Ескелді ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2023 жылғы 9 тамыздағы № 8-26 шешімі
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365 бабының 3 тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Ескельдинскому району
Решение Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 9 августа 2023 года № 8-26
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Қоса беріліп отырған Ескелді ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 27 желтоқсандағы "Ескелді ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" № 42-142 шешімі жойылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Қ. Сатанов
шешіміне қосымша
Ескелді ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по Ескельдинскому району.
2. Отменить решение районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 42-142 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Ескельдинскому району".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Сатанов К.
приложение к решению
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Ескельдинскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения
благоустроенные и
неблагоустроенные
1 житель