Аягөз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 мамырдағы №2/20-VIII "Аягөз ауданының аумағында жергiлiктi қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" "Аягөз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 тамыздағы №28/196-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 тамыздағы № 5/87-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 тамыздағы №28/196-V "Аягөз ауданының аумағында жергiлiктi қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 3 мамырдағы 2/20-VIII шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихат төрағасы А. Ибрайшин

Об отмене решения Аягозского районного маслихата от 3 мая 2023 года № 2/20-VIII "О внесении изменении в решение Аягозского районного маслихата от 06 августа 2014 года №28/196-V "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества на территории Аягозского района"
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 16 августа 2023 года № 5/87-VIII
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Решение Аягозского районного маслихата "О внесении изменении в решение Аягозского районного маслихата от 06 августа 2014 года №28/196-V "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества на территории Аягозского района" от 3 мая 2023 года№ 2/20-VIII отменить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аягозского районного маслихата А. Ибрайшин