2024-2026 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Новопокровка ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-13-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 13-2-VIІI "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Новопокровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 127873 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16830 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 111043 мың теңге;
2) шығындар – 127873 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
2. 2024 жылға арналған Новопокровка ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 43635 мың теңге сомасында көзделсін.

О бюджете Новопокровского сельского округа Бородулихинского района на 2024-2026 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 28 декабря 2023 года № 14-13-VIII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 13-2-VIІI "О районном бюджете на 2024-2026 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 127873 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16830 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 111043 тысяч тенге;
2) затраты – 127873 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Новопокровского сельского округа на 2024 год в сумме 43635 тысяч тенге.

3. 2024 жылға арналған Новопокровка ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 39 мың теңге сомасында көзделсін.
4. 2024 жылға арналған Новопокровка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 1070 мың теңге сомасында көзделсін.
5. 2024 жылға арналған Новопокровка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 66299 мың теңге сомасында көзделсін.

3. Предусмотреть в бюджете Новопокровского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 39 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Новопокровского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 1070 тысяч тенге.
5. Предусмотреть в бюджете Новопокровского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 66299 тысяч тенге.