Хантау ауылдық округінің Қияқты ауылының құрамдас бөлігін қайта атау туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Хантау ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 26 қазандағы № 15 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысыәкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 27 шілдедегі қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Хантау ауылдық округінің Қияқты ауылының құрамдас бөлігі қайта аталсын:
Вокзальная көшесін Ағыбай батыр көшесіне;
Кияхтинская көшесін Қайрат Рысқұлбеков көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелікон күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Сейтказиев А.Ж.

О переименовании некоторых составной части села Киякты Хантауского сельского округа
Решение акима Хантауского сельского округа Мойынкумского района Жамбылской области от 26 октября 2023 года № 15
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 27 июля 2023 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие составные части села Киякты Хантауского сельского округа:
улицу Вокзальная на улицу Ағыбай батыр;
улицу Кияхтинская на улицу Қайрат Рысқұлбеков;
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сейтказиев А.Ж.