Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Жетісу облысы Кербұлақ ауданы Шанханай ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 26 шілдедегі № 7 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына, 69-бабы 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Шанханай ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Жетісу облысы, Кербұлақ ауданы Шанханай ауылында жалпы ұзындығы 0,630 км талшықты-оптикалық байланыс желісін /ТОБЖ/ төсеу және пайдалану үшін байланыс тіректерін орналастыруға арналған ауданы 0,0064 га жер учаскесіне 5(бес) жыл мерзімге мемлекеттік тіркеуші органда одан әрі тіркеу арқылы жария сервитут белгіленсін.
2. "Мобайл Телеком-Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне:
1) келісім бойынша жер учаскелерінің меншік иелеріне шығындарды өтеуді және оларды өтеу тәртібін қамтамасыз етсін, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес тараптардың келісімімен айқындалсын.
2) Жер учаскесін пайдалану мен ауыртпалыққа шектеулер белгіленсін: санитарлық және экологиялық нормаларды сақтау
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Округ әкімі О. Сатқалиев

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Шанханайского сельского округа Кербулакского района области Жетісу от 26 июля 2023 года № 7
В cоответствии с подпунктом1-1) пункта 1 статьи 19, пунктом4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, Закона Республики Казахстан от "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Шанханайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 5(пят) лет,на земельный участок площадью 0,0064 га под размещение опор связи для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи /ВОЛС/ общей протяженности 0,630 км в селе Шанханай Кербулакского района, области Жетісу дальнейшей регистрацией в государственном регистрирующем органе.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Мобайл Телеком-Сервис":
1) по согласованию обеспечить возмещение убытков собственникам земельных участков и порядок их компенсации, определить соглашением сторон в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
2) установить ограничения в использования и обременения земельного участка: соблюдение санитарных и экологических норм.
3. Настоящие решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким округа О. Саткалиев