Талдықорған қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 199 "Талдықорған қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 3 тамыздағы № 7-44 шешімі
Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 199 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 49 529 341 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 979 596 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 474 219 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 6 925 173 мың теңге;
трансферттер түсімі 33 150 353 мың теңге;
2) шығындар 49 328 132 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу (-) 575 591 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 107 625 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 683 216 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 776 800 мың теңге;

О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 22 декабря 2022 года№ 199 "О бюджете города Талдыкорган на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 3 августа 2023 года № 7-44
Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджете города Талдыкорган на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 199 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 49 529 341 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 979 596 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1 474 219 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 6 925 173 тысячи тенге;
поступления трансфертов 33 150 353 тысячи тенге;
2) затраты 49 328 132 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование(-) 575 591 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 107 625 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 683 216 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 776 800 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) (-) 776 800 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 4 508 094 мың теңге;
қарыздарды өтеу 6 769 524 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 484 630 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының төрағасы Т. Ахажан

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета (-) 776 800 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 4 508 094 тысячи тенге;
погашение займов 6 769 524 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 484 630 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023года.
Председатель Талдыкорганского городского маслихата Т. Ахажан