Тараз қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" №21-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 шілдедегі № 5-2 шешімі
Тараз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №21-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 119 428 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 304 581 мың теңге;
cалықтық емес түсімдер – 380 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 13 809 481 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 625 366 мың теңге;
2) шығындар – 55 140 148 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 805 339 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 805 339 мың теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 4 173 941 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -4 173 941 мың теңге:
қарыздар түсімі – 9 698 828 теңге;
қарыздарды өтеу – 14 532 043 мың теңге;

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2022 года №21-2 "О городском бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 28 июля 2023 года № 5-2
Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата "О городском бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года №21-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 119 428 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 26 304 581 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 380 000 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13 809 481 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 625 366 тысяч тенге;
2) затраты – 55 140 148 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 805 339 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 805 339 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 4 173 941 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 4 173 941 тысяч тенге;
поступление займов – 9 698 828 тенге;
погашение займов – 14 532 043 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 659 274 теңге.
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023 жылға арналған қала әкімдігінің резерві 588 692 мың теңге сомасында бекітілсін";
мынадай мазмұндағы 3 - тармақпен толықтырылсын:
"3. 2023 жылғы 1 тамыздан бастап, "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің айлық жалақысына 50 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы белгіленсін".
Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық
мәслихатының төрағасы К. Олжабай
Тараз қалалық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 659 274 тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить резерв акимата города на 2023 год в сумме 588 692 тысяч тенге";
дополнить пунктом 3 следующего содержания:
"3. "Установить с 1 августа 2023 года ежемесячную надбавку к месячной заработной плате работников коммунального государственного учреждения" Молодежный ресурсный центр" в размере 50 процентов".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Таразского
городского маслихата К. Олжабай