Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қарашадағы № 14/87 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 қыркүйектегі № 33/236 "Жаңаарқа ауданы бойынша жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 қыркүйектегі № 7/45 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 - бабына сәйкес Жаңаарқа аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қарашадағы № 14/87 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 қыркүйектегі № 33/236 "Жаңаарқа ауданы бойынша жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа аудандық мәслихат төрағасы Ю.Бекқожин

О признании утратившим силу решение Жанааркинского районного маслихата от 17 ноября 2021 года № 14/87 "О внесении изменений и дополнений в решение Жанааркинского районного маслихата от 25 сентября 2018 года № 33/236 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества по Жанааркинскому району"
Решение Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 22 сентября 2023 года № 7/45
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жанааркинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанааркинского районного маслихата от 17 ноября 2021 года № 14/87 "О внесении изменений и дополнений в решение Жанааркинского районного маслихата от 25 сентября 2018 года № 33/236 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества по Жанааркинскому району".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Жанааркинского районного маслихата Ю.Бекқожин