2024-2026 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 15-2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
"2024-2026 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері 1-19 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға әрбір ауылдық округ бойынша келесідей көлемде бекітілсін:
1.1. Аса ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 317 164 мың теңге;
салықтық түсімдер – 49 375 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 267 789 мың теңге.
2) шығындар – 323 222 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 058 мың теңге.
1.2. Айшабибі ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 291 390 мың теңге;
салықтық түсімдер – 18 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 272 890 мың теңге.
2) шығындар – 293 579 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 189 мың теңге.
1.3. Ақбастау ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 150 180 мың теңге;
салықтық түсімдер – 5 708 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2024-2026 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 28 декабря 2023 года № 15-2
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2024-2026 годы согласно приложениям 1-19 в том числе на 2024 год в разрезе каждого сельского округа в следующих объемах:
1.1 по Ассинскому сельскому округу:
1) доходы – 317 164тысяч тенге;
налоговые поступления – 49 375 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 267 789 тысяч тенге;
2) затраты – 323 222 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 0 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 6 058 тысяч тенге.
1.2 по Айшабибинскому сельскому округу:
1) доходы – 291 390 тысяч тенге;
налоговые поступления – 18 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 272 890 тысяч тенге;
2) затраты – 293 579 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 0 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 2 189 тысяч тенге.
1.3 по Акбастаускому сельскому округу:
1) доходы – 150 180 тысяч тенге;
налоговые поступления – 5 708 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 243 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 12.03.2024 №18-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен қарастырылған трансферттер сомалары ескерілсін.

6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 0 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 243 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1-в редакции решения Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 12.03.2024 № 18-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. В бюджете сельских округов на 2024 год учесть предусмотренные суммы трансфертов из средств районного бюджета.

3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық
мәслихат төрағасы М. Шайдаев
Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы №15-2 шешіміне 1- қосымша
2024 жылға арналған Аса ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1- қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 12.03.2024 №18-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Жамбылского
районного маслихата М. Шайдаев
Приложение 1 к решению №15-2 Жамбылского районного маслихата от 28 декабря 2023 года
Бюджет Ассинского сельского округа на 2024 год
Сноска. Приложение 1-в редакции решения Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 12.03.2024 № 18-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ