Бесқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 30/9-VII "2023-2025 жылдарға арналған Қарабас ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 3/8-VIII шешімі
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 30/9-VІI "2023-2025 жылдарға арналған Қарабас ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қарабас ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 80 234,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –3 350,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 76 884,1 мың теңге;
2) шығындар –80 974,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -740,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 740,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 740,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 30/9-VII "О бюджете Карабасского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 16 мая 2023 года № 3/8-VIII
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете Карабасского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 30/9-VІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Карабасского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 80 234,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 350,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76 884,1 тысяч тенге;
2) затраты – 80 974,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -740,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 740,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –740,0 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.