Қаражал қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 202 "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 24 сәуірдегі № 15 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы №202 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177671 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 - тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 685 291 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 296 134 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 985 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 780 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 371 392 мың теңге;
2) шығындар – 7 315 957 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1 630 666 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 630 666 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 630 666 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 5 қосымшалар осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Каражалского городского маслихата от 28 декабря 2022 года № 202 "О городском бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 24 апреля 2023 года № 15
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каражалского городского маслихата "О городском бюджете на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 202 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №177671) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 685 291 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 296 134 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 985 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 780 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 371 392 тысяч тенге;
2) затраты – 7 315 957 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 630 666 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 630 666 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 630 666 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.