Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласы бойынша 2022-2023 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 11-51 шешімін жою туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2023 жылғы 10 шілдедегі № 6-33 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7 - бабының 5 - тармағына, сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласы бойынша 2022-2023 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 11-51 шешімі жойылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының төрағасы Б. Тугулбаев

Об отмене решения Текелийского городского маслихата от 13 декабря 2021 года № 11-51 "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по городу Текели на 2022-2023 годы"
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 10 июля 2023 года № 6-33
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Текелийского городского маслихата "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по городу Текели на 2022-2023 годы" от 13 декабря 2021 года № 11-51
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Председатель Текелийского городского маслихата Б. Тугулбаев