Байзақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы №37-2 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 2-2 шешімі
ШЕШТІ:
1. "2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы №37-2 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 11476609 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2430224 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18165 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 47620 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8980600 мың теңге;
2) шығындар – 11756184 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 61873 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 103500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41627 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 341448 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 341448 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 103500 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 41627 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 279575 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 26 декабря 2022 года №37-2 "О районном бюджете на 2023–2025 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 28 апреля 2023 года № 2-2
В редакции от: 28.04.2023
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата "О районном бюджете на 2023 – 2025 годы" от 26 декабря 2022 года №37-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 11476609 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2430224тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18165 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 47620 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8980600тысяч тенге;
2) затраты – 11756184 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 61873 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 103500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41627 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в томчисле:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -341448 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –341448 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 103500 тысяч тенге;
погашение займов – 41627 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 279575 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

116183
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
116183
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
200754
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
53264
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42692
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10572
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
87031
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
87031
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
41609
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32626
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
8906
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
77
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
18850
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
18850
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
81552
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
81552
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
40948
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
40386
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
218
12
Көлiк және коммуникация
454715
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
454715
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
15062
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
417020
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
22633
13
Басқалар
527995
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
102574
055
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту

116183
036
Развитие газотранспортной системы
116183
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
200754
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
53264
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
42692
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10572
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
87031
010
Развитие объектов сельского хозяйства
87031
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
41609
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
32626
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
8906
007
Капитальные расходы государственного органа
77
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
18850
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
18850
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
81552
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
81552
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
40948
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
40386
015
Капитальные расходы государственного органа
218
12
Транспорт и коммуникации
454715
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
454715
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
15062
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
417020
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
22633
13
Прочие
527995
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
102574
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021-2025 годы