Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2022 жылдың 26 желтоқсандағы №31-4 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 мамырдағы № 2-14 шешімі
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы №31-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №176997 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 7529050 мың теңге;
салықтық түсімдер - 3810354 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -11638 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1500 мың теңге;
трансферттер түсімі - 3705558 мың теңге;
2) шығындар -7540176 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу -42702 мың теңге;
бюджеттік кредиттер -113850 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -71148 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 26 декабря 2022 года №31-4 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 4 мая 2023 года № 2-14
Маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года №31-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов под №176997) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 7529050 тысяч тенге;
налоговые поступления - 3810354 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 11638 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1500 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3705558 тысяч тенге;
2) затраты - 7540176 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 42702 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 113850 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 71148 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -53828 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -53828 мың теңге;
қарыздар түсімі - 113850 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 71148 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 11126 мың теңге."

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства -0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета --53828 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 53828 тысяч тенге;
поступление займов- 113850 тысяч тенге;
погашение займов -71148 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 11126 тысяч тенге."

65550
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
122417
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4099
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
90765
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
17360
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
96718
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
261337
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63009
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1350
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
91807
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
90003
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі
3096
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10072
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
268635
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
124370
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
54000
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
70370
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
103703
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
103703
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
40562
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
562
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
40000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
948708
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
362273
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
362273
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
147673
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

65550
006
Оказание жилищной помощи
6000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
122417
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4099
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
90765
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
17360
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
96718
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
261337
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
63009
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2000
021
Капитальные расходы государственного органа
1350
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
91807
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
90003
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3096
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10072
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
268635
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
124370
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
54000
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
70370
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
103703
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
103703
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
40562
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
562
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
40000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
948708
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
362273
003
Поддержка культурно-досуговой работы
362273
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
147673
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта

29550
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
29550
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
79672
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
79672
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
52974
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
26448
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
250
12
Көлік және коммуникация
466407
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
466407
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
73243
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
393164
13
Басқалар
1289301
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
51772
055
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
51772
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
66939
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
66939
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
44951
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
44951
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
514269
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
514269
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
611370
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
611370
14
Борышқа қызмет көрсету
89
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
89
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
89
15
Трансферттер
75270
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі

29550
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
29550
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
79672
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
79672
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
52974
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
26448
015
Капитальные расходы государственного органа
250
12
Транспорт и коммуникации
466407
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
466407
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
73243
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
393164
13
Прочие
1289301
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
51772
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
51772
452
Отдел финансов района (города областного значения)
66939
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
66939
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
44951
055
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
44951
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
514269
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
514269
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
611370
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
611370
14
Обслуживание долга
89
452
Отдел финансов района (города областного значения)
89
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
89
15
Трансферты
75270
452
Отдел финансов района (города областного значения)

46462
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2159
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
601
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер есебінен
1404740
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
34579
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34579
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
68065
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68065
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
22557
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22557
02
Қорғаныс
26451
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3960
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3960
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
22491
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4830
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
17661
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
12506
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12506
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
12506
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2664691
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
520102
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
520102
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1852636
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1435342
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
68828
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6300
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
127243
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4304
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету

46462
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2159
018
Капитальные расходы государственного органа
601
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1404740
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
34579
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
34579
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
68065
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
68065
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
22557
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
22557
02
Оборона
26451
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3960
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3960
122
Аппарат акима района (города областного значения)
22491
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4830
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
17661
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
12506
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12506
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
12506
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2664691
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
520102
005
Государственная адресная социальная помощь
520102
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1852636
002
Программа занятости
1435342
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
68828
006
Оказание жилищной помощи
6300
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
127243
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4304
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому

326551
008
Спорт объектілерін дамыту
326551
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
195304
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
194190
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
1114
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
40950
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
40950
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
147208
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18394
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
128814
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
103602
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32841
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
70761
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
160467
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
100361
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32551
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
67810
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жер қатынастары бөлімі
29078
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24151
004
Ауданның облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кеңттердің, ауылдардың ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезеңінде жүргізілетін жерге орналастыру
2100
006
Ауданның облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кеңттердің, ауылдардың ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезеңінде жүргізілетін жерге орналастыру
2827
453
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
31028
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
31028
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
73592
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
73592
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
45559
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

326551
008
Развития спортивных объектов
326551
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
195304
006
Функционирование районных (городских) библиотек
194190
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1114
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
40950
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
40950
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
147208
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
18394
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
128814
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
103602
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
32841
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
70761
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
160467
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
100361
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
32551
006
Капитальные расходы государственного органа
67810
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
29078
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
24151
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2100
006
Землеустройство при установлении границ районов, городов районного значения, городов районного значения, поселков, поселков, сельских округов
2827
453
Отдел экономики и бюджетного планирование
31028
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
31028
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
73592
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
73592
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
45559
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов