Сәтбаев қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 240 "2023 – 2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 13 қазандағы № 65 шешімі
Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 240 "2023 – 2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 063 647 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 304 132 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 42 141 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 87 569 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 5 629 805 мың теңге;
2) шығындар – 16 706 669 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1 575 264 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 3 643 022 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 2 067 758 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 28 декабря 2022 года № 240 "О городском бюджете на 2023 – 2025 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 13 октября 2023 года № 65
Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 28 декабря 2022 года № 240 "О городском бюджете на 2023 – 2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 063 647 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 304 132 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 42 141 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 87 569 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 629 805 тысяч тенге;
2) затраты – 16 706 669 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 575 264 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 643 022 тысяч тенге тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 2 067 758 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

595 742
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
65 487
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 487
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
359 259
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
248 521
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
20 738
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
90 000
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
99 776
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 776
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
71 220
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 220
02
Қорғаныс
51 009
1
Әскери мұқтаждар
49 699
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
49 699
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
49 699
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1 310
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 310
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
580
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
730
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
56 000
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
56 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
56 000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
56 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 119 663
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
35 457
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35 457
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
35 457
2
Әлеуметтiк көмек
947 962
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

595 742
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
65 487
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
65 487
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
359 259
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
248 521
013
Капитальные расходы государственного органа
20 738
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
90 000
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
99 776
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения )
99 776
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
71 220
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
71 220
02
Оборона
51 009
1
Военные нужды
49 699
122
Аппарат акима района (города областного значения)
49 699
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
49 699
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1 310
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 310
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
580
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
730
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
56 000
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
56 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
56 000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
56 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 119 663
1
Социальное обеспечение
35 457
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35 457
005
Государственная адресная социальная помощь
35 457
2
Социальная помощь
947 962
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

947 962
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
117 727
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 482
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
237 078
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 349
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
186 563
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
363 918
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
39 845
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
136 244
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
136 244
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
135 918
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
326
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 907 963
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 033 103
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
650 322
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
2 000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
47 500
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
596 822
005
Авариялық және ескi тұрғын үйлердi бұзу
4 000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 296 478
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 153 985
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
142 493
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
86 303
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86 303
2
Коммуналдық шаруашылық
4 948 502
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 628 502
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
2 143 934
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

947 962
002
Программа занятости
117 727
006
Оказание жилищной помощи
1 482
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
237 078
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 349
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
186 563
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
363 918
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
39 845
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
136 244
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
136 244
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
135 918
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
326
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 907 963
1
Жилищное хозяйство
3 033 103
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
650 322
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
2 000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
47 500
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
596 822
005
Снос аварийного и ветхого жилья
4 000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 296 478
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 153 985
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
142 493
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
86 303
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
86 303
2
Коммунальное хозяйство
4 948 502
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 628 502
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
2 143 934
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения