Жамбыл облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы №23-3 "2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 2-4 шешімі
Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы №23-3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 543 929 618 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 52 456 204 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 075 053 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 000 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 487 378 361 мың теңге;
2) шығындар – 549 715 800 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 22 244 883 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 38 385 595 мың теңге:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 140 712 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -28 031 065 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2022 года №23-3 "Об областном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата от 21 апреля 2023 года № 2-4
Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2023-2025 годы" от 14 декабря 2022 года №23-3 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 543 929 618 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 52 456 204 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 075 053 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 487 378 361 тысяч тенге;
2) затраты – 549 715 800 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22 244 883 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 38 385 595 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 140 712 тысяч тенге;
4) cальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета (профицит) – -28 031 065 тысяч тенге;

001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
858 137
004
Мемлекеттік білім беру ұйымдарында білім беру жүйесін ақпараттандыру
40 785
005
Мемлекеттік білім беру ұйымдар үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
3 140 609
007
Облыстық, аудандық (қалалық) ауқымдардағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
542 118
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
1 354 123
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
221 079
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
125 899
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
48 000
029
Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу
2 521 656
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5 356 415
080
Нұрсұлтан Назарбаев Қорының "EL UMITI" таланттарын анықтау және қолдау бастамасын іске асыру
21 592
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін
2 245
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға
363 372
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 245 228
203
Жамбыл облысында биофармацевтикалық зауыт құрылысы
3 245 228
05
Денсаулық сақтау
13 523 717
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 841 893
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
397 720
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
30 602
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
723 327
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
736
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
689 508
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 411 476
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 411 476
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 395 966
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 395 966
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
593 311
039
Денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмегін қамтитын қосымша медициналық көмектің көлемін көрсету, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
858 137
004
Информатизация системы образования в государственных организациях образования
40 785
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организаций образования
3 140 609
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного, районного (городского) масштабов
542 118
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
1 354 123
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
221 079
013
Капитальные расходы государственного органа
125 899
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
48 000
029
Методическое и финансовое сопровождение системы образования
2 521 656
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 356 415
080
Реализация инициативы Фонда Нурсултана Назарбаева на выявление и поддержку талантов "EL UMITI"
21 592
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 245
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
363 372
271
Управление строительства области
3 245 228
203
Строительство биофармацевтического завода в Жамбылской области
3 245 228
05
Здравоохранение
13 523 717
253
Управление здравоохранения области
1 841 893
006
Услуги по охране материнства и детства
397 720
007
Пропаганда здорового образа жизни
30 602
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
723 327
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
736
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
689 508
271
Управление строительства области
2 411 476
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 411 476
253
Управление здравоохранения области
2 395 966
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 395 966
253
Управление здравоохранения области
593 311
039
Оказание дополнительного объема медицинской помощи, включающий медицинскую помощь субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы

593 311
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
75 965
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
75 965
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 205 106
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
240 874
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
339 580
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
36 462
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
89 456
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
53 600
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 252 506
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
192 628
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
12 996 468
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 463 625
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 866 088
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 367 874
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 622 291
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
607 372
261
Облыстың білім басқармасы
954 676
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
565 775
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
284 092
201
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
104 809
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 756 907
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
2 756 907
261
Облыстың білім басқармасы
1 536
084
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

593 311
253
Управление здравоохранения области
75 965
029
Областные базы специального медицинского снабжения
75 965
253
Управление здравоохранения области
6 205 106
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
240 874
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
339 580
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
36 462
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
89 456
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
53 600
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 252 506
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
192 628
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
12 996 468
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 463 625
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 866 088
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 367 874
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
1 622 291
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
607 372
261
Управление образования области
954 676
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
565 775
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
284 092
201
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
104 809
271
Управление строительства области
2 756 907
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
2 756 907
261
Управление образования области
1 536
084
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
167 887
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 725
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
56 641
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
78
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
10 034 503
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 640
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
3 640
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 030 863
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
10 030 863
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
41 647 248
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
28 417 598
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
965 882
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
857 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 603
006
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
6 175 000
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
104 009
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 971
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
200 000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
55 650
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
85 000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
8 000
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 071 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 165 268
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
29 818
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 356 125
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
24 292
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 660 496
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау

001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
167 887
003
Капитальные расходы государственного органа
1 725
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
56 641
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
78
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
10 034 503
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 640
007
Развитие теплоэнергетической системы
3 640
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 030 863
071
Развитие газотранспортной системы
10 030 863
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
41 647 248
255
Управление сельского хозяйства области
28 417 598
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
965 882
002
Субсидирование развития семеноводства
857 000
003
Капитальные расходы государственного органа
7 603
006
Субсидирование развития производства приоритетных культур
6 175 000
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
104 009
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 971
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
200 000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
55 650
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
85 000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
8 000
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 071 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 165 268
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
29 818
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 356 125
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
24 292
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 660 496
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

1 206 172
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
5 356
077
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
371 655
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
67 301
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 061 002
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
3 061 002
719
Облыстың ветеринария басқармасы
4 479 497
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
177 066
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 700
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
38 719
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
8 000
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
35 000
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
15 000
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
120 000
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
18 207
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
3 469 886
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
5 000
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
250 000
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
243 860
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
97 059
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
284 692
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
31 288
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
124 726
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
128 678
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

1 206 172
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
5 356
077
Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
371 655
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
67 301
271
Управление строительства области
3 061 002
020
Развитие объектов сельского хозяйства
3 061 002
719
Управление ветеринарии области
4 479 497
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
177 066
003
Капитальные расходы государственного органа
1 700
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
38 719
009
Организация санитарного убоя больных животных
8 000
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
35 000
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
15 000
012
Проведение ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
120 000
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
18 207
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
3 469 886
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
5 000
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
250 000
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
243 860
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
97 059
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
284 692
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
31 288
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
124 726
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
128 678
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

84 163
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 490
12
Көлiк және коммуникация
15 570 679
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 150 487
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
800 000
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
4 350 487
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
10 420 192
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134 723
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
413 075
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 505
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
8 072 525
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
1 796 364
13
Басқалар
9 911 037
271
Облыстың құрылыс басқармасы
927 820
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
927 820
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
617 141
005
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
84 962
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
32 179
010
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба және Басым жобаларға кредит беру тетігі шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
350 000
011
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба және Басым жобаларға кредит беру тетігі шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
150 000
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
335 764
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
38 219
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
297 545
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 452 004
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1 452 004
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1 072 738
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
1 072 738
261
Облыстың білім басқармасы
1 164 468
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру

84 163
003
Капитальные расходы государственного органа
5 490
12
Транспорт и коммуникации
15 570 679
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 150 487
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
800 000
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
4 350 487
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
10 420 192
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
134 723
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
413 075
011
Капитальные расходы государственного органа
3 505
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8 072 525
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
1 796 364
13
Прочие
9 911 037
271
Управление строительства области
927 820
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
927 820
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
617 141
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы
84 962
008
Поддержка предпринимательской деятельности
32 179
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы и Механизма кредитования приоритетных проектов
350 000
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы и Механизма кредитования приоритетных проектов
150 000
253
Управление здравоохранения области
335 764
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
38 219
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
297 545
257
Управление финансов области
1 452 004
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 452 004
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 072 738
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
1 072 738
261
Управление образования области
1 164 468
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"