"2023-2025 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы №32-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 3-4 шешімі
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2022 жылдың 28 желтоқсандағы №32-4 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 және 17- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1. Құлан ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 440898 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 86955 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 467 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 353476 мың теңге;
2) шығындар – 445492 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -4594 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4594 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 4594 мың теңге.
1.2. Луговой ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 162836 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26004 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 286 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 136546 мың теңге;
2) шығындар – 167999 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -5163 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 5163 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 5163 мың теңге.
1.3. Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 83203 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7968 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 75235 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года №32-4
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 12 мая 2023 года № 3-4
Маслихат района Т.Рыскулова Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года №32-4 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 и 17, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1.1. По Куланскому сельскому округу:
1) доходы - 440898 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 86955 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 467 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 353476 тысяч тенге;
2) затраты – 445492 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -4594 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 4594 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 4594 тысяч тенге.
1.2. По Луговскому сельскому округу:
1) доходы - 162836 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26004 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 286 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 136546 тысяч тенге;
2) затраты – 167999 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -5163 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 5163 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 5163 тысяч тенге.
1.3. По Акбулакскому сельскому округу:
1) доходы - 83203 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7968 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 75235 тысяч тенге;

көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15- қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Е. Абуталипов
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 12 мамырдағы № 3-4 шешіміне 1 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 28 желтоқсандағы №32-4 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Құлан ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Е. Абуталипов
Приложение 1 к решению маслихата района Т.Рыскулова № 3-4 от 12 мая 2023 года
Приложение 1 к решению маслихата района Т.Рыскулова № 32-4 от 28 декабря 2022 года
Бюджет сельского округа Кулан на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс Наименование
Подкласс
1.Доходы