2024 жылға арналған жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Абай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 4 желтоқсандағы № 216 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексінің 107-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 17-2) тармақшасына сәйкес, Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұйымдық-құқықтық нысаны және меншік нысанына қарамастан Абай облысының кәсіпорындарында, ұйымдарында және мекемелерінде жұмыс орындарының квотасы:
мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес;
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес;
он сегіз жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін, осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес белгіленсін.

Об установлении квоты рабочих мест на 2024 год
Постановление акимата области Абай от 4 декабря 2023 года № 216.
В соответствии с пунктом 1 статьи 107 Социального кодекса Республики Казахстан, подпунктом 17-2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест на предприятиях, в организациях и учреждениях области Абай независимо от организационно-правовой формы и формы собственности:
для трудостройства лиц с инвалидностью, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
для трудостройства лиц, состоящих на учете службы пробации, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
для трудостройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
для трудостройства граждан из числа молодежи, потерявшие или оставшиеся до достижения восемнадцатилетнего возраста без попечения родителей, являющиеся выпускниками организаций образования, согласно приложению 4 к настоящему постановлению.

2. Осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап бес күнтізбелік күн ішінде мемлекеттік және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Абай облысы бойынша филиалына ресми жариялауға және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкіне енгізсін.

2. В течение пяти календарных дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по области Абай для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.

3. Осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Абай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай облысының әкімі Н. Ұранхаев
Абай облысы әкімдігінің
2023 жылғы "4" желтоқсан
№ 216 қаулысына
1-қосымша
2024 жылға мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с №
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Белгіленетін квота мөлшері
%
Адам саны
Семей қаласы
1.
"Жан-Ер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

3. Обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата области Абай после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Абай.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2024 года.
Аким области Абай Н. Уранхаев
Приложение 1 к постановлению
акимата области Абай
от "4" декабря 2023 года
№ 216
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью на 2024 год
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер устанавливаемой квоты
%
Кол-во чел.
город Семей
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жан-Ер"