Бородулиха ауданы Дмитриевка ауылдық округі Дмитриевка ауылының көшелерін қайта атау туралы
Абай облысы Бородулиха ауданы Дмитриевка ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 12 шілдедегі № 4 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Абай облысының ономастикалық комиссиясының 2023 жылғы 28 наурыздағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Бородулиха ауданы Дмитриевка ауылдық округі Дмитриевка ауылының көшелері қайта аталсын:
"Ленин" көшесі "Абай" көшесіне;
"Киров" көшесі "Жібек Жолы" көшесіне;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Дмитриевка ауылдық округінің әкімі Қ. Нұрлыбеков

О переименовании улиц села Дмитриевка Дмитриевского сельского округа Бородулихинского района
Решение акима Дмитриевского сельского округа Бородулихинского района области Абай от 12 июля 2023 года № 4
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии области Абай от 28 марта 2023 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Дмитриевка Дмитриевского сельского округа Бородулихинского района:
улицу "Ленина" на улицу "Абай";
улицу "Кирова" на улицу "Жібек Жолы".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Дмитриевского сельского округа К. Нурлыбеков