Кербұлақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-172 "Кербұлақ ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 қыркүйектегі № 07-56 шешімі
ШЕШТІ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-172 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 10 035 720 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 713 562 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 115 082 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 75 140 мың теңге;
трансферттер түсімі 9 131 936 мың теңге;
2) шығындар 10 246 627 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 90 709 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 165 600 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 30-172 "О бюджете Кербулакского района на 2023-2025 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 18 сентября 2023 года № 07-56
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджете Кербулакского района на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 30-172 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 10 035 720 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 713 562 тысяча тенге;
неналоговые поступления 115 082 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 75 140 тысяч тенге;
поступление трансфертов 9 131 936 тысяч тенге;
2) затраты 10 246 627 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 90 709 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 165 600 тысяч тенге;

бюджеттік кредиттерді өтеу 74 891 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 301 616 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 301 616 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 165 600 мың теңге;
қарыздарды өтеу 100 099 мың теңге;

погашение бюджетных кредитов 74 891 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 301 616 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 301 616 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 165 600 тысяч тенге;
погашение займов 100 099 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 236 115 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының төрағасы Қ. Бекиев
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 қыркүйектегі № 07-56 шешіміне қосымша
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-172 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
1. Кірістер

используемые остатки бюджетных средств 236 115 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Кербулакского районного маслихата К. Бекиев
Приложение к решению Кербулакского районного маслихата от 18 сентября 2023 года № 07-56
Приложение 1 к решению Кербулакского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 30-172
Районный бюджет на 2023 год
Категория Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
1. Доходы