Жамбыл облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы №23-3 "2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2023 жылғы 2 тамыздағы № 5-2 шешімі
Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы №23-3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 557 350 169 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 54 159 450 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 185 194 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 000 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 496 985 525 мың теңге;
2) шығындар – 563 152 475 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 24 744 883 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 40 885 595 мың теңге:

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2022 года №23-3 "Об областном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата от 2 августа 2023 года № 5-2
Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2023-2025 годы" от 14 декабря 2022 года №23-3 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 557 350 169 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 54 159 450 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 185 194 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 496 985 525 тысяч тенге;
2) затраты – 563 152 475 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24 744 883 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 40 885 595 тысяч тенге;

бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 140 712 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -30 547 189 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 547 189 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

погашение бюджетных кредитов – 16 140 712 тысяч тенге;
4) cальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета (профицит) – -30 547 189 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 30 547 189 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

13 984 232
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
892 341
004
Мемлекеттік білім беру ұйымдарында білім беру жүйесін ақпараттандыру
40 785
005
Мемлекеттік білім беру ұйымдар үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 640 609
007
Облыстық, аудандық (қалалық) ауқымдардағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
573 309
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
1 354 123
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
221 079
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
549
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
48 000
029
Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу
2 521 656
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5 304 572
080
Нұрсұлтан Назарбаев Қорының "EL UMITI" таланттарын анықтау және қолдау бастамасын іске асыру
21 592
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін
2 245
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға
363 372
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 245 228
203
Жамбыл облысында биофармацевтикалық зауыт құрылысы
3 245 228
05
Денсаулық сақтау
14 282 500
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 948 210
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
397 720
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
30 602
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
856 602
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
736
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
662 550
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 530 943
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 530 943
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 395 966
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 395 966
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
593 311
039
Денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмегін қамтитын қосымша медициналық көмектің көлемін көрсету, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар

13 984 232
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
892 341
004
Информатизация системы образования в государственных организациях образования
40 785
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организаций образования
2 640 609
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного, районного (городского) масштабов
573 309
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
1 354 123
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
221 079
013
Капитальные расходы государственного органа
549
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
48 000
029
Методическое и финансовое сопровождение системы образования
2 521 656
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 304 572
080
Реализация инициативы Фонда Нурсултана Назарбаева на выявление и поддержку талантов "EL UMITI"
21 592
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 245
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
363 372
271
Управление строительства области
3 245 228
203
Строительство биофармацевтического завода в Жамбылской области
3 245 228
05
Здравоохранение
14 282 500
253
Управление здравоохранения области
1 948 210
006
Услуги по охране материнства и детства
397 720
007
Пропаганда здорового образа жизни
30 602
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
856 602
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
736
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
662 550
271
Управление строительства области
2 530 943
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 530 943
253
Управление здравоохранения области
2 395 966
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 395 966
253
Управление здравоохранения области
593 311
039
Оказание дополнительного объема медицинской помощи, включающий медицинскую помощь субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы

593 311
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
84 455
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
84 455
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 729 615
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
258 828
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
339 580
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
36 462
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
89 456
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
53 600
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
514
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 455 944
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
302 603
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
192 628
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
22 721 511
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 226 406
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 866 088
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 407 339
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 661 551
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
594 372
064
Еңбек мобильділігі орталықтары мен мансап орталықтарының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі азаматтарды әлеуметтік қолдау бойынша қызметін қамтамасыз ету
685 671
069
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау
11 385
261
Облыстың білім басқармасы
970 990
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
582 089
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу

593 311
253
Управление здравоохранения области
84 455
029
Областные базы специального медицинского снабжения
84 455
253
Управление здравоохранения области
6 729 615
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
258 828
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
339 580
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
36 462
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
89 456
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
53 600
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
514
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 455 944
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
302 603
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
192 628
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
22 721 511
256
Управление координации занятости и социальных программ области
7 226 406
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 866 088
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 407 339
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
1 661 551
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
594 372
064
Обеспечение деятельности центров трудовой мобильности и карьерных центров по социальной поддержке граждан по вопросам занятости
685 671
069
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
11 385
261
Управление образования области
970 990
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
582 089
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям

8 165 268
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
29 818
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 356 125
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
24 292
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 660 496
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
1 206 172
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
5 356
077
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
371 655
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
67 301
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 061 002
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
3 061 002
719
Облыстың ветеринария басқармасы
4 502 347
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
181 066
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 250
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
38 719
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
8 000
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
50 000
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
15 000
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
120 000
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
18 207
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
3 469 886
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
5 000
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

8 165 268
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
29 818
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 356 125
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
24 292
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 660 496
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
1 206 172
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
5 356
077
Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
371 655
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
67 301
271
Управление строительства области
3 061 002
020
Развитие объектов сельского хозяйства
3 061 002
719
Управление ветеринарии области
4 502 347
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
181 066
003
Капитальные расходы государственного органа
2 250
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
38 719
009
Организация санитарного убоя больных животных
8 000
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
50 000
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
15 000
012
Проведение ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
120 000
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
18 207
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
3 469 886
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
5 000
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

36 226
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
297 545
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 452 004
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1 452 004
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1 072 738
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
1 072 738
261
Облыстың білім басқармасы
1 167 284
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
1 106 745
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
60 539
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
291 715
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
288 520
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 195
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
954 123
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
954 123
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 149 127
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
3 149 127
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
16 376
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
16 376
14
Борышқа қызмет көрсету
3 381 784
257
Облыстың қаржы басқармасы
3 381 784
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
3 364 784
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
17 000
15
Трансферттер
37 433 966
257
Облыстың қаржы басқармасы
37 433 966
007
Субвенциялар
35 742 443
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
273 429
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
1 249
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
20 765
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару

36 226
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
297 545
257
Управление финансов области
1 452 004
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 452 004
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 072 738
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
1 072 738
261
Управление образования области
1 167 284
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 106 745
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
60 539
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
291 715
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
288 520
003
Капитальные расходы государственного органа
3 195
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
954 123
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
954 123
271
Управление строительства области
3 149 127
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
3 149 127
285
Управление физической культуры и спорта области
16 376
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
16 376
14
Обслуживание долга
3 381 784
257
Управление финансов области
3 381 784
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
3 364 784
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
17 000
15
Трансферты
37 433 966
257
Управление финансов области
37 433 966
007
Субвенции
35 742 443
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
273 429
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
1 249
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
20 765
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан