2024-2026 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Новошульба ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-14-VIII шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 13-2-VIII "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 271138 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері – 19251 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 251787 мың теңге;
2) шығындар – 273959,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2821,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2821,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2821,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 18.04.2024 № 16-9-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 60879 мың теңге сомасында көзделсін.
3. 2024 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 56 мың теңге сомасында көзделсін.
4. 2024 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 182530 мың теңге сомасында көзделсін.

О бюджете Новошульбинского сельского округа Бородулихинского района на 2024-2026 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 28 декабря 2023 года № 14-14-VIII.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 13-2-VIII "О районном бюджете на 2024-2026 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Новошульбинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 271138 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19251 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 251787 тысяч тенге;
2) затраты – 273959,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2821,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2821,6 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 2821,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 18.04.2024 № 16-9-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Новошульбинского сельского округа на 2024 год в сумме 60879 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Новошульбинского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 56 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Новошульбинского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 182530 тысяч тенге.

4-1. 2024 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 8322 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 18.04.2024 № 16-9-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының

4-1. Предусмотреть в бюджете Новошульбинского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 8322 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Бородулихинского районного маслихата области Абай от 18.04.2024 № 16-9-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата