2024-2026 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 10-4 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73-1, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 267 805,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 30 320,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 550,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 236 935,0 мың теңге;
2) шығындар – 291 020,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 23 215,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 19.11.2024 № 20-2 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 4 қосымшаға сәйкес 2024 жылға ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер ескерілсін.
3. 5 қосымшаға сәйкес 2024 жылға ауылдық округ бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ескерілсін.

О бюджете Кокпектинского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 26 декабря 2023 года № 10-4
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кокпектинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 267 805,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 30 320,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 550,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 236 935,0 тысяч тенге;
2) затраты – 291 020,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 23 215,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кокпектинского районного маслихата области Абай от 19.11.2024 № 20-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете сельского округа на 2024 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть в бюджете сельского округа на 2024 год целевые трансферты из республиканского бюджета согласно приложению 5.

4. 6 қосымшаға сәйкес 2024 жылға ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер ескерілсін
5. 7 қосымшаға сәйкес 2024 жылға арналған ауылдық округ бюджетінің ағымдағы бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
6. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкпекті аудандық мәслихатының төрағасы Т. Сарманов
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы

4. Учесть в бюджете сельского округа на 2024 год текущие трансферты из районного бюджета согласно приложению 6.
5. Утвердить согласно приложению 7 перечень текущих бюджетных программ бюджета сельского округа на 2024 год.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Кокпектинского районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1 к решению
Кокпектинского районного
маслихата
от 26 декабря 2023 года