Талас аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы №38-2 "2023-2025 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 3-2 шешімі
Талас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы №38-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1. Талас ауданының 2023-2025 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер–1 197602 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –102 583 мың теңге;
салықтық емес түсімдер– 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер–0 теңге;
трансферттер түсiмі–1 095019 мың теңге;
2) шығындар–1 219626 мың теңге;
3) қаржы активтерi мен операциялар бойынша сальдо–0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу–0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер–0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -22 024 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)–22 024 мың теңге;

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 28 декабря 2022 года №38-2 "О бюджете города и сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 5 мая 2023 года № 3-2
Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 28 декабря 2022 года №38-2 "О бюджете города и сельских округов на 2023-2025 годы" следующие изменения:
1. Утвердить бюджет города и сельских округов Таласского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 в том числе на2023 год в следующих объемах:
1) доходы –1 197 602 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 102 583 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 1 095 019 тысячи тенге;
2) затраты– 1 219 626 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 22 024 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –22 024 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын бос қалдықтары–22 024 мың теңге.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Садубаев
Талас аудандық мәслихатының
2023 жылғы 05 мамырдағы
№3-2 шешіміне 1-қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№38-2 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Қаратау қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
1.КІРІСТЕР

используемые остатки бюджетных средств–22 024 тысяч тенге.
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата К. Садубаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 05 мая 2023 года №3-2
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 28 декабря 2022 года №38-2
Бюджет города Каратау на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы