Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2022 жылдың 26 желтоқсандағы №31-4 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 желтоқсандағы № 13-4 шешімі
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы №31-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №176997 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 7439995 мың теңге;
салықтық түсімдер - 3693312 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -22910 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 15801 мың теңге;
трансферттер түсімі - 3707972 мың теңге;
2) шығындар -7451121 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу -1302 мың теңге;
бюджеттік кредиттер -72450 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -71148 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 26 декабря 2022 года №31-4 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 7 декабря 2023 года № 13-4
Маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года №31-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов под №176997) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 7439995 тысяч тенге;
налоговые поступления - 3693312 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 22910 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 15801 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3707972 тысяч тенге;
2) затраты - 7451121 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 1302 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 72450 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 71148 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -12428 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитін пайдалану) -12428 мың теңге;
қарыздар түсімі - 72450 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 71148 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 11126 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства -0 тысяч тенге; 5) дефицит (профицит) бюджета --12428 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 12428 тысяч тенге;
поступление займов- 72450 тысяч тенге;
погашение займов -71148 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 11126 тысяч тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

21353
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
11910
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11910
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
11910
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1305634
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
283721
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
283721
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
724265
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
388595
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
61721
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
729
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
59302
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4099
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
90765
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
54360
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
64694
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
297648
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69750
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
933
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1350
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
146675
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
69313
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1868
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
7939
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
211464
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

21353
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
11910
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11910
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
11910
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1305634
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
283721
005
Государственная адресная социальная помощь
283721
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
724265
002
Программа занятости
388595
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
61721
006
Оказание жилищной помощи
729
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
59302
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4099
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
90765
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
54360
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
64694
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
297648
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
69750
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
933
021
Капитальные расходы государственного органа
1350
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
146675
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
69313
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1868
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
7939
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
211464
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

4017
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
173277
458
Ауданның тұрғын үй-комуналдық шаруашылығы,жолаушылар көлігі және автомобиль жлдары бөлімі
173277
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
173277
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
138621
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
68847
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42271
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
26576
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16328
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
16328
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жер қатынастары бөлімі
25901
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25782
004
Ауданның облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кеңттердің, ауылдардың ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезеңінде жүргізілетін жерге орналастыру
0
006
Ауданның облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кеңттердің, ауылдардың ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезеңінде жүргізілетін жерге орналастыру
119
453
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
27545
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
27545
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
91911
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
91911
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
56994
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
34667
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
250
12
Көлік және коммуникация
544184
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
544184
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
84713
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
435820
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
23651
13
Басқалар

4017
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
173277
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
173277
036
Развитие газотранспортной системы
173277
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
138621
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
68847
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
42271
006
Капитальные расходы государственного органа
26576
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16328
010
Развитие объектов сельского хозяйства
16328
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
25901
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
25782
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
0
006
Землеустройство при установлении границ районов, городов районного значения, городов районного значения, поселков, поселков, сельских округов
119
453
Отдел экономики и бюджетного планирование
27545
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
27545
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
91911
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
91911
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
56994
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
34667
015
Капитальные расходы государственного органа
250
12
Транспорт и коммуникации
544184
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
544184
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
84713
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
435820
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
23651
13
Прочие