Көксу ауданы мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 қыркүйектегі № 10-46 шешімі
ШЕШТІ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 38-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176185 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 948 821 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 686 532 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 104 302 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 27 670 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 130 317 мың теңге;
2) шығындар 6 267 340 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 94 049 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 170 600 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 76 551 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 412 568 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 26 декабря 2022 года № 38-2 "О бюджете Коксуского района на 2023-2025 годы"
Решение Коксуского районного маслихата области Жетісу от 12 сентября 2023 года № 10-46
РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджете Коксуского района на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 38-2 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176185), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 5 948 821 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 686 532 тысячи тенге;
неналоговые поступления 104 302 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 27 670 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 130 317 тысяч тенге;
2) затраты 6 267 340 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 94 049 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 170 600 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 76 551 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 412 568 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 412 568 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 428 474 мың теңге;
қарыздарды өтеу 76 553 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 60 647 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Бейсенбай

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 412 568 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 428 474 тысячи тенге;
погашение займов 76 553 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 60 647 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Коксуского района Бейсенбай Ж.

492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
13 011
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
13 011
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
839 994
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
127 742
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
127 742
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
127 742
2
Әлеуметтiк көмек
649 891
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
649 891
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
305 257
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30 222
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 367
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32 094
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 767
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
117 042
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
121 457
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
35 685
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
62 361
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52 236
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 323
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 159
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
14 404
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10 125
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
10 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу

492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
13 011
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
13 011
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
839 994
1
Социальное обеспечение
127 742
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
127 742
005
Государственная адресная социальная помощь
127 742
2
Социальная помощь
649 891
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
649 891
002
Программа занятости
305 257
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30 222
006
Оказание жилищной помощи
3 367
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32 094
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 767
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
117 042
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
121 457
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
35 685
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
62 361
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52 236
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31 323
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 159
021
Капитальные расходы государственного органа
350
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
14 404
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
10 125
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
10 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)