2024-2026 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Степной ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-18-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 13-2-VIІI "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Степной ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26465 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4235 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 22230 мың теңге;
2) шығындар – 26465 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.

О бюджете Степного сельского округа Бородулихинского района на 2024-2026 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 28 декабря 2023 года № 14-18-VIII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 13-2-VIІI "О районном бюджете на 2024-2026 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Степного сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 26465 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4235 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 22230 тысяч тенге;
2) затраты – 26465 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.

2. 2024 жылға арналған Степной ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 22080 мың теңге сомасында көзделсін.
3. 2024 жылға арналған Степной ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 15 мың теңге сомасында көзделсін.
4. 2024 жылға арналған Степной ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 135 мың теңге сомасында көзделсін.

2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Степного сельского округа на 2024 год в сумме 22080 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Степного сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 15 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Степного сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 135 тысяч тенге.