Сарысу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 қазандағы № 10-3 шешімі
Қазақстан Республикасының "Экологиялық кодексінің" 365-бабы 3-тармағының 2), 3) - тармақшаларына, Қазақстан Републикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6 бабы, 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Сарысу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Сарысускому району
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 23 октября 2023 года № 10-3
В соответствии с подпунктами 2), 3) пункта 3, статьи 365 "Экологического кодекса" Республики Казахстан, подпунктом 15, пункта 1, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", Сарысуский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Сарысу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзiлу және жинақталу нормалары осы шешiмнің 1-қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
2. Сарысу ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері осы шешiмнің 2-қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сарысу аудандық
мәслихат төрағасы Ш. Мұсабеков

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Сарысускому району согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Сарысускому району согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу через десять календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сарысуского
районного маслихата Ш. Мусабеков

Сұрыптаудың өзіндік құны 1 м3 тұрмыстық қатты қалдықтар – 742,62 теңге.
Көмудің өзіндік құны 1 м3 тұрмыстық қатты қалдықтар – 174,33 теңге.
2023 жылы тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және көму бойынша қызметтердің құнын есептеу (айлық есептік көрсеткіш – 3 450 теңге).
1. Жайлы және жайлы емес үй иелігі тұрғыны үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және көму бойынша қызметтердің құнын есептеу
Атауы
тенге

Себестоимость сортировки 1 м3 твердых бытовых отходов – 742,62 тенге.
Себестоимость захоронения 1 м3 твердых бытовых отходов – 174,33 тенге.
Расчет стоимости услуг на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов на 2023 год (месячный расчетный показатель – 3 450 тенге).
1. Расчет стоимости услуг на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов для абонентов-жителей благоустроенного и не благоустроенного сектора.
Наименование
тенге