Жамбыл облысы Шу ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімінің 2023 жылғы 5 сәуірдегі № 1 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33- бабындағы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына және 50-бабындағы 2-тармағының 2)тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі №756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес, Шу ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі аудандық комиссиясының кезектен тыс шұғыл отырысының 2023 жылғы 02 сәуірдегі №3 хаттамасы, 2023 жылғы 04 сәуірдегі №4 хаттамалары негізінде ШЕШТІМ:
1. Жамбыл облысы Шу ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды өткізуге төтенше жағдайды жою басшысы болып Шу ауданы әкімінің орынбасары С.Ж.Сарсенбеков тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Джанибеков

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Шуского района Жамбылской области
Решение акима Шуского района Жамбылской области от 5 апреля 2023 года № 1
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года №756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола вне очередного оперативного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Шуского района от 2 апреля 2023года №3, от 4 апреля 2023 года №4, Принял решения :
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Шуского района Жамбылской области.
2. Для проведения мероприятий, направленных на ликвидацию чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима Шуского района С.Ж.Сарсенбекова руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого офицального опубликования.
Аким района Б.Джанибеков