2024-2026 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/4-VIII шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –130 587,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6486,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 124 101,2мың теңге;
2) шығындар – 132 447,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1 860,5 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 860,5 теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1 860,5 теңге.

О бюджете Кокбайского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 28 декабря 2023 года № 12/4-VIII.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кокбайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 130 587,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 486,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 124 101,2 тысяч тенге;
2) затраты – 132 447,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 860,5 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 860,5 тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 860,5 тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 12.04.2024 № 15/4-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 37 940,0 мың тенге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Абайского районного маслихата области Абай от 12.04.2024 № 15/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджет Кокбайского сельского округа на 2024 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 37 940,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата М. Нұрсұлтанұлы
Приложение 1 к решению
маслихата Абайского района

2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 12/4-VIII шешіміне
4 қосымша
Күші жойылған кейбір шешімдердің тізбесі
1. "2023-2025 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/4 -VІI шешімі;
2. Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 мамырдағы № 3/4-VIII "2023-2025 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/4-VІI шешіміне өзгерістер енгізу туралы";
3. Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 тамыздағы № 6/4-VIII "2023-2025 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/4-VІI шешіміне өзгерістер енгізу туралы";
4. Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 қазандағы № 9/4-VIII "2023-2025 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/4-VІI шешіміне өзгерістер енгізу туралы".

от 28 декабря 2023 года
№ 12/4-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений
1. Решение Абайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 31/4-VII "О бюджете Кокбайского сельского округа на 2023-2025 годы"
2. Решение Абайского районного маслихата от 11 мая 2023 года № 3/4-VIII "О внесении изменений в решение от 30 декабря 2022 года № 31/4-VІI "О бюджете Кокбайского сельского округа на 2023-2025 годы";
3. Решение Абайского районного маслихата от 22 августа 2023 года № 6/4-VIII "О внесении изменений в решение от 30 декабря 2022 года № 31/4-VІI "О бюджете Кокбайского сельского округа на 2023-2025 годы";
4. Решение Абайского районного маслихата от 24 октября 2023 года № 9/4-VIII "О внесении изменений в решение от 30 декабря 2022 года № 31/4-VІI "О бюджете Кокбайского сельского округа на 2023-2025 годы";