Панфилов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7-33-167 "Панфилов ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қарашадағы № 8-12-58 шешімі
Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7-33-167 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177517 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 11 370 933 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 981 677 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 51 060 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 231 734 мың теңге;
трансферттер түсімі 7 106 462 мың теңге;
2) шығындар 12 709 703 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 46 507 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 93 150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 46 643 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 7-33-167 "О бюджете Панфиловского района на 2023-2025 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 16 ноября 2023 года № 8-12-58
Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджете Панфиловского района на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 7-33-167 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177517) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 11 370 933 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 981 677 тысяч тенге;
неналоговые поступления 51 060 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 231 734 тысячи тенге;
поступления трансфертов 7 106 462 тысячи тенге;
2) затраты 12 709 703 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 46 507 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 93 150 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 46 643 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 385 277 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 385 277 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 725 998 мың теңге;
қарыздарды өтеу 122 746 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 782 025 мың теңге.";
5-тармақтағы:
"96 824" саны "57 102" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 385 277 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 385 277 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 725 998 тысяч тенге;
погашение займов 122 746 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 782 025 тысяч тенге.".
В пункте 5:
цифры "96 824" заменить на цифры "57 102".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

994 842
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
994 842
2
Әлеуметтiк көмек
2 051 476
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 051 476
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 128 635
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
52 900
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
55
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
103 180
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
11 220
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
181 584
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
527 850
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
46 052
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
127 616
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
127 616
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 173
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 665
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
565
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
35 351
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5 862
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
17 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 090 625
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 039 414
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
3 261 690
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 928 487
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
615 483
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
717 720
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі

994 842
005
Государственная адресная социальная помощь
994 842
2
Социальная помощь
2 051 476
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 051 476
002
Программа занятости
1 128 635
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
52 900
006
Оказание жилищной помощи
55
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
103 180
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
11 220
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
181 584
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
527 850
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
46 052
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
127 616
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
127 616
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
64 173
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 665
021
Капитальные расходы государственного органа
565
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
35 351
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
5 862
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 090 625
1
Жилищное хозяйство
4 039 414
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
3 261 690
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 928 487
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
615 483
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
717 720
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)