"Ұлттық ғылыми кеңестердің құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2023 жылғы 5 маусымдағы № 258 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2023 жылғы 4 қазандағы № 516 бұйрығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2025 жылғы 6 наурыздағы № 94 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ғылым және жоғары білім министрінің 06.03.2025 № 94 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2022 жығы 19 тамыздағы № 580 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі туралы ереженің 15-тармағының 129) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1."Ұлттық ғылыми кеңестердің құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2023 жылғы 5 маусымдағы № 258 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ұлттық ғылыми кеңестердің құрамында:
"Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық нәтижелерді коммерцияландыру" бөлімінде:
реттік нөмірлері 6, 4, 11, 13, 14, 22 деген жолдар алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің Ғылым комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмелерін Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр С. Нұрбек

О внесении изменений в приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 5 июня 2023 года № 258 "Об утверждении состава национальных научных советов"
Приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 4 октября 2023 года № 516. Отменен приказом Министра науки и высшего образования РК от 06.03.2025 № 94.
Сноска. Отменен приказом Министра науки и высшего образования РК от 06.03.2025 № 94.
В соответствии с подпунктом 129) пункта 15 Положения о Министерстве науки и высшего образования Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2022 года № 580, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 5 июня 2023 года № 258 "Об утверждении состава национальных научных советов" следующие изменения:
в составе национальных научных советов, утвержденном указанным приказом:
в разделе "Коммерциализация результатов научной и (или) научно-технической деятельности":
строки, порядковые номера 4, 6, 11, 13, 14, 22 исключить.
2. Комитету науки Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней со дня подписания настоящего приказа направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра науки и высшего образования Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр С. Нурбек