Шығанақ ауылдық округінің Шығанақ ауылының құрамдас бөлігін қайта атау туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Шығанақ ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 26 қазандағы № 48 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 27 шілдедегі қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Шығанақ ауылдық округінің Шығынақ ауылының құрамдас бөлігі қайта аталсын:
СМП көшесі Таңыбай батыр көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Сабитов Т.Б.

О переименовании некоторых составной части села Шыганак Шыганакского сельского округа
Решение акима Шыганакского сельского округа Мойынкумского района Жамбылской области от 26 октября 2023 года № 48
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 27 июля 2023 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие составной части села Шыганак Шыганакского сельского округа:
улицу СМП на улицу Таңыбай батыр.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сабитов Т.Б.