Текелі қалалық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 23-122 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2023 жылғы 14 қарашадағы № 10-53 шешімі
ШЕШТІ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 23-122 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177359 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 7 752 017 мың теңге:
салықтық түсімдер 934 651 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 20 464 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 59 600 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 737 302 мың теңге;
2)шығындар 8 193 421 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 370 179 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 371 465 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1 286 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 811 583 мың теңге;

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 26 декабря 2022 года № 23-122 "О бюджете города Текели на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 14 ноября 2023 года № 10-53
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 23-122 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177359) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы 7 752 017 тысяч тенге:
налоговые поступления 934 651 тысяча тенге;
неналоговые поступления 20 464 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 59 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 737 302 тысячи тенге;
2)затраты 8 193 421 тысяча тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 370 179 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 371 465 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 1 286 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 811 583 тысячи тенге;

6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 811 583 мың теңге:
қарыздар түсімі 371 465 мың теңге;
қарыздарды өтеу 29 854 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 469 972 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының төрағасы Б. Тугулбаев

6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 811 583 тысячи тенге:
поступление займов 371 465 тысяч тенге;
погашение займов 29 854 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 469 972 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Текелийского городского маслихата Б. Тугулбаев

639
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 715
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
30 892
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 332
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
103 624
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
125 029
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
22 804
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
13 920
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
13 920
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
132 747
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
132 747
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 181
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
654
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
62 668
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
8 161
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12 083
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 191 657
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 219 533
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 553 028
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
720 902
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
116 686
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
715 440
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
666 505
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру

639
006
Оказание жилищной помощи
2 715
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
30 892
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 332
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
103 624
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
125 029
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
22 804
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
13 920
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
13 920
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
132 747
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
132 747
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
49 181
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
654
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
62 668
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
8 161
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 083
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 191 657
1
Жилищное хозяйство
2 219 533
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 553 028
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
720 902
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
116 686
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
715 440
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
666 505
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда