Қаулының күшін жою туралы
Жетісу облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 8 тамыздағы № 599 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Заңының 65-бабының 3-тармағына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талдықорған қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 17 шілдедегі № 526 "Талдықорған қаласы әкімі аппаратының, қалалық бөлімдер мен қаланың ауылдық округтері әкімдері аппараттарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы 2023 жылғы 16 мамырдағы № 327 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Талдықорған қаласы әкімінің аппарат басшысы Ж.Андабековке жүктелсін.
Қала әкімі Е. Бәзіл
Қала әкімдігінің 2023 жылғы "______"__________
Қаулының күшін жою туралы №______ қаулысына
КЕЛІСІМ ПАРАҒЫ
Қала әкімінің орынбасары Р. Бершінбеков
Қала әкімінің орынбасары Қ. Сейтимбетов
Қала әкімінің орынбасары Б. Абибеков
Аппарат басшысы Ж. Андабеков
"Талдықорған қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" ММ-нің басшысы Қ. Мәженов
"Талдықорған қаласының қаржы бөлімі" ММ-нің басшысы М. Ибрагимова
Мемлекеттік-құқықтық бөлімінің басшысы Р. Самратбеков
Енгізген: әзірлеуші-орган:
Бірыңғай персоналды басқару қызметінің (кадр қызметінің) басшысы А. Жарылхасынова

Об отмене постановления
Постановление акимата города Талдыкорган области Жетісу от 8 августа 2023 № 599
В соответствии пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление акимата города Талдыкорган № 526 от 17 июля 2023 года "О внесении изменений и дополнений в постановление от 16 мая 2023 года № 327 Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима города Талдыкорган, городских отделов и аппаратов акимов сельских округов города".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Андабекова Ж.
Аким города Е. Бәзіл
ЛИСТ СОГЛАСОВАНИЯ
к постановлению акимата города
от "_____"_______2023 года №______
Об отмене постановления
Заместитель акима города Р. Бершинбеков
Заместитель акима города К. Сейтимбетов
Заместитель акима города Б. Абибеков
Руководитель аппарата Ж. Андабеков
Руководитель ГУ "Отдел экономики и бюджетного планирования города Талдыкорган" К. Маженов
Руководитель ГУ "Отдел финансов города Талдыкорган" М. Ибрагимова
Руководитель государственно-правового отдела Р. Самратбеков
Вносит: орган – разработчик:
Руководитель единой службы управления персоналом (кадровая служба) А. Жарылхасынова