Жетісу облысы Көксу ауданы бойынша жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Жетісу облысы Көксу ауданы әкімінің 2023 жылғы 14 маусымдағы № 06-21 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 48-бабына және 50-бабындағы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі №756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес, Көксу ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссияның 2023 жылғы 07 маусымдағы кезектен тыс отырысының № 3 хаттамасының негізінде ШЕШТІМ:
1. Жетісу облысы Көксу ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды өткізуге төтенше жағдайлардың алдын алуға басшы етіп өзімді тағайындаймын.
3."Көксу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Көлбаев

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба по Коксускому району области Жетісу
Решение акима Коксуского района области Жетісу от 14 июня 2023 года № 06-21
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года №756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола № 3 внеочередного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Коксуского района от 07 июня 2023 года РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайное ситуацию природного характера местного масштаба на территории Коксуского района области Жетісу.
2. Для проведения мероприятий, направленных на ликвидацию чрезвычайной ситуации природного характера, назначаю себя руководителем ликвидации чрезвычайной ситуаций.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Коксуского района" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего решения.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Кольбаев