Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26-3-VII "2023-2025 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Бақы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 қарашадағы № 10-3-VIII шешімі
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Бақы ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26-3-VIІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Бақы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57208 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4109 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53049 мың теңге;
2) шығындар – 58971,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1763,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1763,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1763,3 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 26-3-VII "О бюджете Бакинского сельского округа Бородулихинского района на 2023-2025 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 23 ноября 2023 года № 10-3-VIII
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Бакинского сельского округа Бородулихинского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 26-3-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бакинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 57208 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4109 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 50 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53049 тысяч тенге;
2) затраты – 58971,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1763,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1763,3 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1763,3 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

"3. 2023 жылға арналған Бақы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 30731 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 23 қарашадағы
№ 10-3-VIII шешіміне
1-қосымша
2023 жылға арналған Бақы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР

"3. Предусмотреть в бюджете Бакинского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 30731 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 23 ноября 2023 года
№ 10-3-VIII
Бюджет Бакинского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ