2023-2024 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2023 жылғы 12 қыркүйектегі № 172 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағының 8-3) тармақшасына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2023-2024 учебный год
Постановление акимата Жамбылской области от 12 сентября 2023 года № 172
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2023-2024 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Жамбыл облысының әкімі Е. Қарашөкеев
Жобаны ұсынушы:
Жамбыл облысы
әкімдігінің білім
басқармасының басшысы М. Өмірбек

1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2023-2024 учебный год согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление образования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить принятие мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
Аким Жамбылской
области Е. Карашукеев
Проект вносит:
руководитель управления
образования акимата
Жамбылской области М. Омирбек

Жамбыл облысы әкімдігінің 2023 жылғы "12" 09 № 172 қаулысына 1-қосымша
2023-2024 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білімі бар кадрларды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мамандықтың коды және атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі (күндізгі оқу нысаны бойынша)
Қалалық жерде оқу жылы ішінде бір білім алушыны оқытуға жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Ауылдық жерде оқу жылы ішінде бір білім алушыны оқытуға жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
2023 жылғы 4 айға
2024 жылғы 8 айға
2023 жылғы 4 айға
2024 жылғы 8 айға

Приложение 1 к постановлению акимата Жамбылской области от "12" 09 2023 года № 172
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным образованием на 2023 – 2024 учебный год
Код и наименование специальности
Объем государственного образовательного заказа (по очной форме обучения)
Средняя стоимость расходов на обучение одного обучающегося за учебный год в городской местности (тенге)
Средняя стоимость расходов на обучение одного обучающегося за учебный год в сельской местности (тенге)
на 4 месяца 2023 года
на 8 месяцев 2024 года
на 4 месяца 2023 года
на 8 месяцев 2024 года