Қордай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 тамызындағы № 27-7 "Қордай ауданы бойынша ауылдық округтер бөлінісінде жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі 2022-2024 жылдарға арналған Жоспарын бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 қыркүйектегі № 9-6 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қордай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қордай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 тамызындағы № 27-7 "Қордай ауданы бойынша ауылдық округтер бөлінісінде жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі 2022-2024 жылдарға арналған Жоспарын бекіту туралы" шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қордай аудандық
мәслихатының төрағасы Н. Садыков

Об отмене решения Кордайского районного маслихата от 12 августа 2022 года № 27-7 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию в разрезе сельских округов по Кордайскому району на 2022-2024 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 7 сентября 2023 года № 9-6
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Кордайского районного маслихата от 12 августа 2022 года № 27-7 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию в разрезе сельских округов по Кордайскому району на 2022-2024 годы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кордайского
районного маслихата Н. Садыков