Ұлытау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы XXVI сессиясының "Ұлытау ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 қарашадағы № 65 шешімі
ШЕШТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы XXVI сессиясының "Ұлытау ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" №188 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №176713 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 518 982 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 964 664 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 57 647 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 462 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 484 209 мың теңге;
2) шығындар – 7 863 812 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 77 678 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 129 375 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 51 697 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 422 508 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 422 508 мың теңге:
қарыздар түсімі – 129 375 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 51 697 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 344 830 мың теңге.

О внесении изменений в решение XXVI сессии Улытауского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 188 "О бюджете Улытауского района на 2023-2025 годы"
Решение Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 13 ноября 2023 года № 65
РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVI сессии Улытауского районного маслихата от 28 декабря 2022 года №188 "О бюджете Улытауского района на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №176713), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 518 982 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 964 664 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 57 647 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 462 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 484 209 тысяч тенге;
2) затраты – 7 863 812 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 77 678 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 129 375 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 51 697 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 422 508 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 422 508 тысяч тенге:
поступление займов – 129 375 тысяч тенге;
погашение займов – 51 697 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 344 830 тысяч тенге.";

1605386
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1013045
Нысаналы даму трансферттері
462966
Бюджеттік кредиттер
129375
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1013045
Еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
5373
Елді мекендердің ішкі жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу
331760
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
504069
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына берілетін ағымдағы трансферттер

1605386
Целевые текущие трансферты
1013045
Целевые трансферты на развитие
462966
Бюджетные кредиты
129375
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1013045
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда
5373
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и внутренних дорог населенных пунктов
331760
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
504069
На организацию работ в области жилищно-коммунального хозяйства