Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 1143 ""Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, прокуратура органының тиісті талабы немесе сұрау салуы, сотқа дейінгі басталған тергеп-тексеру шеңберінде шығарылған тиісті қаулы, сондай-ақ соттың тиісті ұйғарымы бойынша тексеруге қатысу және қорытынды беру үшін кезектілік және өңірлік ұсынылу қағидаттарын сақтай отырып, аудиторлық ұйымдардың (аудиторлардың) тізбесін, сондай-ақ аудиторлық ұйымдардың (аудиторлардың) тізбесінен аудиторлық ұйымды (аудиторды) айқындау туралы" бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 1325 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 1143 ""Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, прокуратура органының тиісті талабы немесе сұрау салуы, сотқа дейінгі басталған тергеп-тексеру шеңберінде шығарылған тиісті қаулы, сондай-ақ соттың тиісті ұйғарымы бойынша тексеруге қатысу және қорытынды беру үшін кезектілік және өңірлік ұсынылу қағидаттарын сақтай отырып, аудиторлық ұйымдардың (аудиторлардың) тізбесін, сондай-ақ аудиторлық ұйымдардың (аудиторлардың) тізбесінен аудиторлық ұйымды (аудиторды) айқындау туралы" бұйрығына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, прокуратура органының тиісті талабы немесе сұрау салуы, сотқа дейінгі басталған тергеп-тексеру шеңберінде шығарылған тиісті қаулы, сондай-ақ соттың тиісті ұйғарымы бойынша тексеруге қатысу және қорытынды беру үшін кезектілік және өңірлік ұсынылу қағидаттарын сақтай отырып, аудиторлық ұйымдардың (аудиторлардың) тізбесін, сондай-ақ аудиторлық ұйымдардың (аудиторлардың) тізбесі осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бухгалтерлік есеп, аудит және бағалау әдіснамасы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министріне Д.М. Кеңбейілге жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Қаржы вице-министрі
Е. Біржанов
Қазақстан Республикасының
Қаржы вице-министрінің
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 1325 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрі
2021 ж. "5" қарашадағы
№ 1143 бұйрығына
қосымша
Аудиторлық компаниялардың (аудиторлардың) тізбесі
Аты
БСН
Тіркеу орыны
Аудиторлардың саны
I. Алматы қаласы
1
ЖШС "ПрайсуотерхаусКупер"

О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 1143 "Об определении перечня аудиторских организаций (аудиторов), а также аудиторской организации (аудитора) из перечня аудиторских организаций (аудиторов) с соблюдением принципов очередности и региональной представленности для участия в проверке и дачи заключения по соответствующим требованию или запросу органа прокуратуры, постановлению, вынесенному в рамках начатого досудебного расследования, а также определению суда в соответствии с Законом Республики Казахстан "О государственных закупках""
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 27 декабря 2023 года № 1325
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 1143 "Об определении перечня аудиторских организаций (аудиторов), а также аудиторской организации (аудитора) из перечня аудиторских организаций (аудиторов) с соблюдением принципов очередности и региональной представленности для участия в проверке и дачи заключения по соответствующим требованию или запросу органа прокуратуры, постановлению, вынесенному в рамках начатого досудебного расследования, а также определению суда в соответствии с Законом Республики Казахстан "О государственных закупках"" следующее изменение:
перечень аудиторских организаций (аудиторов) с соблюдением принципов очередности и региональной представленности для участия в проверке и дачи заключения по соответствующим требованию или запросу органа прокуратуры, постановлению, вынесенному в рамках начатого досудебного расследования, а также определению суда в соответствии с Законом Республики Казахстан "О государственных закупках", утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту методологии бухгалтерского учета, аудита и оценки Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра финансов Республики Казахстан Кенбеил Д.М.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Вице-министр финансов
Республики Казахстан
Е. Биржанов
Приложение к приказу
Вице-министра финансов
Республики Казахстан
от "27" декабря 2023 года № 1325
Приложение к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от "5" ноября 2021 года № 1143
Перечень аудиторских компаний (аудиторов)
Наименование
БИН
Место регистрации
Количество аудиторов
I. г.Алматы
1
ТОО "ПрайсуотерхаусКупер"