Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 17 қазандағы № 430 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17, 69 баптарына сәйкес Қордай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қордай ауданы, Сұлутөр ауылдық округі аумағындағы жалпы көлемі 0,1507 гектар жер учаскесін "Азиялық Газқұбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне магистралды газқұбырының үстінен өтетін өткелдердің құрылысын салу үшін, жер пайдаланушылардан алып қоймай 30 (отыз) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 17 октября 2023 года № 430
В соответствии со статьями 17, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Азиятский Газопровод" публичный сервитут сроком на 30 (тридцать) лет, без изъятия у землепользователей земельных участков общей площадью 0,1507 гектар на территории Сулуторского сельского округа Кордайского района для строительства переходов через магистральный газопровод согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Қордай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

2. Государственному коммунальному учреждению "Отдел земельных отношений акимата Кордайского района Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Кордайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.

4. Осы қаулының оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қордай ауданының әкімі Б. Болатбеков
Қордай ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 17 қазандағы №430 қаулысына қосымша
Қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізімі
Жер учаскелері берілетін жердегі жер пайдаланушылардың атаулары мен жер санаттары
Қауымдық сервитут белгілеу көлемі, га
1
Қордай ауданы, "Әділ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері

4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Кордайского района Б. Болатбеков
Приложение к постановлению акимата Кордайского района от 17 октября 2023 года №430
Перечень земельных участков устанавливаемых публичный сервитут
Наименование и категория земель землепользователей по месту предоставления земельных участков
Объем установления публичного сервитута, га
1
Кордайский район, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью "Әділ"

0,0202
2
Қордай ауданы, Аденов Алиби Байжановичтің шаруа қожалығындағы ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
0,0169
3
Қордай ауданы, Картабаев Муратхан Бексултановичтің шаруа қожалығындағы ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
0,0202
4
Қордай ауданы, Смагулов Мурат Катарбаевичтің шаруа қожалығындағы ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
0,0211
5
Қордай ауданы, Акилов Асхат Бекеновичтің шаруа қожалығындағы ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
0,0542
6
Қордай ауданының мемлекеттік жер қорындағы ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
0,0181
Барлығы
0,1507

0,0202
2
Кордайский район, земли сельскохозяйственного назначения крестьянского хозяйства Аденова Алиби Байжановича
0,0169
3
Кордайский район, земли сельскохозяйственного назначения крестьянского хозяйства Картабаева Муратхана Бексултановича
0,0202
4
Кордайский район, земли сельскохозяйственного назначения крестьянского хозяйства Смагулова Мурата Катарбаевича
0,0211
5
Кордайский район, земли сельскохозяйственного назначения крестьянского хозяйства Акилова Асхата Бекеновича
0,0542
6
Кордайский район, земли сельскохозяйственного назначения из земель государственного земельного фонда
0,0181
Всего
0,1507