующего содержания:
"05 Субвенции из республиканского бюджета на государственные услуги общего характера
06 Субвенции из республиканского бюджета на оборону
07 Субвенции из республиканского бюджета на общественный порядок, безопасность, правовую, судебную, уголовно-исполнительную деятельность
08 Субвенции из республиканского бюджета на образование
09 Субвенции из республиканского бюджета на здравоохранение
10 Субвенции из республиканского бюджета на социальную помощь и социальное обеспечение
11 Субвенции из республиканского бюджета на жилищно-коммунальное хозяйство
12 Субвенции из республиканского бюджета на культуру, спорт, туризм и информационное пространство
13 Субвенции из республиканского бюджета на топливно-энергетический комплекс и недропользование
14 Субвенции из республиканского бюджета на сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрану окружающей среды и животного мира, земельные отношения
15 Субвенции из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность
16 Субвенции из республиканского бюджета на транспорт и коммуникации
17 Субвенции из республиканского бюджета на прочие расходы" исключить;
в подклассе 3 "Трансферты из районного (города областного значения) бюджета":
наименование специфики 03 "Субвенции из районного (города областного значения) бюджета" изложить в следующей редакции:
"03 Субвенции";
специфики 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 и 17 следующего содержания:
"05 Субвенции из республиканского бюджета на государственные услуги общего характера
06 Субвенции из республиканского бюджета на оборону
07 Субвенции из республиканского бюджета на общественный порядок, безопасность, правовую, судебную, уголовно-исполнительную деятельность
08 Субвенции из республиканского бюджета на образование
09 Субвенции из республиканского бюджета на здравоохранение
10 Субвенции из республиканского бюджета на социальную помощь и социальное обеспечение
11 Субвенции из республиканского бюджета на жилищно-коммунальное хозяйство
12 Субвенции из республиканского бюджета на культуру, спорт, туризм и информационное пространство
13 Субвенции из республиканского бюджета на топливно-энергетический комплекс и недропользование
14 Субвенции из республиканского бюджета на сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрану окружающей среды и животного мира, земельные отношения
15 Субвенции из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность
16 Субвенции из республиканского бюджета на транспорт и коммуникации
17 Субвенции из республиканского бюджета на прочие расходы" исключить;
функциональную классификацию расходов бюджета изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу;
в структуре специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан:
в подклассе 430 "Капитальные затраты, направленные на развитие":
по специфике 431 "Строительство новых объектов и реконструкция имеющихся объектов":
графу "Определение" изложить в следующей редакции:
"Затраты на строительство новых объектов и реконструкцию имеющихся объектов, в том числе объектов военного назначения, кроме капитального ремонта и реставрации. Затраты в рамках реализации пилотного национального проекта в области образования "Комфортная школа".

2. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 04.04.2025 № 150 бұйрығымен.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті Қазақстан Республикасы заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкіне орналастыру және ресми жариялау үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық 2023 жылғы 08 ақпаннан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары – Қаржы министрі
2023 жылғы 8 ақпандағы
№ 145 бұйрығының
қосымшасы
Бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар

2. Отменен приказом Министра финансов РК от 04.04.2025 № 150.
3. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 08 февраля 2023 года и подлежит официальному опубликованию.
Заместитель Премьер-Министра-
Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев
Приложение к приказу
Заместителя Премьер-Министра
– Министра финансов
Республики Казахстан
от 08 февраля 2023 года № 145
Функциональная классификация расходов бюджета
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления

101
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
001
Мемлекет басшысының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
002
Мемлекеттің ішкі және сыртқы саясатының стратегиялық аспектілерін болжамды-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100
Мемлекеттің ішкі және сыртқы саясатының стратегиялық аспектілерін болжамды-талдамалық қамтамасыз ету
111
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
003
Архив қорының, баспа басылымдарының сақталуын қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100
Архив қорының, баспа басылымдарының сақталуын қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану
111
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
007
Орталық коммуникациялар қызметінің жұмысын қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100
Орталық коммуникациялар қызметінің жұмысын қамтамасыз ету
111
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

101
Администрация Президента Республики Казахстан
001
Услуги по обеспечению деятельности Главы государства
123
Текущие административные расходы
002
Услуги по прогнозно-аналитическому обеспечению стратегических аспектов внутренней и внешней политики государства
100
Прогнозно-аналитическое обеспечение стратегических аспектов внутренней и внешней политики государства
111
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений
003
Услуги по обеспечению сохранности архивного фонда, печатных изданий и их специальному использованию
100
Обеспечение сохранности архивного фонда, печатных изданий и их специальное использование
111
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений
007
Услуги по обеспечению деятельности Службы центральных коммуникаций
100
Обеспечение деятельности Службы центральных коммуникаций
111
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан

169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
104
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
001
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің қызметін қамтамасыз ету
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
106
Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталық
001
Адамның және азаматтың құқықтары мен бостандықтарының сақталуын қадағалау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100
Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталық қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
105
Ұлттық алдын алу тетiгiн жүзеге асыру бойынша іс-шараларды іске асыру
111
Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталықтың күрделі шығыстары

169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
104
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
001
Услуги по обеспечению деятельности Премьер-Министра Республики Казахстан
100
Обеспечение деятельности Премьер-Министра Республики Казахстан
123
Текущие административные расходы
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
106
Национальный центр по правам человека
001
Услуги по наблюдению за соблюдением прав и свобод человека и гражданина
100
Обеспечение деятельности Национального центра по правам человека
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
105
Реализация мероприятий по осуществлению национального превентивного механизма
111
Капитальные расходы Национального центра по правам человека

168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
110
Облыс мәслихатының аппараты
001
Облыс мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
005
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу

168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
110
Аппарат маслихата области
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата области
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
002
Создание информационных систем
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
003
Капитальные расходы государственного органа
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
005
Повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
118
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан

108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
117
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
118
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
121
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасы бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу

108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
116
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
117
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
118
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
121
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения, а также по поручению Президента Республики Казахстан за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы

124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасы бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасы бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
126
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасы бойынша даму шығыстарына аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
133
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
149
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту

124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения, а также по поручению Президента Республики Казахстан за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
125
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения, а также по поручению Президента Республики Казахстан за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
126
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения, а также по поручению Президента Республики Казахстан за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
133
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
149
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан

124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасы бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
127
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасы бойынша ағымдағы шығыстарға аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
128
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасы бойынша даму шығыстарына аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
133
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
149
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту

124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения, а также по поручению Президента Республики Казахстан за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
127
Целевые текущие трансферты бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения, а также по поручению Президента Республики Казахстан за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
128
Целевые трансферты на развитие бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения, а также по поручению Президента Республики Казахстан за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
133
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
149
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан

107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
115
Жергілікті атқарушы органның резерві қаражаты есебінен сот шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
608
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгi
017
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту
626
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі
001
Реформаларды қалыптастыруға және тиімді іске асыруға жәрдемдесу жөніндегі көрсетілетін қызметтер, стратегиялық жоспарлау, мемлекеттік статистикалық қызмет салаларында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру, мемлекеттік басқару жүйесі мен квазимемлекеттік секторды жетілдіруге қатысу
100
Стратегиялық жоспарлау, мемлекеттік статистикалық қызмет салаларында реформаларды қалыптастыруға және тиімді іске асыруға жәрдемдесу, мемлекеттік саясатты жүзеге асыру, мемлекеттік басқару жүйесі мен квазимемлекеттік секторды жетілдіруге қатысу жөніндегі көрсетілетін қызметтер бойынша уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
111
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің күрделі шығыстары

107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
118
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
608
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
017
Создание и развитие информационных систем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
626
Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
001
Услуги по содействию в формировании и эффективной реализации реформ, осуществление государственной политики в сферах стратегического планирования, государственной статистической деятельности, участие в совершенствовании системы государственного управления и квазигосударственного сектора
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по содействию в формировании и эффективной реализации реформ, осуществление государственной политики в сферах стратегического планирования, государственной статистической деятельности, участие в совершенствовании системы государственного управления и квазигосударственного сектора
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
111
Капитальные расходы Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан

018
Грант есебінен
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
053
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің коммуналдық мүлкін басқару
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
002
Халықаралық қаржы ұйымдары қаржыландыратын инвестициялық жобалардың аудитiн жүзеге асыру
006
Халықаралық қаржы ұйымдарының акцияларын сатып алу
019
Жеңілдікті тұрғын үй кредиттері бойынша бағамдық айырманы төлеу
030
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту
100
Қазынашылық комитетінің ақпараттық жүйелерін дамыту
101
"Электрондық мемлекеттік сатып алу" автоматтандырылған интеграцияланған ақпараттық жүйесін дамыту
102
"Cалықтық әкімшілендірудің біріктірілген жүйесі" ақпараттық жүйесін құру, енгізу және дамыту
103
Мемлекеттік жоспарлау ақпараттық жүйесін дамыту
094
Мемлекеттік активтерді басқару
100
Жекешелендiру, мемлекеттік мүлiктi басқару, жекешелендiруден кейiнгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
101
Меншікке мониторинг жүргізу және оның нәтижелерін пайдалану
102
Тәркіленген мүлікті бағалау, сақтау және өткізу
205
Шекарадағы өткізу пункттерін жаңғырту және техникалық толық жарақтандыру
004
Сыртқы қарыздар есебінен
016
Республикалық бюджеттен бiрлесiп қаржыландыру есебiнен
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
222
Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
257
Облыстың қаржы басқармасы
001
Жергілікті бюджетті атқару атқару, коммуналдық меншікті басқару және бюджеттік жоспарлау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
009
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

018
За счет гранта
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
053
Управление коммунальным имуществом города районного значения, села, поселка, сельского округа
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
029
За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения)
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
217
Министерство финансов Республики Казахстан
002
Осуществление аудита инвестиционных проектов, финансируемых международными финансовыми организациями
006
Приобретение акций международных финансовых организаций
019
Выплата курсовой разницы по льготным жилищным кредитам
030
Создание и развитие информационных систем Министерства финансов Республики Казахстан
100
Развитие информационных систем Комитета казначейства
101
Развитие автоматизированной интегрированной информационной системы "Электронные государственные закупки"
102
Создание, внедрение и развитие информационной системы "Интегрированная система налогового администрирования"
103
Развитие информационной системы государственного планирования
094
Управление государственными активами
100
Приватизация, управление государственным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
101
Проведение мониторинга собственности и использование его результатов
102
Оценка, хранение и реализация конфискованного имущества
205
Модернизация и техническое дооснащение пунктов пропуска на границе
004
За счет внешних займов
016
За счет софинансирования из республиканского бюджета
030
За счет средств республиканского бюджета
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
222
Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения
030
За счет средств республиканского бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
257
Управление финансов области
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета, управления коммунальной собственностью и бюджетного планирования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
002
Создание информационных систем
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
009
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
3
Сыртқы саяси қызмет
204
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
001
Сыртқы саяси қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100
Сыртқы саяси қызметті үйлестіру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103
Әлеуметтанушылық, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
105
Шетелде Қазақстан Республикасы дипломатиялық өкілдіктерінің қызметін қамтамасыз ету
106
Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкілдіктерін орналастыру үшін шетелде жылжымайтын мүлік объектілерін салу
111
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі орталық аппаратының күрделі шығыстары
112
Шетелде Қазақстан Республикасы дипломатиялық өкілдіктерінің күрделі шығыстары
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
005
Шетелдік іссапарлар
008
Шетелдегі дипломатиялық өкілдіктердің арнайы, инженерлік-техникалық және нақты қорғалуын қамтамасыз ету
013
Халықаралық ұйымдарда, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының жарғылық және басқа органдарында Қазақстан Республикасының мүдделерін білдіру
017
Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдарға, өзге де халықаралық және басқа органдарға қатысуы
019
Ақпараттық-имидждік саясаттың іске асырылуын қамтамасыз ету
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу

167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
3
Внешнеполитическая деятельность
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
001
Услуги по координации внешнеполитической деятельности
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по координации внешнеполитической деятельности
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
105
Обеспечение деятельности дипломатических представительств Республики Казахстан за рубежом
106
Строительство объектов недвижимости за рубежом для размещения дипломатических представительств Республики Казахстан
111
Капитальные расходы центрального аппарата Министерства иностранных дел Республики Казахстан
112
Капитальные расходы дипломатических представительств Республики Казахстан за рубежом
123
Текущие административные расходы
005
Заграничные командировки
008
Обеспечение специальной, инженерно-технической и физической защиты дипломатических представительств за рубежом
013
Представление интересов Республики Казахстан в международных организациях, уставных и других органах Содружества Независимых Государств
017
Участие Республики Казахстан в международных организациях, иных международных и прочих органах
019
Обеспечение реализации информационно-имиджевой политики
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты

114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
133
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
149
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
159
Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізуді қамтамасыз ету
164
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуын қамтамасыз ету
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
207
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
159
Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізуді қамтамасыз ету
164
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуын қамтамасыз ету

114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
133
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
149
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
159
Обеспечение проведения исследований социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития
164
Обеспечение участия Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
207
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
159
Обеспечение проведения исследований социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития
164
Обеспечение участия Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития

164
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуын қамтамасыз ету
627
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі
164
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуын қамтамасыз ету
4
Iргелi ғылыми зерттеулер
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
207
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
211
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
213
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
223
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
224
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
227
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
130
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыру
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
217
Ғылымды дамыту
100
Мемлекеттік сыйақылар және стипендиялар
101
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілердің бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру
102
Ғылыми зерттеулерді грантпен қаржыландыру
103
Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптаманы жүргізу
105
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруға гранттар беру жөніндегі қызметтер

164
Обеспечение участия Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития
627
Агентство по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
164
Обеспечение участия Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития
4
Фундаментальные научные исследования
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
207
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
208
Министерство обороны Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
211
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
213
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
224
Министерство просвещения Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
227
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
130
Базовое финансирование субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
217
Развитие науки
100
Государственные премии и стипендии
101
Программно-целевое финансирование субъектов научной и/или научно-технической деятельности
102
Грантовое финансирование научных исследований
103
Проведение государственной научно-технической экспертизы
105
Услуги по предоставлению грантов на коммерциализацию результатов научной и (или) научно-технической деятельности

106
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруды гранттық қаржыландыру
107
Халықаралық ғылыми-техникалық орталықтың қызметін жалғастыру туралы келісімді іске асыруды қамтамасыз ету
108
ЮНЕСКО қамқорлығындағы орталық Азия аймақтық гляциологиялық орталықтың қызметін қамтамасыз ету
109
Ведомстволық бағыныстағы ғылыми ұйымдардың күрделі шығыстары
119
Іргелі ғылыми зерттеулерді жүзеге асыратын ғылыми ұйымдарды қаржыландыру
120
Қазақстанның қазіргі тарихы бойынша зерттеулер жүргізу
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
006
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеулердің іске асырылуын қамтамасыз ету
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
007
Өңірлердің бәсекеге қабілеттілігін арттыру және мемлекеттік басқаруды жетілдіру, мемлекеттік органдар қызметінде жобалық басқару жүйесін дамыту
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
257
Облыстың қаржы басқармасы
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау

106
Грантовое финансирование коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности
107
Обеспечение реализации Соглашения о продолжении деятельности Международного научно-технического центра
108
Обеспечение деятельности Центрально-Азиатского регионального гляциологического центра под эгидой ЮНЕСКО
109
Капитальные расходы подведомственных научных организаций
119
Финансирование научных организаций, осуществляющих фундаментальные научные исследования
120
Проведение исследований по современной истории Казахстана
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
5
Планирование и статистическая деятельность
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
006
Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
007
Повышение конкурентоспособности регионов и совершенствование государственного управления, развитие системы проектного управления в деятельности государственных органов
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
257
Управление финансов области
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
002
Создание информационных систем
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
005
Капитальные расходы государственного органа
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии

751
Облыстың қаржы және мемлекеттік активтер басқармасы
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
6
Жалпы кадрлық мәселелер
608
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгi
008
Мемлекеттік қызмет саласындағы өңірлік хабты институционалдық қолдау
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
012
Республиканың мемлекеттiк қызмет кадрларын тестілеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
001
Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету, қылмыстық-атқару жүйесі саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100
Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
101
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін реттеу жөніндегі қызметтер
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
106
Елдің қоғамдық тәртіп саласындағы саяси мүдделерін қамтамасыз ету
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

751
Управление финансов и государственных активов области
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
6
Общие кадровые вопросы
608
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
008
Институциональная поддержка регионального хаба в сфере государственной службы
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
012
Услуги по тестированию кадров государственной службы республики
9
Прочие государственные услуги общего характера
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности, уголовно-исполнительной системы
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности
101
Услуги по координации деятельности уголовно-исполнительной системы
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
106
Обеспечение политических интересов страны в области общественного порядка
123
Текущие административные расходы
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты

130
Шетелде Қазақстан Республикасы азаматтарының құқықтары мен мүдделерін қорғау жөніндегі іс-шараларды өткізу
133
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
149
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
204
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
021
Шетелде Қазақстан Республикасы азаматтарының құқықтары мен мүдделерін қорғау жөніндегі іс-шараларды қамтамасыз ету
130
Шетелде Қазақстан Республикасы азаматтарының құқықтары мен мүдделерін қорғау жөніндегі іс-шараларды өткізу
207
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
001
Экология, геология және табиғи ресурстар саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100
Экология, геология және табиғи ресурстар саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
106
Республикалық бюджет қаражаты есебінен Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің ведомстволық бағынысты ұйымдардың күрделі шығыстары
111
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің күрделі шығыстары
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу

130
Проведение мероприятий по защите прав и интересов граждан Республики Казахстан за рубежом
133
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
149
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
021
Обеспечение мероприятий по защите прав и интересов граждан Республики Казахстан за рубежом
130
Проведение мероприятий по защите прав и интересов граждан Республики Казахстан за рубежом
207
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
001
Услуги по координации деятельности в сфере экологии, геологии и природных ресурсов
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в сфере экологии, геологии и природных ресурсов
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
106
Капитальные расходы подведомственных организаций Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан за счет средств республиканского бюджета
111
Капитальные расходы Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
123
Текущие административные расходы
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты

166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
211
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
001
Ішкі жəне сыртқы сауда саясаты, халықаралық экономикалық интеграция, тұтынушылардың құқықтарын қорғау, техникалық реттеу, стандарттау жəне өлшем бірлігін қамтамасыз ету, шикізаттық емес экспортты дамыту жəне ілгерілету саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
100
Ішкі жəне сыртқы сауда саясаты, халықаралық экономикалық интеграция, тұтынушылардың құқықтарын қорғау, техникалық реттеу, стандарттау жəне өлшем бірлігін қамтамасыз ету, шикізаттық емес экспортты дамыту жəне ілгерілету саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
101
Шетелдегі сауда өкілдігінің қызметін қамтамасыз ету
102
Экономика, сауда, мемлекеттік басқару жəне тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласында зерттеулер жүргізу, әлеуметтанушылық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
111
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің күрделі шығыстары
112
"Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы" арнайы экономикалық аумағын басқарушы компаниясы қызметінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
211
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
001
Формирование и реализация политики государства в сфере внутренней и внешней торговой политики, международной экономической интеграции, защиты прав потребителей, технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений, развития и продвижения несырьевого экспорта
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области внутренней и внешней торговой политики, международной экономической интеграции, защиты прав потребителей, технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений, развития и продвижения несырьевого экспорта
101
Обеспечение деятельности торговых представительств за рубежом
102
Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления и защиты прав потребителей
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
111
Капитальные расходы Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан
112
Услуги по обеспечению функционирования деятельности Управляющей компании специальной экономической зоны "Международный центр приграничного сотрудничества "Хоргос"
123
Текущие административные расходы
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
133
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
149
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
001
Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100
Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
102
Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
105
Бюджеттік инвестициялардың және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия жобаларының іске асырылуына бағалау жүргізу

116
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
133
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
149
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
001
Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики,регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства
102
Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
105
Проведение оценки реализации бюджетных инвестиций и проектов государственно-частного партнерства, в том числе концессии

168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
001
Өнеркәсіп, қорғаныс өнеркәсібі, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
100
Өнеркәсіп, қорғаныс өнеркәсібі, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
105
"Transport tower" әкімшілік-технологиялық кешені ғимаратын күтіп-ұстау
111
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің күрделі шығыстары
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау

168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
001
Формирование и реализация политики государства в сфере промышленности, оборонной промышленности, участия в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, строительства, жилищно-коммунального хозяйства
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области промышленности, оборонной промышленности, участия в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, строительства, жилищно-коммунального хозяйства
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов
105
Содержание здания административно-технологического комплекса "Transport tower"
111
Капитальные расходы Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
123
Текущие административные расходы
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан

120
Облыс әкімінің аппараты
010
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
011
Аумақтық қорғанысты даярлау және облыс ауқымдағы аумақтық қорғаныс
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
010
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
011
Аумақтық қорғанысты даярлау және республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумақтық қорғаныс
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
001
Қорғанысты және Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және іске асыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100
Қорғанысты және Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және іске асыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
047
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік, жұмылдыру дайындығын қамтамасыз ету
100
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік әзірлігін арттыру
101
Қарулы Күштерді тылдық қамтамасыз ету
102
Әскерге шақыру жасына дейінгілерді әскери-техникалық мамандықтар бойынша даярлау
104
Қарулы Күштердің объектілерін салу
105
Әскери қызметшілерді тұрғын үймен қамтамасыз ету
107
Қарулы Күштердің автоматтандырылған басқару жүйесін құру
111
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің күрделі шығыстары

120
Аппарат акима области
010
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
011
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
010
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
011
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения, столицы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
208
Министерство обороны Республики Казахстан
001
Услуги по определению и реализации государственной политики в области организации обороны и Вооруженных Сил Республики Казахстан
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по определению и реализации государственной политики в области организации обороны и Вооруженных Сил Республики Казахстан
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
123
Текущие административные расходы
047
Обеспечение боевой, мобилизационной готовности Вооруженных Сил Республики Казахстан
100
Повышение боевой готовности Вооруженных Сил Республики Казахстан
101
Тыловое обеспечение Вооруженных Сил
102
Подготовка допризывников по военно-техническим специальностям
104
Строительство объектов Вооруженных Сил
105
Обеспечение жильем военнослужащих
107
Создание автоматизированной системы управления Вооруженных Сил
111
Капитальные расходы Вооруженных Сил Республики Казахстан

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
034
Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
001
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою, өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою, өнеркәсіптік қауіпсіздік, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру жөніндегі қызметтер
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
002
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою саласындағы қызметті ұйымдастыру
102
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
006
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
100
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
101
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне халықты, объектілер мен аумақтарды табиғи дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге берілетін нысаналы даму трансферттері
007
Төтенше жағдайлар жөніндегі органдар мен мекемелердің күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
034
За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, промышленной безопасности, формированию и реализации государственного материального резерва
100
Услуги по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, промышленной безопасности, формированию и реализации государственного материального резерва
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
123
Текущие административные расходы
002
Организация деятельности в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
102
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
006
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
100
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения и столицы на проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий
007
Капитальные расходы органов и учреждений по чрезвычайным ситуациям
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

110
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік объектілерін салу, реконструкциялау
111
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің күрделі шығыстары
112
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ведомстволық бағыныстағы мекемелерінің күрделі шығыстары
113
Тіркелген және заңсыз сақталған қаруды, оқ-дәрілерді және жарылғыш заттарды ерікті түрде өтемді тапсыруды ынталандыру
114
Қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының қызметін қамтамасыз ету
115
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және Ұлттық ұланды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
116
Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының күрделі шығыстары
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
125
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ақпараттық жүйелерін дамыту
132
Жамбыл облысының бюджетіне қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
078
Ішкі істер органдарының жедел-іздестіру қызметтерін жүзеге асыру
100
Жедел-іздестіру қызметтерін жүзеге асыру
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
103
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

110
Строительство, реконструкция объектов общественного порядка, безопасности
111
Капитальные расходы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
112
Капитальные расходы подведомственных учреждений Министерства внутренних дел Республики Казахстан
113
Стимулирование добровольной возмездной сдачи зарегистрированного и незаконно хранящихся оружия, боеприпасов и взрывчатых веществ
114
Обеспечение деятельности Национальной гвардии Республики Казахстан по обеспечению общественной безопасности
115
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение Национальной гвардии
116
Капитальные расходы Национальной гвардии Республики Казахстан
123
Текущие административные расходы
125
Развитие информационных систем Министерства внутренних дел Республики Казахстан
132
Целевые трансферты на развитие бюджету Жамбылской области на строительство объектов общественного порядка и безопасности
078
Осуществление оперативно-розыскной деятельности органов внутренних дел
100
Осуществление оперативно-розыскной деятельности
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
006
Капитальные расходы государственного органа
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
066
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
066
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
2
Құқықтық қызмет
221
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
005
Адвокаттардың заңгерлік көмек көрсетуі
006
Мемлекеттік органдардың заң шығару қызметін ғылыми сүйемелдеу
009
Халықты құқықтық ақпаратпен қамтамасыз ету және Бірыңғай құқықтық ақпарат жүйесін жүргізу
3
Сот қызметi
501
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
001
Сот органдарының азаматтардың және ұйымдардың құқықтарын, бостандықтары мен заңды мүдделерін сотта қорғауды қамтамасыз етуі
100
Жоғарғы сот органы азаматтардың және ұйымдардың құқықтарын, бостандықтары мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
105
Жергілікті сот билігі органдарының сот төрелігін іске асыруды қамтамасыз етуі
107
"Төрелік 2.0" Қазақстан Республикасы сот органдарының автоматтандырылған ақпараттық-талдау жүйесінің" компоненттерін жаңғырту
111
Сот жүйесі органдарының күрделі шығыстары
112
Сот жүйесі органдарының объектілерін салу
114
Сот процесіне қатысушы адамдардың құқықтары мен бостандықтарын қорғауды қамтамасыз ету
115
Судьяларды тұрғын үймен қамтамасыз ету
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту

809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
2
Правовая деятельность
221
Министерство юстиции Республики Казахстан
005
Оказание юридической помощи адвокатами
006
Научное сопровождение законотворческой деятельности государственных органов
009
Обеспечение населения правовой информацией и ведение Единой системы правовой информации
3
Судебная деятельность
501
Верховный Суд Республики Казахстан
001
Обеспечение судебными органами судебной защиты прав, свобод и законных интересов граждан и организаций
100
Обеспечение высшим судебным органом судебной защиты прав, свобод и законных интересов граждан и организаций
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
105
Обеспечение отправления правосудия местными органами судебной власти
107
Модернизация компонентов "Автоматизированной информационно-аналитической системы судебных органов Республики Казахстан "Төрелік 2.0"
111
Капитальные расходы органов судебной системы
112
Строительство объектов органов судебной системы
114
Обеспечение защиты прав и свобод лиц, участвующих в судебном процессе
115
Обеспечение жильем судей
123
Текущие административные расходы
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан

167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
681
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі
001
Күзетілетін адамдар мен объектілердің қауіпсіздігін қамтамасыз ету
002
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік күзет қызметін дамыту бағдарламасы
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
6
Қылмыстық-атқару жүйесі
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
077
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру
100
Сотталғандарды, күдіктілерді және айыпталушыларды ұстау
104
Қылмыстық - атқару жүйесінің ақпараттық жүйелерін дамыту
111
Қылмыстық-атқару жүйесі органдарының және мекемелерінің күрделі шығыстары
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
681
Служба государственной охраны Республики Казахстан
001
Обеспечение безопасности охраняемых лиц и объектов
002
Программа развития Службы государственной охраны Республики Казахстан
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
6
Уголовно-исполнительная система
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
077
Организация деятельности уголовно-исполнительной системы
100
Содержание осужденных, подозреваемых и обвиняемых лиц
104
Развитие информационных систем уголовно-исполнительной системы
111
Капитальные расходы органов и учреждений уголовно-исполнительной системы
256
Управление координации занятости и социальных программ области
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
034
Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
034
Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
221
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
001
Мемлекет қызметін құқықтық қамтамасыз ету
100
Мемлекет қызметін құқықтық қамтамасыз ету саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
102
Жеке сот орындаушыларының істердің әлеуметтік маңызды санаттары бойынша проблемалы атқарушылық құжаттарды орындау бойынша кепілді заң көмегін көрсетуі
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
107
Зияткерлік меншік құқықтарын қорғау
111
Әділет органдарының күрделі шығыстары
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
010
Халыққа "жалғыз терезе" принципі бойынша қызмет көрсету
047
Төреліктерде, шетелдік төреліктерде, шетелдік мемлекеттік және сот органдарында, сондай-ақ төрелікке дейінгі және сотқа дейінгі дауларды реттеу процесінде мемлекеттің мүдделерін қорғау және білдіру, Қазақстан Республикасы Үкіметінің қатысуымен шетелде өткізілетін сот немесе төрелік талқылаулардың перспективаларын бағалау
065
Сот сараптамалары жөніндегі көрсетілетін қызметтер
066
Зираттар бар крематорийлер салу үшін республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері

015
За счет средств местного бюджета
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
034
За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
034
За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
221
Министерство юстиции Республики Казахстан
001
Правовое обеспечение деятельности государства
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области правового обеспечения деятельности государства
102
Оказание гарантированной юридической помощи частными судебными исполнителями по исполнению проблемных исполнительных документов по социально-значимым категориям дел
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
107
Охрана прав интеллектуальной собственности
111
Капитальные расходы органов юстиции
123
Текущие административные расходы
010
Обслуживание населения по принципу "одного окна"
047
Защита и представление интересов государства в арбитражах, иностранных арбитражах, иностранных государственных и судебных органах, а также в процессе доарбитражного и досудебного урегулирования споров, оценка перспектив судебных или арбитражных разбирательств, проводимых за рубежом с участием Правительства Республики Казахстан
065
Услуги по судебным экспертизам
066
Целевые трансферты на развитие бюджетам городов республиканского значения, столицы для строительства крематориев с кладбищами

055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
004
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
004
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
099
Зираттар бар крематорийлер салу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
048
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
034
Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
490
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

055
За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
004
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
004
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
099
Строительство крематориев с кладбищами
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
048
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
034
За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
490
Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
224
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
003
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету
100
Мектепке дейінгі білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету
101
"Бөбек" ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК-да мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
261
Облыстың білім басқармасы
081
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
200
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету және оларда медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
202
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
271
Облыстың құрылыс басқармасы
025
Мектепке дейінгі ұйымдарды сейсмикалық күшейту
005
Ішкі қарыздар есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
005
Ішкі қарыздар есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау

167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
224
Министерство просвещения Республики Казахстан
003
Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения
100
Методологическое обеспечение в сфере дошкольного образования
101
Реализация государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение в РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
261
Управление образования области
081
Дошкольное воспитание и обучение
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
200
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения и организация в них медицинского обслуживания
015
За счет средств местного бюджета
202
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
015
За счет средств местного бюджета
271
Управление строительства области
025
Сейсмоусиление детских дошкольных организаций
005
За счет внутренних займов
015
За счет средств местного бюджета
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
005
За счет внутренних займов
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения

005
Ішкі қарыздар есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
034
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту
005
Ішкі қарыздар есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
006
Алматы қаласында мектепке дейінгі ұйымдарды сейсмикалық күшейту
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
005
Ішкі қарыздар есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
753
Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы
081
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
005
Ішкі қарыздар есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
200
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету және оларда медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
202
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
005
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында жалпы білім беру
224
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
004
Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету
100
Балаларды республикалық білім беру ұйымдарында оқыту және тәрбиелеу
101
Назарбаев Зияткерлік мектептерінде мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
102
Орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету
103
Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу
105
Оператордың жан басына шаққандағы қаржыландыру жөніндегі көрсететін қызметтеріне ақы төлеу
107
Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу
110
Жеке орта білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру
111
Білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
120
Жалпы білім беретін пәндер бойынша халықаралық олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне және оларды дайындаған педагогтерге біржолғы сыйақы төлеу
121
Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне "Жайлы мектеп" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде орта білім беру объектілерін салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
122
Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне "Жайлы мектеп" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде салынған орта білім беру объектілерін күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
123
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне "Жайлы мектеп" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде орта білім беру объектілерін салуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері

005
За счет внутренних займов
015
За счет средств местного бюджета
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
034
Дошкольное воспитание и обучение
005
За счет внутренних займов
015
За счет средств местного бюджета
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
006
Сейсмоусиление детских дошкольных организаций в городе Алматы
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
005
За счет внутренних займов
015
За счет средств местного бюджета
753
Управление развития человеческого потенциала области
081
Дошкольное воспитание и обучение
005
За счет внутренних займов
015
За счет средств местного бюджета
200
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения и организация в них медицинского обслуживания
015
За счет средств местного бюджета
202
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
015
За счет средств местного бюджета
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
208
Министерство обороны Республики Казахстан
005
Общеобразовательное обучение в специализированных организациях образования
224
Министерство просвещения Республики Казахстан
004
Обеспечение доступности качественного школьного образования
100
Обучение и воспитание детей в республиканских организациях образования
101
Реализация государственного образовательного заказа в Назарбаев Интеллектуальных школах
102
Методологическое обеспечение в сфере среднего образования
103
Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения
105
Оплата услуг оператору по подушевому финансированию
107
Проведение внешней оценки качества образования
110
Размещение государственного образовательного заказа в частных организациях среднего образования
111
Капитальные расходы организаций образования
120
Выплата единовременного вознаграждения победителям и призерам международных олимпиад по общеобразовательным предметам и подготовившим их педагогам
121
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство объектов среднего образования в рамках пилотного национального проекта "Комфортная школа" за счет средств республиканского бюджета
122
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на содержание объектов среднего образования, построенных в рамках пилотного национального проекта "Комфортная школа", за счет средств республиканского бюджета
123
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство объектов среднего образования в рамках пилотного национального проекта "Комфортная школа" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

124
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне "Жайлы мектеп" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде салынған орта білім беру объектілерін күтіп-ұстауға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
005
Мәдениеттегі және өнердегі дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
101
Мәдениеттегі және өнердегі дарынды балаларды оқытуды және тәрбиелеуді қамтамасыз ету
038
Спорт саласында дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
100
Спорттағы дарынды балаларды оқытуды және тәрбиелеуді қамтамасыз ету
261
Облыстың білім басқармасы
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
005
Ішкі қарыздар есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
005
Ішкі қарыздар есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
055
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
005
Ішкі қарыздар есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
082
Мемлекеттік бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарында жалпы білім беру
005
Ішкі қарыздар есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
083
Ауылдық жерлерде оқушыларды жақын жердегі мектепке дейін тегін алып баруды және одан алып қайтуды ұйымдастыру
005
Ішкі қарыздар есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
085
Байқоңыр қаласындағы қазақ тілінде білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
203
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға
005
Ішкі қарыздар есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен

124
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на содержание объектов среднего образования, построенных в рамках пилотного национального проекта "Комфортная школа", за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
005
Обучение и воспитание одаренных в культуре и искусстве детей
101
Обеспечение обучения и воспитания одаренных в культуре и искусстве детей
038
Обучение и воспитание одаренных в спорте детей
100
Обеспечение обучения и воспитания одаренных в спорте детей
261
Управление образования области
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
005
За счет внутренних займов
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
005
За счет внутренних займов
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055
Дополнительное образование для детей и юношества
005
За счет внутренних займов
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
082
Общеобразовательное обучение в государственных организациях начального, основного и общего среднего образования
005
За счет внутренних займов
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
083
Организация бесплатного подвоза учащихся до ближайшей школы и обратно в сельской местности
005
За счет внутренних займов
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
085
Обеспечение деятельности организаций образования города Байконур с казахским языком обучения
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
203
Реализация подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
005
За счет внутренних займов
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
760
Облыстың мәдениет және спорт басқармасы
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)
028
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
034
Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
017
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
224
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
006
Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету
100
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
101
Техникалық және кәсіптік білім беру сапасына сырттай бағалау жүргізу
102
Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер
110
Жан басына шаққандағы қаржыландыру принципі бойынша колледж студенттерін жатақханалардағы орындармен қамтамасыз етуге мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру және оператордың қызметтеріне ақы төлеу
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
006
Мәдениет пен өнер саласындағы техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
101
Мәдениет пен өнер саласындағы техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлауды және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсетуді қамтамасыз ету

015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
760
Управление культуры и спорта области
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055
За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055
За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
028
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
034
За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
208
Министерство обороны Республики Казахстан
017
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
224
Министерство просвещения Республики Казахстан
006
Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием
100
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся
101
Проведение внешней оценки качества технического и профессионального образования
102
Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта
110
Оплата услуг оператора по размещению государственного заказа на обеспечение студентов колледжей местами в общежитиях по принципу подушевого финансирования
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
006
Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся в области культуры и искусства
101
Обеспечение подготовки специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказания социальной поддержки обучающимся в области культуры и искусства

138
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
224
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
007
Мектепке дейінгі мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
008
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
009
Техникалық және кәсіптік білім беру мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
138
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
005
Денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
138
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
227
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
138
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
007
Мәдениет пен өнер саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
138
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
138
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
138
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
209
Жұмылдыру органдары қызметкерлерінің біліктілігін арттыру
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
138
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
261
Облыстың білім басқармасы
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

138
Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
224
Министерство просвещения Республики Казахстан
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций дошкольного образования
008
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций среднего образования
009
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций технического и профессионального образования
138
Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
005
Повышение квалификации и переподготовка кадров организаций здравоохранения
138
Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
227
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
138
Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров в области культуры и искусства
138
Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
138
Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
138
Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
209
Повышение квалификации работников мобилизационных органов
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
138
Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
253
Управление здравоохранения области
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
261
Управление образования области
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
015
За счет средств местного бюджета
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

681
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі
138
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
690
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы
138
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
693
Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы
138
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
138
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
753
Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
005
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
6
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін бiлiм беру
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
011
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік білімі бар мамандар даярлау
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
006
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
227
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
204
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету
100
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
101
"Болашақ" бағдарламасы шеңберінде шетелдегі жоғары оқу орындарында мамандар даярлау және ғалымдардың шетелде ғылыми тағылымдамасы
102
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және "Назарбаев университеті" ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
103
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету
104
Сенім білдірілген агенттердің білім беру кредиттерін қайтару жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу
106
Жоғары білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
109
Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу
110
Білім беру жинақтарына салымдар бойынша сыйлықақылар төлеу
112
Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі операторының қызметтеріне ақы төлеу
113
Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу

681
Служба государственной охраны Республики Казахстан
138
Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
690
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
138
Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
693
Управление материально-технического обеспечения
138
Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
138
Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
753
Управление развития человеческого потенциала области
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
015
За счет средств местного бюджета
754
Управление общественного здоровья области
005
Повышение квалификации и переподготовка кадров
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
6
Высшее и послевузовское образование
208
Министерство обороны Республики Казахстан
011
Подготовка специалистов с высшим и послевузовским профессиональным образованием
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
006
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
227
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
204
Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием
100
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
101
Подготовка специалистов в высших учебных заведениях за рубежом в рамках программы "Болашак" и прохождение учеными научных стажировок за рубежом
102
Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО "Назарбаев университет"
103
Методологическое обеспечение в сфере высшего и послевузовского образования
104
Оплата услуг поверенным агентам по возврату образовательных кредитов
106
Строительство и реконструкция объектов высшего образования
109
Проведение внешней оценки качества образования
110
Выплата премий по вкладам в образовательные накопления
112
Оплата услуг оператора Государственной образовательной накопительной системы
113
Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения

116
Студенттерді, магистранттарды және докторанттарды жатақханалардағы орындармен қамтамасыз етуге мемлекеттік білім беру тапсырысын жан басына шаққандағы қаржыландыру принципі бойынша орналастыру жөніндегі оператордың қызметтеріне ақы төлеу
118
Шетел азаматтарын, Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын қазақ ұлтының өкілдерін (диаспора) оқыту үшін стипендиялық бағдарламалар
125
Солтүстік Қазақстан облысының бюджетіне М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің екі студенттік жатақханасын салуға берілетін нысаналы даму трансферттер
135
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға және атаулы стипендияларды қоспағанда , стипендиялар төлеуге, сондай-ақ жан басына шаққандағы қаржыландыруға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру жөніндегі оператордың қызметтері
234
"Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайту
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
261
Облыстың білім басқармасы
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
082
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін бiлiм беру объектілерін салу және реконструкциялау
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

116
Оплата услуг оператора по размещению государственного заказа на обеспечение студентов, магистрантов и докторантов местами в общежитиях по принципу подушевого финансирования
118
Стипендиальные программы для обучения иностранных граждан, лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан (диаспора)
125
Целевые трансферты на развитие бюджету Северо-Казахстанской области на строительство двух студенческих общежитий Северо-Казахстанского государственного университета им. М.Козыбаева
135
Услуги оператора по размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием и выплате стипендий , за исключением именных стипендий, а также по подушевому финансированию
234
Увеличение уставного капитала некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный женский педагогический университет"
253
Управление здравоохранения области
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
261
Управление образования области
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
082
Строительство и реконструкция объектов высшего и послевузовского образования
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета

360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
502
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
018
Құқық қорғау органдары қызметкерлерінің кәсіби деңгейін жоғарылату және жоғары білімнен кейінгі білім беру
753
Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
040
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
104
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
009
"Назарбаев Университеті" ДБҰ-ға нысаналы салым
120
Облыс әкімінің аппараты
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
079
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кадрларын оқыту, біліктілігін арттыру және қайта даярлау
100
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кадрларын оқыту, біліктілігін арттыру және қайта даярлау қамтамасыз ету
105
Білім беру объектілерін салу
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
003
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің кадрларын оқыту, біліктілігін арттыру және қайта даярлау
100
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің кадрларын оқытуды, біліктілігін арттыруды және қайта даярлауды қамтамасыз ету
224
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
001
Оқу-ағарту саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
100
Оқу-ағарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103
Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
105
Колледж студенттерін жатақханаларда жаңа енгізілетін орындармен қамтамасыз ету

360
Управление образования города республиканского значения, столицы
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
018
Повышение профессионального уровня и послевузовское образование сотрудников правоохранительных органов
753
Управление развития человеческого потенциала области
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
754
Управление общественного здоровья области
040
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
9
Прочие услуги в области образования
104
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
009
Целевой вклад в АОО "Назарбаев Университет"
120
Аппарат акима области
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
079
Обучение, повышение квалификации и переподготовка кадров Министерства внутренних дел Республики Казахстан
100
Обеспечение обучения, повышения квалификации и переподготовки кадров Министерства внутренних дел Республики Казахстан
105
Строительство объектов образования
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
003
Обучение, повышение квалификации и переподготовка кадров Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
100
Обеспечение обучения, повышения квалификации и переподготовки кадров Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
224
Министерство просвещения Республики Казахстан
001
Формирование и реализация государственной политики в области просвещения
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по реализации государственной политики в области просвещения
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
105
Обеспечение студентов колледжей вновь вводимыми местами в общежитиях

166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
230
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
100
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамытуды қамтамасыз ету
101
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау
231
Түркі академиясын орналастыру шарттары мен тәртібі туралы келісімнің іске асырылуын қамтамасыз ету
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
041
Мәдениет пен өнер саласында кадрлар даярлау
100
Өнер және мәдениет саласындағы білім ұйымдарының қалыптасуын қамтамасыз ету
103
Хореография саласындағы білім беру үрдісін қамтамасыз ету
104
Мәдениет және өнер саласында қызметін іске асыратын білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
045
Туризм саласында кадрлар даярлау үшін білім беру қызметін ұйымдастыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
034
Денсаулық сақтау жүйесіндегі мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
261
Облыстың білім басқармасы
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
004
Мемлекеттік білім беру ұйымдарында білім беру жүйесін ақпараттандыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
005
Мемлекеттік білім беру ұйымдар үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
230
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
100
Обеспечение развития государственного языка и других языков народа Казахстана
101
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан
231
Обеспечение реализации Соглашения об условиях и порядке размещения Тюркской Академии
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
041
Подготовка кадров в области культуры и искусства
100
Обеспечение функционирования организаций образования в области культуры и искусства
103
Обеспечение образовательного процесса в области хореографии
104
Капитальные расходы организаций образования, осуществляющих деятельность в области культуры и искусства
045
Услуги по организации образовательной деятельности для подготовки кадров в области туризма
253
Управление здравоохранения области
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
261
Управление образования области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
002
Создание информационных систем
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
004
Информатизация системы образования в государственных организациях образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организаций образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета

007
Облыстық, аудандық (қалалық) ауқымдардағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
029
Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
080
Нұрсұлтан Назарбаев Қорының "EL UMITI" таланттарын анықтау және қолдау бастамасын іске асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға

007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного, районного (городского) масштабов
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
013
Капитальные расходы государственного органа
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
029
Методическое и финансовое сопровождение системы образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
080
Реализация инициативы Фонда Нурсултана Назарбаева на выявление и поддержку талантов "EL UMITI"
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
034
Денсаулық сақтау жүйесіндегі мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
05
Денсаулық сақтау
1
Кең бейiндi ауруханалар
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
008
Қарулы Күштерді медициналық қамтамасыз ету
2
Халықтың денсаулығын қорғау
224
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
012
Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
053
Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
108
Арнайы медицина резервін сақтау
111
Республикалық деңгейдегі мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
113
Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейтуге, сондай-ақ инфекциялық ауруханаларды орналастыру үшін тез салынатын кешендер құруға берілетін нысаналы даму трансферттерi
114
Республикалық деңгейдегі денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
066
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру шеңберінде медициналық көмек көрсету және оны сүйемелдеу
102
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына жарналар төлеуден босатылған Қазақстан Республикасының азаматтары үшін мемлекеттің міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жарналары түрінде Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына берілетін трансферттер

139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
754
Управление общественного здоровья области
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
05
Здравоохранение
1
Больницы широкого профиля
208
Министерство обороны Республики Казахстан
008
Медицинское обеспечение Вооруженных Сил
2
Охрана здоровья населения
224
Министерство просвещения Республики Казахстан
012
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
108
Хранение специального медицинского резерва
111
Капитальные расходы государственных организаций здравоохранения на республиканском уровне
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство, реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения, а также на создание быстровозводимых комплексов для размещения инфекционных больниц за счет средств республиканского бюджета
114
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне
066
Оказание медицинской помощи в рамках обязательного социального медицинского страхования и его сопровождение
102
Трансферты Фонду социального медицинского страхования в виде взносов государства на обязательное медицинское страхование за граждан Республики Казахстан, освобожденных от уплаты взносов в Фонд социального медицинского страхования

103
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру Қорына төленуге жататын жұмыс берушілердің аударымдарын және жарналарын есепке алу және төлеу бойынша қызметтер
104
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде әскери қызметшілерге, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне медициналық көмек көрсету жөнінде денсаулық сақтау субъектілеріне қызметтерін төлеуге берілетін трансферттер
067
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету
100
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін төлеуге республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін трансферттер
102
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қаржыландыруды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
106
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры арқылы қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, әлеуметтік мәні бар аурулармен ауырған науқастарға медициналық көмек көрсету
107
Санитариялық авиация нысанында медициналық көмек көрсету
114
Трансплантация саласында үйлестіру жүйесін құру бойынша көрсетілетін қызметтер
070
Қоғамдық денсаулықты сақтау
100
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету
104
Саламатты өмір салтын насихаттау
105
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
112
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы қызметтерді жүзеге асыратын денсаулық сақтау мемлекеттік ұйымдарының күрделі шығыстары
114
"QazBioPharm" Ұлттық холдингі" АҚ базасында жаңа биологиялық және фармацевтикалық препараттарды әзірлеу, байқаудан өткізу және енгізу жөніндегі қызметтер
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
005
Ішкі қарыздар есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
005
Ішкі қарыздар есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу

103
Услуги по учету и перечислению в Фонд социального медицинского страхования отчислений работодателей и взносов
104
Трансферты в Фонд социального медицинского страхования на оплату услуг субъектов здравоохранения по оказанию медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования военнослужащим, сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов
067
Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
100
Трансферты Фонду социального медицинского страхования на оплату гарантированного объема бесплатной медицинской помощи за счет средств республиканского бюджета
102
Услуги по обеспечению финансирования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
106
Оказание медицинской помощи больным социально значимыми заболеваниями, за исключением направлений, финансируемых через Фонд социального медицинского страхования
107
Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации
114
Услуги по координации в области трансплантологии
070
Охрана общественного здоровья
100
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения
104
Пропаганда здорового образа жизни
105
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
112
Капитальные расходы государственных организаций здравоохранения, осуществляющих деятельность в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения
114
Услуги по разработке, апробации и внедрение новых биологических и фармацевтических препаратов на базе АО "Национальный холдинг "QazBioPharm"
253
Управление здравоохранения области
006
Услуги по охране материнства и детства
005
За счет внутренних займов
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
007
Пропаганда здорового образа жизни
005
За счет внутренних займов
015
За счет средств местного бюджета
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
015
За счет средств местного бюджета
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга

027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
4
Емханалар
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
039
Денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмегін қамтитын қосымша медициналық көмектің көлемін көрсету, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар
005
Ішкі қарыздар есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
039
Денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмегін қамтитын қосымша медициналық көмектің көлемін көрсету, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
039
Денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмегін қамтитын қосымша медициналық көмектің көлемін көрсету, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
039
Денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмегін қамтитын қосымша медициналық көмектің көлемін көрсету, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
005
Ішкі қарыздар есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
015
За счет средств местного бюджета
754
Управление общественного здоровья области
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
015
За счет средств местного бюджета
4
Поликлиники
253
Управление здравоохранения области
039
Оказание дополнительного объема медицинской помощи, включающий медицинскую помощь субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы
005
За счет внутренних займов
015
За счет средств местного бюджета
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
039
Оказание дополнительного объема медицинской помощи, включающий медицинскую помощь субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы
015
За счет средств местного бюджета
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
039
Оказание дополнительного объема медицинской помощи, включающий медицинскую помощь субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы
015
За счет средств местного бюджета
754
Управление общественного здоровья области
039
Оказание дополнительного объема медицинской помощи, включающий медицинскую помощь субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы
015
За счет средств местного бюджета
5
Другие виды медицинской помощи
253
Управление здравоохранения области
029
Областные базы специального медицинского снабжения
005
За счет внутренних займов
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
029
Базы специального медицинского снабжения города республиканского значения, столицы
015
За счет средств местного бюджета
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
029
Базы специального медицинского снабжения города республиканского значения, столицы
015
За счет средств местного бюджета

754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
014
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін емдеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін емдеуді қамтамасыз ету
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
004
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу және төтенше жағдай кезінде зардап шеккендерге медициналық көмек көрсету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеуді және төтенше жағдай кезінде зардап шеккендерге медициналық көмек көрсетуді қамтамасыз ету
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
001
Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
100
Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
111
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің күрделі шығыстары
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
013
Денсаулық сақтау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
024
"Назарбаев Университеті" ДБҰ-ға нысаналы салым
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

754
Управление общественного здоровья области
029
Областные базы специального медицинского снабжения
015
За счет средств местного бюджета
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
029
За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения)
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
014
Услуги по лечению военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов
100
Обеспечение лечения военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
004
Услуги по лечению военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и членов их семей и оказанию медицинской помощи пострадавшим от чрезвычайных ситуаций
100
Обеспечение лечения военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и членов их семей и оказание медицинской помощи пострадавшим от чрезвычайных ситуаций
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
001
Формирование государственной политики в области здравоохранения
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области здравоохранения
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
111
Капитальные расходы Министерства здравоохранения Республики Казахстан
123
Текущие административные расходы
013
Прикладные научные исследования в области здравоохранения и санитарно-эпидемиологического благополучия населения
024
Целевой вклад в АОО "Назарбаев Университет"
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін күтіп-ұстау
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
005
Ішкі қарыздар есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
051
COVID-19 коронавирустық инфекциясының таралуының алдын алу жөніндегі іс-шараларды іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
052
COVID-19 коронавирустық инфекциясының таралуының алдын алуға бағытталған күрделі шығыстар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
054
COVID-19 коронавирустық инфекциясының таралуының алдын алу шеңберінде заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
005
За счет внутренних займов
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
051
Услуги по реализации мероприятия по предупреждению распространения коронавирусной инфекции COVID-19
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
052
Капитальные расходы, направленные на предупреждение распространения коронавирусной инфекции COVID-19
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
054
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц в рамках предупреждения распространения коронавирусной инфекции COVID-19
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

005
Ішкі қарыздар есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
005
Ішкі қарыздар есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
005
Ішкі қарыздар есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
005
Ішкі қарыздар есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
005
Ішкі қарыздар есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
261
Облыстың білім басқармасы
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру

005
За счет внутренних займов
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
005
Государственная адресная социальная помощь
015
За счет средств местного бюджета
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
005
За счет внутренних займов
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
005
За счет внутренних займов
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
005
За счет внутренних займов
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
005
За счет внутренних займов
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
261
Управление образования области
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
100
Балалар үйлері және қиын өмірлік жағдайға тап болған балаларды қолдау орталықтары
101
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
102
Кәмелетке толмаған балалар үшін баспана
103
Отбасы түріндегі балалар ауылдары
037
Әлеуметтік сауықтандыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
095
Уақытша отбасына берілген шалғайдағы елді мекендерде тұратын мектеп жасындағы балаларды бағып-қағу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
201
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
271
Облыстың құрылыс басқармасы
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
100
Детские дома и центры поддержки детей, находящихся в трудной жизненной ситуации
101
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
102
Приют для несовершеннолетних детей
103
Детские деревни семейного типа
037
Социальная реабилитация
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
095
Содержание детей школьного возраста из отдаленных населенных пунктов, переданных временной семье
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
201
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
271
Управление строительства области
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
015
За счет средств местного бюджета

003
Мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтік қолдау
101
Мұқтаж мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтік көмектің қосымша түрлері
102
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектігі бар адамдардың және мүгедектігі бар балалардың санаторлық-курорттық емделуін қамтамасыз ету
103
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектігі бар адамдардың техникалық көмекші (орын толтырушы) құралдарымен және (немесе) арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету
105
Мүгедектігі бар адамдар мен ардагерлерді оңалту
106
Протездеу,үйрету жөнінде медициналық қызметтер көрсету протездік-ортопедиялық құралдарымен және оларды пайдалануды қамтамасыз ету
261
Облыстың білім басқармасы
084
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
017
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
100
Қоғамдық жұмыстар
101
Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
102
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
006
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
009
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қолдау
101
Мұқтаж мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтік көмектің қосымша түрлері

003
Социальная поддержка лиц с инвалидностью
101
Дополнительные виды социальной помощи нуждающимся лицам с инвалидностью
102
Обеспечение санаторно-курортного лечения лиц с инвалидностью и детей с инвалидностью в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
103
Обеспечение лиц с инвалидностью техническими вспомогательными (компенсаторными) средствами и (или) специальными средствами передвижения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
105
Реабилитация лиц с инвалидностью и ветеранов
106
Предоставление медицинских услуг по протезированию, обеспечению протезно-ортопедическими средствами и обучению пользования ими
261
Управление образования области
084
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
003
Программа занятости
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
100
Общественные работы
101
Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
102
Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения
004
Государственная адресная социальная помощь
015
За счет средств местного бюджета
006
Реализация мероприятий по социальной защите населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
007
Оказание жилищной помощи
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
009
Социальная поддержка лиц с инвалидностью
101
Дополнительные виды социальной помощи нуждающимся лицам с инвалидностью

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
100
Қоғамдық жұмыстар
101
Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
102
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар
004
Қайтыс болған Совет Одағының Батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектігі бар адамдарды жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
009
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қолдау
101
Мұқтаж мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтік көмектің қосымша түрлері
102
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектігі бар адамдардың және мүгедектігі бар балалардың санаторлық-курорттық емделуін қамтамасыз ету
103
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектігі бар адамдардың техникалық көмекші (орын толтырушы) құралдарымен және (немесе) арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету
104
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
105
Мүгедектігі бар адамдар мен ардагерлерді оңалту
106
Мүгедектігі бар адамдарды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектігі бар адамдардың техникалық көмекші (орын толтырушы) құралдармен және (немесе) арнаулы жүріп-тұру құралдармен қамтамасыз ету
010
Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметшілерді әлеуметтік қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
100
Қалалық, қалааралық және жергілікті бағыттардағы қоғамдық көліктің барлық түрлеріне (таксиден басқасына) жүруге жеңілдіктер
011
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" жоғары атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
003
Программа занятости
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055
За счет гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан
100
Общественные работы
101
Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
102
Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения
004
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и лиц с инвалидностью войны
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
007
Оказание жилищной помощи
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
009
Социальная поддержка лиц с инвалидностью
101
Дополнительные виды социальной помощи нуждающимся лицам с инвалидностью
102
Обеспечение санаторно-курортного лечения лиц с инвалидностью и детей с инвалидностью в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
103
Обеспечение лиц с инвалидностью техническими вспомогательными (компенсаторными) средствами и (или) специальными средствами передвижения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
104
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
105
Реабилитация лиц с инвалидностью и ветеранов
106
Предоставление медицинских услуг по протезированию, обеспечению протезно-ортопедическими средствами и обучению пользования ими
010
Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
100
Льготы по проезду на всех видах общественного транспорта-городского, пригородного и местного сообщения (кроме такси)
011
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық Қаһарманы", почетных званий республики

123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
213
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
001
Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
100
Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103
Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
107
Көші-қон, оның ішінде ішкі және этникалық көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыруға жәрдемдесу
111
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің күрделі шығыстары
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
034
Еңбекті қорғау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
058
Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту
100
Мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша методологиялық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек беру
102
Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту
106
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне әлеуметтiк қамтамасыз ету объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
068
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту
101
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу
073
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жастардың кәсiпкерлiк бастамашылығына жәрдемдесуге кредит беру
076
Біліктілік жүйесін дамыту
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

123
Аппарат акима района в городе
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
029
За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения)
213
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
001
Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов
107
Cодействие реализации государственной политики в сфере миграции, в том числе внутренняя и этническая миграция
111
Капитальные расходы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
123
Текущие административные расходы
034
Прикладные научные исследования в области охраны труда
058
Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры
100
Методологическое обеспечение по оказанию лицам с инвалидностью протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи
102
Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации
106
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и реконструкцию объектов социального обеспечения
068
Развитие продуктивной занятости
101
Проведение текущих мероприятий в рамках развития продуктивной занятости
073
Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на содействие предпринимательской инициативе молодежи
076
Развитие системы квалификаций
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
095
Әлеуметтік қолдау ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру үшін бюджеттік кредиттер
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
034
Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
008
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру
030
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
031
Бәйтерек "Ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-на кейіннен "Қазақстандық Ипотекалық Компания "Ипотекалық ұйымы" АҚ-на жалға берілетін тұрғын үй құрылысына кредит беру
224
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жылумен, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялау және салу үшін кредит беру
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
228
"Қуатты өңірлер – ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде тұрғын үй салу саласындағы іс-шараларды іске асыру
101
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
108
Құрылыс салушылардың кредиттері бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігін субсидиялау
109
Халыққа берген ипотекалық тұрғын үй қарыздары бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігін субсидиялау
118
Жаңа схема бойынша пилоттық жобалар шеңберінде Астана қаласы, Жамбыл және Солтүстік Қазақстан облыстарының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
095
Бюджетные кредиты для предоставления жилищных сертификатов как социальная поддержка
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, села, поселка, сельского округа
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
029
За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения)
034
За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
008
Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов
030
Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
031
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Ипотечная организация "Казахстанская Ипотечная Компания" на строительство арендного жилья
224
Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
030
За счет средств республиканского бюджета
228
Реализация мероприятий в области жилищного строительства в рамках национального проекта "Сильные регионы – драйвер развития страны"
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
108
Субсидирование части ставки вознаграждения по кредитам застройщиков
109
Субсидирование части ставки вознаграждения по ипотечным жилищным займам, выданным населению
118
Целевые трансферты на развитие бюджетам города Астана, Жамбылской и Северо-Казахстанской областей на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда в рамках пилотных проектов по новой схеме

120
Жеке тұрғын үй қорынан жалға алынған тұрғынжай үшін азаматтардың жекелеген санаттарына төлемдер
121
Жеке тұрғын үй қорынан жалға алынған тұрғынжай үшін азаматтардың жекелеген санаттарына төлемдерді жүзеге асыру жөніндегі оператордың қызметтеріне ақы төлеу
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
060
Жеке тұрғын үй қорынан алынған тұрғынжай үшін азамматардың жекелеген санаттарына төлемдер
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
012
Алдын ала және аралық тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Отбасы банк" тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ-ға бюджеттік кредит беру
271
Облыстың құрылыс басқармасы
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
005
Ішкі қарыздар есебінен
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй сатып алуға кредит беру
005
Ішкі қарыздар есебінен
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
013
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
054
Жеке тұрғын үй қорынан алынған тұрғынжай үшін азамматардың жекелеген санаттарына төлемдер
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
201
Кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
202
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

120
Жилищные выплаты отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде
121
Оплата услуг Оператора по осуществлению жилищных выплат отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде
256
Управление координации занятости и социальных программ области
060
Выплаты отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде
263
Управление внутренней политики области
012
Бюджетное кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк "Отбасы банк" для предоставления жилищных займов
271
Управление строительства области
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
005
За счет внутренних займов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
011
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на приобретение жилья
005
За счет внутренних займов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
013
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
054
Выплаты отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
201
Кредитование на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
202
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен
048
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен
049
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
054
Жеке тұрғын үй қорынан алынған тұрғынжай үшін азамматардың жекелеген санаттарына төлемдер
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Бірыңғай сәулеттік келбетін беруге бағытталған көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын күрделі жөндеу
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
082
Алдын ала және аралық тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Отбасы банк" тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ-ға бюджеттік кредит беру
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
086
Кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
087
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
082
Алдын ала және аралық тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Отбасы банк" тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ-ға бюджеттік кредит беру
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
006
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен

026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
046
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
033
За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
048
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
033
За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
049
Увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
054
Выплаты отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде
015
За счет средств местного бюджета
055
Капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика
015
За счет средств местного бюджета
082
Бюджетное кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк "Отбасы банк" для предоставления предварительных и промежуточных жилищных займов
015
За счет средств местного бюджета
086
Кредитование на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
087
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
283
Управление по вопросам молодежной политики области
082
Бюджетное кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк "Отбасы банк" для предоставления предварительных и промежуточных жилищных займов
015
За счет средств местного бюджета
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
006
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
042
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жылумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау және салу үшін кредит беру
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
007
Қарағанды облысының бюджетіне жылумен жабдықтау жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
229
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру
100
"Қуатты өңірлер-ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
101
"Қуатты өңірлер-ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
104
Жылумен, сумен қамтамасыз ету және су бұру жүйелерінің құрылысын жаңғырту шеңберінде берілген тапсырмаларды орындау бойынша сенім білдірілген агент қызметтеріне ақы төлеу
107
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
029
За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения)
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
042
Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на реконструкцию и строительство систем теплоснабжения
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
007
Целевые трансферты на развитие бюджету Карагандинской области на развитие систем теплоснабжения
030
За счет средств республиканского бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
229
Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства
100
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах в рамках Национального проекта "Сильные регионы - драйвер развития страны"
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Национального проекта "Сильные регионы - драйвер развития страны"
104
Оплата услуг поверенному агенту по исполнению поручения в рамках модернизации строительства систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
107
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов

110
"Қуатты өңірлер-ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
117
"Қуатты өңірлер-ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне нөсерлік кәріз жүйесін дамытуға республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
009
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
271
Облыстың құрылыс басқармасы
028
Елді мекендерді газдандыру
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
003
Коммуналдық шаруашылықты дамыту үшін кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
004
Елдi мекендердi газдандыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен

110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в рамках Национального проекта "Сильные регионы - драйвер развития страны"
117
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы ливневой канализации в рамках Национального проекта "Сильные регионы - драйвер развития страны"
255
Управление сельского хозяйства области
009
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
271
Управление строительства области
028
Газификация населенных пунктов
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
030
Развитие коммунального хозяйства
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
002
Создание информационных систем
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
003
Кредитование для развития коммунального хозяйства
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
004
Газификация населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
005
Капитальные расходы государственного органа
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
035
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
034
Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
034
Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
033
Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру
100
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу
101
Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу
102
Республикалық бюджет қаражаты есебінен мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау
103
Республикалық маңызы бар көпшілік кітапханаларда ақпаратқа қол жеткізуді қамтамасыз ету
104
Ұлттық фильмдер шығару және фильмдерді қазақ тіліне дубляж жасауды қамтамасыз ету
105
Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу
106
Театр-концерт ұйымдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
107
Тарихи-мәдени мұраларды сақтауды қамтамасыз ету
108
Әдебиеттің әлеуметтік маңызды түрлерін сатып алу, басып шығару және тарату
109
Мәдениет және спорт саласындағы қайраткерлерді ынталандыру
110
Архив құжаттары мен баспа архивінің сақталуын қамтамасыз ету
111
Мәдениет және архив ісі саласындағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары
118
Ұлттық фильмдерді қолдау және ілгерілету бойынша жұмыстарды ұйымдастыру

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
035
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
034
За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
029
За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения)
034
За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
033
Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела
100
Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия
101
Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа
102
Строительство, реконструкция объектов культуры за счет средств республиканского бюджета
103
Обеспечение доступа к информации в публичных библиотеках республиканского значения
104
Производство национальных фильмов и обеспечение дубляжа фильмов на казахский язык
105
Проведение социально значимых и культурных мероприятий
106
Обеспечение функционирования театрально-концертных организаций
107
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия
108
Приобретение, издание и распространение социально-важных видов литературы
109
Стимулирование деятелей в сфере культуры
110
Обеспечение сохранности архивных документов и архива печати
111
Капитальные расходы государственных организаций в области культуры и архивного дела
118
Организация работ по поддержке и продвижению национальных фильмов

119
Мәдениет саласындағы үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты қалыптастыруды және іске асыруды қамтамасыз ету
121
"Қазақстан Республикасының аумағында фильмдердің бірыңғай мониторингі" ақпараттық-коммуникациялық қызметі" сервистік бағдарламалық өнімді жалға алу бойынша көрсетілетін қызметтер
137
Қазақстан Республикасының кино-коллекциясын цифрландыру және реставрациялау жұмыстарын жүргізу
049
Ономастикалық және геральдикалық қызметті дамыту
100
Ономастикалық және геральдикалық әрекеттің дамуды қамтамасыз ету
111
Геральдикалық қызмет саласындағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары
050
Шәкен Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
054
"Мұхтар Әуезов атындағы Қазақ ұлттық драма театры" РМҚК-ның жарғылық капиталын ұлғайту
262
Облыстың мәдениет басқармасы
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
004
Мемлекет қайраткерлерін мәңгі есте сақтау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
005
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
006
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
007
Театр және музыка өнерін қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
020
Мәдениет саласындағы жергілікті маңызы бар әлеуметтік маңызды іс-шараларды іске асыру

119
Обеспечение формирования и реализация государственного социального заказа неправительственным организациям в сфере культуры
121
Услуги по аренде сервисного программного продукта "Информационно-коммуникационная услуга" Единый мониторинг фильмов на территории Республики Казахстан
137
Проведение оцифровки и реставрации кино-коллекции Республики Казахстан
049
Развитие ономастической и геральдической деятельности
100
Обеспечение развития ономастической и геральдической деятельности
111
Капитальные расходы государственного учреждения в сфере геральдической деятельности
050
Увеличение уставного капитала АО "Казахфильм" имени Шакена Айманова
054
Увеличение уставного капитала РГКП "Казахский национальный театр драмы имени Мухтара Ауэзова"
262
Управление культуры области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
002
Создание информационных систем
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
003
Поддержка культурно-досуговой работы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
004
Увековечение памяти деятелей государства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
006
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
011
Капитальные расходы государственного органа
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
020
Реализация социально-значимых мероприятий местного значения в сфере культуры

004
Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету, қоғамдық сананы жаңғырту
101
Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету
102
Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу
224
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
013
Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету
227
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
219
Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету
100
Ғылыми-тарихи құндылықтарға қолжетімділікті қамтамасыз ету
101
Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
017
Ішкі саяси тұрақтылықты қамтамасыз ету және қазақстандық патриотизмді нығайту
262
Облыстың мәдениет басқармасы
008
Облыстық кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
007
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
010
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
264
Облыстың тілдерді дамыту басқармасы
001
Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
002
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
007
Ақпараттық жүйелер құру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

004
Обеспечение укрепления взаимоотношений институтов гражданского общества и государства, модернизация общественного сознания
101
Обеспечение укрепления взаимоотношения институтов гражданского общества и государства
102
Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания
224
Министерство просвещения Республики Казахстан
013
Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-педагогической информации
227
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
219
Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации
100
Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям
101
Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
017
Обеспечение внутриполитической стабильности и укрепление казахстанского патриотизма
262
Управление культуры области
008
Обеспечение функционирования областных библиотек
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
263
Управление внутренней политики области
007
Услуги по проведению государственной информационной политики
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
010
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
264
Управление по развитию языков области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
002
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
003
Капитальные расходы государственного органа
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
007
Создание информационных систем
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

133
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
149
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1
Отын және энергетика
207
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
089
Жер қойнауын ұтымды және кешенді пайдалануды қамтамасыз ету және Қазақстан Республикасы аумағының геологиялық зерттелуін арттыру
102
Өңірлік, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру барлау жұмыстары
103
Минералдық-шикізат базасы мен жер қойнауын пайдалану, жерасты сулары және қауіпті геологиялық процестер мониторингi
104
Иесіз мұнай - газ және өздігінен ағып жатқан гидрогеологиялық ұңғымаларды жою және консервациялау
106
Геологиялық ақпаратты қалыптастыру
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
036
Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту
100
Қазақстан Республикасы аумағында ядролық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
101
Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
102
Ядролық сынақтар мониторингі
105
Атом энергетикасы саласындағы технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
106
Қазақстандық ҚТМ токамак материалтану стендтік кешенін салу
041
Жылу-электр энергетикасын дамыту
101
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

133
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
149
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1
Топливо и энергетика
207
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
089
Обеспечение рационального и комплексного использования недр и повышение геологической изученности территории Республики Казахстан
102
Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы
103
Мониторинг минерально-сырьевой базы и недропользования, подземных вод и опасных геологических процессов
104
Ликвидация и консервация бесхозных нефтегазовых и самоизливающихся гидрогеологических скважин
106
Формирование геологической информации
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
036
Развитие атомных и энергетических проектов
100
Обеспечение ядерной безопасности на территории Республики Казахстан
101
Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан
102
Мониторинг ядерных испытаний
105
Прикладные научные исследования технологического характера в сфере атомной энергетики
106
Строительство стендового комплекса Казахстанского материаловедческого токамака КТМ
041
Развитие тепло-, электроэнергетики
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие теплоэнергетической системы

254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
271
Облыстың құрылыс басқармасы
041
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
092
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
041
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен

254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
271
Управление строительства области
041
Развитие теплоэнергетической системы
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
092
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
007
Развитие теплоэнергетической системы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
280
Управление индустриально-инновационного развития области
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
041
Развитие теплоэнергетической системы
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

207
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
267
Білімнің және ғылыми зерттеулердің қолжетімділігін арттыру
101
Ғылыми зерттеулер мен іс-шараларды бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
014
Ауыл халқының кірістерін арттыру жөніндегі жобаны ауқымды түрде қолдану үшін ауыл халқына микрокредиттер беруге облыстық бюджеттерге кредит беру
056
Ауыл шаруашылығы өнімінің бәсекеге қабілеттілігін арттыру
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
249
Мал шаруашылығын дамыту үшін және мал шаруашылығы өнiмiн өндіруге, өткізуге жағдай жасау
100
Жануарлар ауруларының диагностикасы
101
Эпизоотияға қарсы шаралар, жануарлар мен құстардың қауіпті жіті және созылмалы жұқпалы ауруларының ошақтарын жою
102
Ветеринариядағы мониторинг, референция, зертханалық диагностика
103
Тағам қауіпсіздігін қамтамасыз ету
111
Ветеринария саласындағы ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
112
Ветеринария саласында объектілер салу
113
Импорттаушы ел өкілдерінің жануарлар өсіруді, жануарларды, жануарлардан алынатын өнім мен шикізатты дайындауды (союды), сақтауды, қайта өңдеуді және өткізуді жүзеге асыратын өндіріс объектілеріне, сондай-ақ ветеринариялық препараттарды, жемшөпті және жемшөп қоспаларын өндіру, сақтау және өткізу жөніндегі ұйымдарға инспекциялау және мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бақылау мен қадағалау жүйесінің аудитін жүргізу мен ұйымдастыру
250
Қаржылық көрсетілетін қызметтердің қолжетімділігін арттыру
108
Агроөнеркәсіптік кешенді сақтандыруды қолдау
255
Өсімдік шаруашылығы өнiмiн өндіруді, өткізуді дамыту үшін жағдай жасау
100
Ауыл шаруашылық дақылдарының сорттарын сынақтан өткізу жөніндегі қызметтер
104
Топырақтың агрохимиялық құрамын айқындау жөніндегі ғылыми-әдістемелік қызметтер
107
Өсімдіктерді қорғау және өсімдіктер карантині
108
Суармалы жерлердің мелиоративтік жай-күйінің мониторингі және оны бағалау
109
Импорттаушы ел өкілдерінің карантинді объектілер және (немесе) бөтен текті түрлер таралмаған немесе шектеулі таралған карантинге жатқызылған объектілерді, аймақтарды, орындарды, өндіріс учаскелерін инспекциялауын және мемлекеттік карантиндік фитосанитариялық бақылау мен қадағалау жүйесіне аудитті ұйымдастыру және жүргізу
111
Өсімдік шаруашылығы саласындағы ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
118
Астықтың резервтік қорын сақтау бойынша "Азық-түлік келісім шарт корпорациясы" ұлттық компаниясы" АҚ-ның шығыстарын өтеу
262
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қолдау жөніндегі іс-шараларды жүргізу үшін "Аграрлық несие корпорациясы" АҚ-ға кредит беру

207
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
267
Повышение доступности знаний и научных исследований
101
Программно-целевое финансирование научных исследований и мероприятий
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
014
Кредитование областных бюджетов на предоставление микрокредитов сельскому населению для масштабирования проекта по повышению доходов сельского населения
056
Повышение конкурентоспособности сельскохозяйственной продукции
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
249
Создание условий для развития животноводства и производства, реализации продукции животноводства
100
Диагностика заболеваний животных
101
Противоэпизоотические мероприятия, ликвидация очагов острых и хронических инфекционных заболеваний животных и птиц
102
Мониторинг, референция, лабораторная диагностика в ветеринарии
103
Обеспечение пищевой безопасности
111
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций в сфере ветеринарии
112
Строительство объектов в сфере ветеринарии
113
Организация и проведение представителями импортирующей страны аудита системы государственного ветеринарно-санитарного контроля и надзора и инспектирования объектов производства, осуществляющих выращивание животных, заготовку (убой), хранение, переработку и реализацию животных, продукции и сырья животного происхождения, а также организаций по производству, хранению и реализации ветеринарных препаратов, кормов и кормовых добавок
250
Повышение доступности финансовых услуг
108
Поддержка страхования в агропромышленном комплексе
255
Создание условий для развития производства, реализации продукции растениеводства
100
Услуги по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур
104
Оказание научно-методических услуг по определению агрохимического состава почв
107
Защита и карантин растений
108
Мониторинг и оценка мелиоративного состояния орошаемых земель
109
Организация и проведение аудита системы государственного карантинного фитосанитарного контроля и надзора и инспектирование подкарантинных объектов, зон, мест, участков производства, свободных или имеющих ограниченное распространение карантинных объектов и (или) чужеродных видов представителями страны-импортера
111
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений в области растениеводства
118
Возмещение расходов АО "Национальная компания "Продовольственная контрактная корпорация" по хранению резервного запаса зерна
262
Кредитование АО "Аграрная кредитная корпорация" для проведения мероприятий по поддержке субъектов агропромышленного комплекса

267
Білімнің және ғылыми зерттеулердің қолжетімділігін арттыру
100
Өтеусіз негізде агроөнеркәсіптік кешені субъектілерін ақпараттық қамтамасыз ету
101
Ғылыми зерттеулер мен іс-шараларды бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтік жүйесін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
006
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
007
Ақпараттық жүйелер құру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
010
Жеке және заңды тұлғаларға жеміс дақылдарының бактериялық күйігін жұқтырған жойылған жеміс-жидек дақылдарын отырғызу мен өсіру шығындарын өтеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
012
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
013
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау

267
Повышение доступности знаний и научных исследований
100
Информационное обеспечение субъектов агропромышленного комплекса на безвозмездной основе
101
Программно-целевое финансирование научных исследований и мероприятий
255
Управление сельского хозяйства области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
002
Субсидирование развития семеноводства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
003
Капитальные расходы государственного органа
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
004
Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
006
Субсидирование развития производства приоритетных культур
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
007
Создание информационных систем
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
010
Возмещение физическим и юридическим лицам затрат на закладку и выращивание уничтоженных плодово-ягодных культур, зараженных бактериальным ожогом плодовых
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
011
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
012
Организация санитарного убоя больных животных
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
013
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және реконструкциялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
036
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
036
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен
038
Жануарлар ауруларының диагностикасы, профилактикасы, жануарларды емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу, сақтау және тасымалдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
039
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
049
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках развития продуктивной занятости
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
033
За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
038
Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
039
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
049
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
058
Өсімдік шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
066
Жайылымдардың тозуымен және шөлейттенумен күрес жөніндегі іс-шараларды жүргізу (құнарландыру, түбегейлі жақсарту, топырақты дайындау, біржылдық және көпжылдық шөптерді егу, органикалық тыңайтқыштарды енгізу)
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
070
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
072
Ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
066
Проведение мероприятий по борьбе с деградацией и опустыниванием пастбищ (окультуривание, коренное улучшение, подготовка почвы, подсев однолетних и многолетних трав, внесение органических удобрений)
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
070
Проведение противоэпизоотических мероприятий
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
071
Обучение предпринимательству в рамках развития продуктивной занятости
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
072
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета

167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
2
Су шаруашылығы
207
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
254
Су ресурстарын тиімді басқару
100
Су шаруашылығы саласындағы нормативтік-әдістемелік құжаттамамен қамтамасыз ету
101
Республикалық бюджет қаражаты есебінен су беруге байланысты емес трансшекаралық және республикалық су шаруашылығы объектілерін пайдалану және олардың техникалық жағдайын мониторингтеу
102
Республикалық бюджет қаражаты есебінен табиғат қорғауға су жіберуді жүргізу
105
Трансшекаралық суды ұтымды пайдалану және қорғау, су қарым-қатынастарын реттеу мәсселелері жөнінде шекаралас мемлекеттермен ынтымақтастықты ұйымдастыру
113
Республикалық бюджет қаражаты есебінен сумен жабдықтау жүйелерін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
115
Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
119
Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
268
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
2
Водное хозяйство
207
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
254
Эффективное управление водными ресурсами
100
Обеспечение нормативно-методической документацией в области водного хозяйства
101
Эксплуатация трансграничных и республиканских водохозяйственных объектов, не связанных с подачей воды и мониторинг за их техническим состоянием за счет средств республиканского бюджета
102
Проведение природоохранных попусков за счет средств республиканского бюджета
105
Организация сотрудничества с сопредельными государствами по вопросам регулирования водных отношений, рационального использования и охраны трансграничных вод
113
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет средств республиканского бюджета
115
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов за счет средств республиканского бюджета
119
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
268
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
004
За счет внешних займов
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
068
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
069
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
813
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) инфрақұрылым және коммуникациялар бөлімі
069
Жерүсті су ресурстарын ұлғайту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
3
Орман шаруашылығы
207
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
256
Орман ресурстары мен жануарлар әлемін сақтау мен дамытуды басқару, қамтамасыз ету
100
Республикалық бюджет қаражаты есебінен табиғи қорық қоры нысандарын сақтауды қамтамасыз ету
101
Республикалық бюджет қаражаты есебінен орман ресурстарын сақтау, өсімін молайту және тиімді пайдалануды қамтамасыз ету
102
Жануарлар әлемі ресурстарын сақтау, өсімін молайту және тиімді пайдалануды қамтамасыз ету
111
Республикалық бюджет қаражаты есебінен орман шаруашылығы және жануарлар әлемі саласындағы ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
006
Жануарлар дүниесін қорғау
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
009
"Шортанды - Щучинск" учаскесінде "Астана – Щучинск" автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
104
Инвестициялық салымдар кезінде балық шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
104
Инвестициялық салымдар кезінде балық шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
068
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
069
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
813
Отдел инфраструктуры и коммуникаций района (города областного значения)
069
Увеличение водности поверхностных водных ресурсов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
3
Лесное хозяйство
207
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
256
Управление, обеспечение сохранения и развития лесных ресурсов и животного мира
100
Обеспечение сохранения объектов природно-заповедного фонда за счет средств республиканского бюджета
101
Обеспечение сохранения, воспроизводства и рационального использования лесных ресурсов за счет средств республиканского бюджета
102
Обеспечение сохранения, воспроизводства и рационального использования ресурсов животного мира
111
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций в области лесного хозяйства и животного мира за счет средств республиканского бюджета
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
006
Охрана животного мира
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
009
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги "Астана-Щучинск" на участках "Шортанды-Щучинск"
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
104
Возмещение части расходов, понесенных субъектом рыбного хозяйства, при инвестиционных вложениях
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
255
Управление сельского хозяйства области
104
Возмещение части расходов, понесенных субъектом рыбного хозяйства, при инвестиционных вложениях

167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
5
Қоршаған ортаны қорғау
207
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
037
Қоршаған ортаның сапасын тұрақтандыру және жақсарту
100
Халықаралық келісімдерді, конвенцияларды және хаттамаларды іске асыру шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыру бойынша көрсетілетін қызметтер
103
Табиғи және техногенді ластануларды жою
105
Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне қоршаған ортаны қорғау объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
039
Гидрометеорологиялық және экологиялық мониторингті дамыту
100
Қоршаған ортаның жай-күйіне бақылау жүргізу
102
Гидрометеорологиялық мониторинг жүргізу
044
Технологияларды және үздік практикаларды ілгерілету, бизнес пен инвестицияларды дамыту арқылы Қазақстанның "жасыл экономикаға" жылдам көшуіне жәрдемдесу
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
010
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
011
ІІ, ІІІ, ІV санат объектілеріне мемлекеттiк экологиялық сараптама жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
012
Ақпараттық жүйелер құру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Ішкі қарыздар есебінен

167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
5
Охрана окружающей среды
207
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
037
Стабилизация и улучшение качества окружающей среды
100
Услуги по реализации мероприятий в рамках реализации международных соглашений, конвенций и протоколов
103
Ликвидация природных и техногенных загрязнений
105
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и реконструкцию объектов охраны окружающей среды за счет средств республиканского бюджета
039
Развитие гидрометеорологического и экологического мониторинга
100
Проведение наблюдений за состоянием окружающей среды
102
Ведение гидрометеорологического мониторинга
044
Содействие ускоренному переходу Казахстана к "зеленой экономике" путем продвижения технологий и лучших практик, развития бизнеса и инвестиций
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
008
Мероприятия по охране окружающей среды
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
010
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
011
Проведение государственной экологической экспертизы объектов II, III, IV категорий
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
012
Создание информационных систем
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
013
Капитальные расходы государственного органа
005
За счет внутренних займов

139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
007
Ормандар мен жануарлар дүниесін күзету, қорғау, өсімін молайту
100
"Бурабай" мемлекеттік ұлттық табиғи паркінің қызметін қамтамасыз ету
101
"Бурабай" мемлекеттік ұлттық табиғи паркінің күрделі шығыстары
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
011
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
012
ІІ, ІІІ және ІV санаттар объектілеріне мемлекеттiк экологиялық сараптама жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
017
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
6
Жер қатынастары
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
259
Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру
100
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру
223
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
007
Еліміздің мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жүйесінің деңгейін арттыру
100
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын делимитациялау, демаркациялау және редемаркациялау
101
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету
102
Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымын құру
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен

139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
007
Охрана, защита, воспроизводство лесов и животного мира
100
Обеспечение деятельности Государственного национального природного парка "Бурабай"
101
Капитальные расходы Государственного национального природного парка "Бурабай"
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
011
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
012
Проведение государственной экологической экспертизы объектов II, III и IV категорий
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
017
Мероприятия по охране окружающей среды
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
6
Земельные отношения
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
259
Повышение доступности информации о земельных ресурсах
100
Формирование сведений государственного земельного кадастра
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
007
Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны
100
Делимитация, демаркация и редемаркация Государственной границы Республики Казахстан
101
Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение
102
Создание Национальной инфраструктуры пространственных данных Республики Казахстан
251
Управление земельных отношений области
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
207
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
038
Парниктік газдар шығарындыларын азайту
100
БҰҰ Климаттың өзгеруі туралы негіздемелік конвенциясының және оған Киото хаттамасының ережелерін орындау бойынша қызметтер
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
001
Ауыл шаруашылығы және жер ресурстарын пайдалану саласындағы жоспарлау, реттеу, басқару жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100
Ауыл шаруашылығы және жер ресурстарын пайдалану саласындағы жоспарлау, реттеу, басқару жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
102
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің күрделі шығыстары
103
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнің ақпараттық-аналитикалық, социологиялық, нормативтік әдістемелік қамтамасыз ету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
105
Салықтық және өзге де берешектерді өтеу
111
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің күрделі шығыстары
123
Ағымдағы әкімшілік шығыстар
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
133
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттер

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
207
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
038
Сокращение выбросов парниковых газов
100
Услуги по выполнению положений Рамочной Конвенции ООН об изменении климата и Киотского протокола
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
001
Услуги по планированию, регулированию, управлению в сфере сельского хозяйства и использования земельных ресурсов
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по планированию, регулированию, управлению в сфере сельского хозяйства и использования земельных ресурсов
102
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
103
Информационно-аналитическое, социологическое, нормативно-методическое обеспечение Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
105
Погашение налоговой и иной задолженности
111
Капитальные расходы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
123
Текущие административные расходы
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
133
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты

139
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
148
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
149
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
165
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
034
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
022
Агроөнеркәсiптiк кешен өнiмiнің саудасы бойынша көтерме базарлар ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
025
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарың, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
073
Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асыру үшін мамандандырылған ұйымдарға кредит беру
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
082
Қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды уақытша ұстау
083
Қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды сәйкестендіру

139
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
148
Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
149
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
165
Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167
Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168
Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169
Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
034
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
030
За счет средств республиканского бюджета
255
Управление сельского хозяйства области
022
Организация оптовых рынков по торговле продукцией агропромышленного комплекса
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
025
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов , техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
073
Кредитование специализированных организаций для реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары
015
За счет средств местного бюджета
082
Временное содержание безнадзорных и бродячих животных
083
Идентификация безнадзорных и бродячих животных

028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
811
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық, кәсіпкерлік және ветеринария бөлімі
008
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
020
Облыстық бюджеттен берілетін кредиттер есебінен
813
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) инфрақұрылым және коммуникациялар бөлімі
052
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1
Өнеркәсiп
211
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
090
Қазақстандық тауарлардың сыртқы нарыққа экспортын ілгерілетуге жәрдемдесу
247
Жүк техникасының жетекші белдіктерінің бас берілістерін шығару жобасын қаржыландыру үшін кейіннен "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
040
Мұнай-газ химиясы өнеркәсібін және жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттардағы жергілікті қамтуды дамыту
102
Жер қойнауын пайдаланушылардың қазақстандық өндірушілерден тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу, қазақстандық кадрларды тарту және оқыту, сондай-ақ жер қойнауын пайдаланушылардың және олардың мердігерлерінің тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алуы бойынша міндеттемелерді орындауын мониторингтеу
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
057
Өнеркәсіп саласындағы технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
090
Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу
100
Еңбек өнімділігін арттыруға бағытталған жаңа өндірістерді құруды, жұмыс істеп тұрғандарын жаңғырту мен сауықтыруды қолдау
101
Өнеркәсіптік гранттар беру
102
Қазақстан Республикасының индустриялық дамуы саласындағы зерттеулер
105
Жергілікті қамтуды дамытуға жәрдемдесу
107
Өнеркәсіпті дамыту саласындағы ақпараттық-талдамалық және консультациялық қызметтер
109
Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері

028
За счет трансфертов из областного бюджета
811
Отдел сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии района (города областного значения)
008
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
020
За счет кредитов из областного бюджета
813
Отдел инфраструктуры и коммуникаций района (города областного значения)
052
Поддержка использования возобновляемых источников энергии
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1
Промышленность
211
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
090
Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки
247
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" для финансирования проекта по производству главных передач ведущих мостов грузовой техники
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
040
Развитие нефтегазохимической промышленности и местного содержания в контрактах на недропользование
102
Мониторинг выполнения недропользователями обязательств по закупкам товаров, работ и услуг у казахстанских производителей, привлечению и обучению казахстанских кадров, а также приобретению недропользователями и их подрядчиками товаров, работ и услуг
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
057
Прикладные научные исследования технологического характера в области промышленности
030
За счет средств республиканского бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
090
Содействие развитию отраслей промышленности
100
Поддержка создания новых, модернизация и оздоровление действующих производств, направленных на повышение производительности труда
101
Предоставление промышленных грантов
102
Исследования в области индустриального развития Республики Казахстан
105
Содействие развитию местного содержания
107
Информационно-аналитические и консультационные услуги в области развития промышленности
109
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы для развития инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков за счет средств республиканского бюджета

094
Машина жасау саласының жобаларын іске асыру мақсатында "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту үшін Қостанай облысының бюджетіне берілетін нысаналы даму трансферттері
211
Өңдеуші өнеркәсіптің жобаларын қаржыландыру үшін "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ арқылы "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ның жарғылық капиталын кейіннен ұлғайта отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
216
Индустриялық-инновациялық даму тұжырымдамасының аясында жобаларды қаржыландыру мақсатында тікелей инвестициялар қорын (қорларын) қорландыру үшін "Қазына Капитал Менеджмент" АҚ-ның жарғылық капиталын кейіннен ұлғайта отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
247
Қазақстанда өндірілген ауыл шаруашылығы техникасын қоспағанда, автокөлік құралдары мен арнайы мақсаттағы автотехниканы лизингке сатып алатын заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлерді лизингтік қаржыландыру үшін "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кейіннен кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
225
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру
100
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру республикалық бюджет қаражат есебінен
271
Облыстың құрылыс басқармасы
001
Жергілікті деңгейде құрлыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
023
Ақпараттық жүйелер құру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
050
Төтенше жағдайлар нәтижесінде зардап шеккен әлеуметтік сала объектілерін және азаматтардың тұрғын үйлерін қалпына келтіру жөніндегі іс-шаралар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен ағымды іс-шаралар өткізу

094
Целевые трансферты на развитие бюджету Костанайской области для увеличения уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол" с целью реализации проектов машиностроительной отрасли
211
Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим увеличением уставного капитала АО "Фонд развития промышленности" через АО "Банк Развития Казахстана" для финансирования проектов обрабатывающей промышленности
216
Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим увеличением уставного капитала АО "Казына Капитал Менеджмент" для фондирования фонда (фондов) прямых инвестиций с целью финансирования проектов в рамках Концепции индустриально-инновационного развития
247
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" для лизингового финансирования юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, приобретающих в лизинг автотранспортные средства и автотехнику специального назначения, за исключением сельскохозяйственной техники казахстанского производства
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
225
Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
100
Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности за счет средств республиканского бюджета
271
Управление строительства области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
005
Капитальные расходы государственного органа
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
023
Создание информационных систем
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
050
Мероприятия по восстановлению объектов социальной сферы и жилья граждан пострадавших в результате чрезвычайных ситуаций
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
100
Проведение текущих мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
045
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
005
Ішкі көздер есебінен
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
091
Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстауды ұйымдастыру
101
Жол-құрылыс және жөндеу жұмыстарын орындаудың сапасын қамтамасыз ету
102
Автомобиль жолдарын салу, реконструкциялау, жөндеу және күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
108
Республикалық бюджет қаражат есебінен республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық құралдармен тексеру
110
Республикалық бюджет қаражат есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
111
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
029
За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения)
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
029
За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения)
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
029
За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения)
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
004
За счет внешних займов
005
За счет внутренних источников
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
091
Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования
101
Обеспечение качества выполнения дорожно-строительных и ремонтных работ
102
Услуги по организации работ по строительству, реконструкции, ремонту и содержанию автомобильных дорог
108
Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения за счет средств республиканского бюджета
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие транспортной инфраструктуры за счет средств республиканского бюджета
111
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие транспортной инфраструктуры за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

092
Су көлігін және су инфрақұрылымын дамыту, күтіп-ұстау
100
Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау
101
Ішкi суларда жүзетiн "өзен-теңiз" кемелерiн жіктеуді және олардың техникалық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
020
Астана қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде Есіл өзенінің кеме қатынасы учаскесінде су жолы жұмыстарын жүргізуді қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
4
Әуе көлiгi
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
013
Тұрақты авиатасымалдарды субсидиялау
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуетасымалдарды субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
051
Әуе көлігінің инфрақұрылымын дамуы
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
014
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
014
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
014
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
051
Әуе көлігінің инфрақұрылымын дамуы
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
5
Темiр жол көлiгi

092
Развитие, содержание водного транспорта и водной инфраструктуры
100
Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов
101
Обеспечение классификации и технической безопасности судов внутреннего водного плавания "река-море"
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
020
Обеспечение проведения путевых работ на судоходном участке реки Есиль в пределах административно-территориальной границы города Астана
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
4
Воздушный транспорт
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
013
Субсидирование регулярных авиаперевозок
030
За счет средств республиканского бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
051
Развитие инфраструктуры воздушного транспорта
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
014
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
014
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
014
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
051
Развитие инфраструктуры воздушного транспорта
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
5
Железнодорожный транспорт

249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
015
Әлеуметтік маңызы бар облысаралық қатынастар бойынша теміржол жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
207
Шекара бөлімшелерін жобалау және салу
213
Қалалық рельстік көліктің дамуын қамтамасыз ету
102
Алматы қаласының бюджетіне метрополитен салуға заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
019
Метрополитен салуға заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
027
Алматы қаласында метрополитен салу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
223
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
003
"Электрондық үкіметті", инфокоммуникациялық инфрақұрылымды және ақпараттық қауіпсіздікті дамыту
100
Ведомствоаралық ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
103
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының жеке және заңды тұлғаларға "бір терезе" қағидаты бойынша мемлекеттiк қызметтерді көрсетуі жөнiндегi қызметiн ұйымдастыру
104
Қазақстан Республикасының орбиталық-жиiлiк ресурсын халықаралық-құқықтық қорғау және үйлестiру
105
Ауылдағы байланыс операторларының әмбебап байланыс қызметтерiн ұсыну бойынша залалдарын субсидиялау
107
Радиожиiлiк спектрiнiң және радиоэлектрондық құралдардың мониторингi жүйесiн техникалық сүйемелдеу
008
Ғарыш қызметі және ақпараттық қауіпсіздік салаларындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
102
Республикалық бюджет қаражаты есебінен бағдарламалық мақсаттық қаржыландыру шеңберіндегі ғылыми зерттеулер
010
Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету
100
Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету
102
Мемлекеттік органдар мен ұйымдарға Қазақстан Республикасының Жерді қашықтықтан зондтау жүйесінен алынатын ғарыштық суреттерді ұсыну бойынша көрсетілетін қызметтер
103
"Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және ол құрамнан шығарылған объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету
104
Үкіметаралық келісім шеңберінде бюджеттік кредитке қызмет көрсету бойынша агент банктердің көрсететін қызметтеріне ақы төлеу
011
Пилотсыз ғарыш аппараттарын ұшыру үшін орта сыныптағы ғарыштық мақсаттағы жаңа буын зымыранының базасында "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құру
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
015
Субсидирование железнодорожных пассажирских перевозок по социально значимым межобластным сообщениям
207
Проектирование и строительство пограничных отделений
213
Обеспечение развития городского рельсового транспорта
102
Целевые трансферты на развитие бюджету города Алматы на увеличение уставного капитала юридических лиц на строительство метрополитена
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
019
Увеличение уставного капитала юридических лиц на строительство метрополитена
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
027
Строительство метрополитена в городе Алматы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
003
Развитие "электронного правительства", инфокоммуникационной инфраструктуры и информационной безопасности
100
Обеспечение функционирования межведомственных информационных систем
103
Организация деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу "одного окна"
104
Международно-правовая защита и координация орбитально-частотного ресурса Республики Казахстан
105
Субсидирование убытков операторов сельской связи по предоставлению универсальных услуг связи
107
Техническое сопровождение системы мониторинга радиочастотного спектра и радиоэлектронных средств
008
Прикладные научные исследования в области космической деятельности и информационной безопасности
102
Проведение научных исследований в рамках программно-целевого финансирования за счет средств республиканского бюджета
010
Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры
100
Обеспечение управления космическими аппаратами
102
Услуги по предоставлению космических снимков государственным органам и организациям, получаемые от космической системы дистанционного зондирования Земли Республики Казахстан
103
Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него
104
Оплата услуг банкам-агентам по обслуживанию бюджетного кредита в рамках межправительственного соглашения
011
Создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на базе ракеты космического назначения среднего класса нового поколения для запусков беспилотных космических аппаратов
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
334
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
048
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
512
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика және сумен жабдықтау басқармасы
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
005
Ішкі қарыздар есебінен
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
048
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерiне облыс орталықтарында, Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент, Семей қалаларында және моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
050
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" АҚ кредит беру
087
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба және Басым жобаларға кредит беру тетігі шеңберінде іс-шараларды іске асыру

032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
334
Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
048
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
512
Управление энергетики и водоснабжения города республиканского значения, столицы
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
005
За счет внутренних займов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
048
Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на содействие развитию предпринимательства в областных центрах, городах Нур-Султане, Алматы, Шымкенте, Семее и моногородах
030
За счет средств республиканского бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
050
Кредитование АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики
087
Реализация мероприятий в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы и Механизма кредитования приоритетных проектов

100
Кәсіпкерлік әлеуетті сауықтыру және күшейту
101
Оператор мен қаржылық агент көрсететін қызметтерге ақы төлеу
102
Кәсіпкерлерді ақпараттық қамтамасыз ету
105
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
111
Экономиканың неғұрлым зардап шеккен секторларында шағын және орта кәсіпкерлік кредиттері бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігін субсидиялау
113
Басым жобаларға кредит беру және қаржылық лизинг тетігі шеңберінде кепілдік міндеттемелерді төлеу
117
Қызметін өңдеу саласында, көрсетілетін қызметтерде, агроөнеркәсіптік кешенде қайта өңдеуде және экономиканың зардап шеккен секторларында жүзеге асыратын жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігін субсидиялау
127
Экономиканың неғұрлым зардап шеккен секторларында шағын және орта кәсіпкерлік кредиттері бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен субсидиялау
128
Жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау және кепілдендіру
205
Облыстық бюджеттерді, республикалық маңызы бар қалалар, астана бюджетін 2020–2021 жылдарға арналған жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде кәсіпкерлік бастамаларды іске асыру үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен кредиттеу
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
004
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
010
Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыру үшін "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ-ға кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
013
Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл халқына шағын кредит беру үшін "ҚазАгро" ҰБХ" АҚ-ның еншілес ұйымдарына кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба және Басым жобаларға кредит беру тетігі шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
015
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба және Басым жобаларға кредит беру тетігі шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен

100
Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала
101
Оплата услуг оператора и финансового агента
102
Информационное обеспечение предпринимателей
105
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие индустриальной инфраструктуры
111
Субсидирование части ставки вознаграждения по кредитам малого и среднего предпринимательства в наиболее пострадавших секторах экономики
113
Оплата гарантийных обязательств в рамках Механизма кредитования и финансового лизинга приоритетных проектов
117
Субсидирование части ставки вознаграждения по кредитам субъектов частного предпринимательства, осуществляющих деятельность в обрабатывающей отрасли, услугах, переработке в агропромышленном комплексе и пострадавших секторах экономики
127
Субсидирование части ставки вознаграждения по кредитам малого и среднего предпринимательства в наиболее пострадавших секторах экономики за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
128
Субсидирование ставки вознаграждения и гарантирование по кредитам субъектов частного предпринимательства
205
Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы для реализации предпринимательских инициатив в рамках Дорожной карты занятости на 2020–2021 годы за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
265
Управление предпринимательства и промышленности области
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
010
Кредитование АО "Фонд развития предпринимательства "Даму" на реализацию государственной инвестиционной политики
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
011
Поддержка предпринимательской деятельности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
013
Кредитование дочерних организаций АО "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы и Механизма кредитования приоритетных проектов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы и Механизма кредитования приоритетных проектов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";

065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
005
Мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және сақтау бойынша іс-шараларды іске асыру
101
Мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және сақтау
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
204
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
006
Өкілдік шығындар
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
209
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
211
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
213
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
005
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына қаражаттарды аударуды ұйымдастыру
010
Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві
100
Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві
101
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резерві
103
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резерві
011
Мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындау
012
Қазақстан Республикасы Үкіметінің бюджеттер бойынша қолма-қол ақша тапшылығын жабуға арналған резерві
042
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
044
Жай вексельдерді өтеу

065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
029
За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения)
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
005
Реализация мероприятий по формированию и хранению государственного материального резерва
101
Формирование и хранение государственного материального резерва
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
006
Представительские затраты
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
208
Министерство обороны Республики Казахстан
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
209
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
211
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
213
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
217
Министерство финансов Республики Казахстан
005
Организация перевода средств в Национальный фонд Республики Казахстан
010
Резерв Правительства Республики Казахстан
100
Чрезвычайный резерв Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств
101
Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
102
Резерв Правительства Республики Казахстан на исполнение обязательств по решениям судов
103
Резерв Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
011
Выполнение обязательств по государственным гарантиям
012
Резерв Правительства Республики Казахстан на покрытие дефицита наличности по бюджетам
042
Расходы на новые инициативы
044
Погашение простых векселей

099
"Астана" халықаралық қаржы орталығының әкімшілігі" АҚ-ға нысаналы аударым
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
206
Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резерв
207
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен "Проблемалық кредиттер қоры" АҚ-ға нысаналы аударым жолымен жеке тұлғалардың ұлттық валютада (теңге) орналастырылған депозиттері бойынша өтемақы (сыйлықақы) төлеу
221
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
223
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
006
Өнімді инновацияларды ынталандыру
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
205
Қазақстан Республикасының инновациялық дамуын қамтамасыз ету
100
Ұлттық инновациялық жүйе институттарының қызметтеріне ақы төлеу
103
"Астана Хаб" ІТ-стартаптардың халықаралық технопаркі негізінде инновациялық экожүйе құру
105
Бизнес-инкубаторларға қолдау көрсету бойынша операторлардың қызметі
106
Бизнес-инкубатор қызметтеріне қолдау көрсету
224
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
227
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
062
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының, концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын және концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
082
Облыс орталықтарында, моно-, шағын қалалар мен ауылдық аумақтарда инженерлік, көліктік және әлеуметтік инфрақұрылымды дамыту жөніндегі іс-шараларды іске асыру

099
Целевое перечисление в АО "Администрация Международного финансового центра "Астана"
030
За счет средств республиканского бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
206
Резерв на инициативы Президента Республики Казахстан
207
Выплата компенсации (премии) по депозитам физических лиц, размещенным в национальной валюте (тенге), путем целевого перечисления в АО "Фонд проблемных кредитов" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
221
Министерство юстиции Республики Казахстан
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
006
Стимулирование продуктивных инноваций
004
За счет внешних займов
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
205
Обеспечение инновационного развития Республики Казахстан
100
Оплата услуг институтов национальной инновационной системы
103
Создание инновационной экосистемы на базе Международного технопарка IT-стартапов "Астана Хаб"
105
Услуги оператора по поддержке бизнес-инкубаторов
106
Поддержка деятельности бизнес-инкубаторов
224
Министерство просвещения Республики Казахстан
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
227
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
062
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
082
Реализация мероприятий по развитию инженерной, транспортной и социальной инфраструктуры в областных центрах, моно-, малых городах и сельских территориях

100
Облыстық бюджеттерге шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
102
Облыстық бюджеттерге облыс орталықтарына инженерлік және көлік (аббаттандыру) инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
108
Облыстық бюджеттерге "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
109
Облыстық бюджеттерге шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
110
Облыстық бюджеттерге облыс орталықтарына инженерлік және көлік (аббаттандыру) инфрақұрылымын дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
112
Түркістан және Жамбыл облыстарының бюджеттеріне мемлекеттік мекемелердің әкімшілік ғимараттарын салуға және реконструкциялауға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
113
Облыстық бюджеттерге "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
154
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде үкіметтік қарыз жобаларын және квазимемлекеттік сектор субъектілерінің қарыз алуы жөніндегі жобаларды дайындау және сүйемелдеу
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
155
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде техникалық көмек іс-шараларын іске асыру
012
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
160
Ақмола облысының бюджетіне, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
202
Құжаттамалардың сақтандыру қорын құру және сақтау бойынша іс-шараларды іске асыру
102
Ақпаратты сақтауды қамтамасыз ету
210
Астана экономикалық форумын ұйымдастыру және өткізу үшін "QazExpoCongress" ҰК" АҚ-ға нысаналы аударым

100
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
102
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной и транспортной (благоустройство) инфраструктуры в областных центрах
108
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
109
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной и транспортной (благоустройство) инфраструктуры в областных центрах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
112
Целевые трансферты на развитие бюджетам Туркестанской и Жамбылской областей для строительства и реконструкции административных зданий государственных учреждений за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
154
Подготовка и сопровождение проектов правительственного займа и проектов по заимствованию субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
155
Реализация мероприятий технической помощи в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
012
За счет софинансирования гранта из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
160
Целевые трансферты на развитие бюджету Акмолинской области, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
030
За счет средств республиканского бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
202
Реализация мероприятий по созданию и сохранению страхового фонда документации
102
Обеспечение хранения информации
210
Целевое перечисление в АО "НК "QazExpoCongress" для организации и проведения Астанинского экономического форума

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
257
Облыстың қаржы басқармасы
005
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
100
Облыс аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
101
Шұғыл шығындарға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
102
Соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
047
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
050
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiнің қолма-қол ақша тапшылығын жабуға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
064
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
255
Управление сельского хозяйства области
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
256
Управление координации занятости и социальных программ области
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
257
Управление финансов области
005
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
012
Резерв местного исполнительного органа области
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа области для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории области
101
Резерв местного исполнительного органа области на неотложные затраты
102
Резерв местного исполнительного органа области на исполнение обязательств по решениям судов
047
Расходы на новые инициативы
015
За счет средств местного бюджета
050
Резерв местного исполнительного органа области на покрытие дефицита наличности районных (городов областного значения) бюджетов
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
064
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
100
Қарыздар бойынша сыйақылар, өзге де төлемдерді төлеу
101
Қарыз орналастырғаны үшін комиссиялық ақы төлеу
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
100
Қарыздар бойынша сыйақылар, өзге де төлемдерді төлеу
101
Қарыз орналастырғаны үшін комиссиялық ақы төлеу
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
005
Жергiлiктi атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
100
Қарыздар бойынша сыйақылар, өзге де төлемдердi төлеу
101
Қарызды орналастырғаны үшін комиссиялық төлемдер
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
013
Жергiлiктi атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
100
Қарыздар бойынша сыйақылар, өзге де төлемдердi төлеу
101
Қарызды орналастырғаны үшін комиссиялық төлемдер
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
751
Облыстың қаржы және мемлекеттік активтер басқармасы
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
100
Қарыздар бойынша сыйақылар, өзге де төлемдерді төлеу
101
Қарыз орналастырғаны үшін комиссиялық ақы төлеу
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
15
Трансферттер
1
Трансферттер
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
033
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен берілген нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
043
Бюджеттік алып коюлар
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
044
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару

015
За счет средств местного бюджета
299
Управление экономики и финансов области
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
100
Выплаты вознаграждений и иных платежей по займам
101
Выплаты комиссионных за размещение займа
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
100
Выплаты вознаграждений и иных платежей по займам
101
Выплаты комиссионных за размещение займа
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
452
Отдел финансов района (города областного значения)
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
100
Выплаты вознаграждений и иных платежей по займам
101
Выплаты комиссионных за размещение займа
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
015
За счет средств местного бюджета
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов
100
Выплаты вознаграждений и иных платежей по займам
101
Выплаты комиссионных за размещение займа
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
За счет трансфертов из областного бюджета
751
Управление финансов и государственных активов области
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
100
Выплаты вознаграждений и иных платежей по займам
101
Выплаты комиссионных за размещение займа
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
15
Трансферты
1
Трансферты
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
033
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов, выделенных из районного (города областного значения) бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
015
За счет средств местного бюджета
043
Бюджетные изъятия
015
За счет средств местного бюджета
044
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
046
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген өткен қаржы жылында бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
047
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
050
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
051
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
052
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
097
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан тартылған қаражаттың бір бөлігін қайтару
100
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт түрінде тартылған қаражаттың бір бөлігін қайтару
101
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан тартылған кепілдік берілген трансферттің бір бөлігін қайтару
400
Субвенциялар
257
Облыстың қаржы басқармасы
006
Бюджеттік алып коюлар
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
007
Субвенциялар
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасымен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

015
За счет средств местного бюджета
046
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению местных исполнительных органов
015
За счет средств местного бюджета
047
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
015
За счет средств местного бюджета
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
015
За счет средств местного бюджета
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
015
За счет средств местного бюджета
050
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
015
За счет средств местного бюджета
051
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
015
За счет средств местного бюджета
052
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
015
За счет средств местного бюджета
217
Министерство финансов Республики Казахстан
097
Возврат части средств, привлеченных из Национального фонда Республики Казахстан
100
Возврат части неиспользованных средств, привлеченных из Национального фонда Республики Казахстан в виде целевого трансферта
101
Возврат части привлеченного гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
400
Субвенции
257
Управление финансов области
006
Бюджетные изъятия
015
За счет средств местного бюджета
007
Субвенции
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
015
За счет средств местного бюджета
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
015
За счет средств местного бюджета
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
015
За счет средств местного бюджета
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения, а также по поручению Президента Республики Казахстан

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
030
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
058
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
16
Қарыздарды өтеу
1
Қарыздарды өтеу
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
015
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
020
Үкіметтік борышты өтеу
257
Облыстың қаржы басқармасы
008
Жергілікті атқарушы органның борышын өтеу
025
Мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар бойынша
026
Қарыз шарттары бойынша
015
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
018
Республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
046
Республикалық бюджеттен берілген мақсатына сай пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
057
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару

015
За счет средств местного бюджета
030
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
015
За счет средств местного бюджета
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
015
За счет средств местного бюджета
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
015
За счет средств местного бюджета
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
015
За счет средств местного бюджета
058
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
015
За счет средств местного бюджета
16
Погашение займов
1
Погашение займов
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
015
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
015
За счет средств местного бюджета
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
015
За счет средств местного бюджета
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
015
За счет средств местного бюджета
217
Министерство финансов Республики Казахстан
020
Погашение правительственного долга
257
Управление финансов области
008
Погашение долга местного исполнительного органа
025
По государственным эмиссионным ценным бумагам
026
По договорам займа
015
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
015
За счет средств местного бюджета
018
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
046
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
057
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан