2024-2026 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 16-4 шешімі.
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 және 17- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1. Құлан ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 493088 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 195062 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6945 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 291081 мың теңге;
2) шығындар – 499833 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - - 6745 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 6745 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6745 мың теңге.
1.2. Луговой ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 212014 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 65922 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1002 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 145090 мың теңге;
2) шығындар – 214015 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -2001 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2001 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 2001 мың теңге.
1.3. Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 114858 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17806 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 97052 мың теңге;
2) шығындар – 115445 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;

О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2024-2026 годы
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 27 декабря 2023 года № 16-4.
Маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 и 17, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1.1. По Куланскому сельскому округу:
1) доходы – 493088 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 195062 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6945 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 291081 тысяч тенге;
2) затраты – 499833 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -6745 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 6745 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6745 тысяч тенге.
1.2. По Луговскому сельскому округу:
1) доходы - 212014 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 65922 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1002 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 145090 тысяч тенге;
2) затраты – 214015 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -2001 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 2001 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 2001 тысяч тенге.
1.3. По Акбулакскому сельскому округу:
1) доходы - 114858 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17806 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 97052 тысяч тенге;
2) затраты – 115445 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 26.03.2024 № 18-4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 20.05.2024 № 20-4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 04.07.2024 № 21-7 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 10.07.2024 № 22-4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 19.09.2024 № 24-4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 06.11.2024 № 27-4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 26.03.2024 № 18-4 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 20.05.2024 № 20-4 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 04.07.2024 № 21-7 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 10.07.2024 № 22-4 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 19.09.2024 № 24-4 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 06.11.2024 № 27-4 (вводится в действие с 01.01.2024).

2. 2024 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен қарастырылған нысаналы ағымдағы трансферттер сомалары ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Е. Абуталипов
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 16-4 шешіміне 1- қосымша
2024 жылға арналған Құлан ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 26.03.2024 № 18-4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 20.05.2024 № 20-4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 04.07.2024 № 21-7 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) ; жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 10.07.2024 № 22-4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 19.09.2024 № 24-4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 06.11.2024 № 27-4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

2. В бюджете сельских округов на 2024 год учесть суммы целевых текущих трансфертов, предусмотренных за счет средств районного бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Е. Абуталипов
Приложение 1 к решению маслихата района Т.Рыскулова от 27 декабря 2023 года № 16-4
Бюджет сельского округа Кулан на 2024 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 26.03.2024 № 18-4 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 20.05.2024 № 20-4 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 04.07.2024 № 21-7 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 10.07.2024 № 22-4 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 19.09.2024 № 24-4 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 06.11.2024 № 27-4 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1.Доходы

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 26.03.2024 № 18-4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 04.07.2024 № 21-7 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) ; жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 10.07.2024 № 22-4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 19.09.2024 № 24-4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 06.11.2024 № 27-4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 26.03.2024 № 18-4 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 04.07.2024 № 21-7 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 10.07.2024 № 22-4 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 19.09.2024 № 24-4 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 06.11.2024 № 27-4 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 26.03.2024 № 18-4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 20.05.2024 № 20-4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 04.07.2024 № 21-7 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 10.07.2024 № 22-4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 19.09.2024 № 24-4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 06.11.2024 № 27-4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

Сноска. Приложение 6 в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 26.03.2024 № 18-4 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 20.05.2024 № 20-4 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 04.07.2024 № 21-7 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 10.07.2024 № 22-4 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 19.09.2024 № 24-4 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 06.11.2024 № 27-4 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы