Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8-14-66 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 16-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына және 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Жаркент қаласының бюджеті тиісінше шешімнің 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 556 036 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 527 027 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 29 009 мың теңге;
2) шығындар 678 711 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 122 675 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 122 675 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 122 675 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 05.06.2024 № 8-24-108 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024-2026 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 44 362 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4853 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 39 509 мың теңге;
2) шығындар 44 655 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 293 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 293 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 293 мың теңге.

О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2024-2026 годы
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 25 декабря 2023 года № 8-14-66.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 16 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 и статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Жаркент на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 556 036 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 527 027 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 29 009 тысяч тенге;
2) затраты 678 711 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 122 675 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 122 675 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 122 675 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 05.06.2024 № 8-24-108 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 44 362 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4853 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 39 509 тысяч тенге;
2) затраты 44 655 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 293 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 293 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 293 тысячи тенге.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 05.06.2024 № 8-24-108 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2024-2026 жылдарға арналған Басқұншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 291 820 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 16 162 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 275 658 мың теңге;
2) шығындар 301 275 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9455 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9455 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 9455 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 05.06.2024 № 8-24-108 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2024-2026 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 91 212 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 21 142 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 70 070 мың теңге;
2) шығындар 107 823 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 16 611 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 16 611 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 16 611 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 05.06.2024 № 8-24-108 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2024-2026 жылдарға арналған Жаскент ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 2 в редакции решения Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 05.06.2024 № 8-24-108 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет Баскунчинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 291 820 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 16 162 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 275 658 тысяч тенге;
2) затраты 301 275 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9455 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9455 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 9455 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 05.06.2024 № 8-24-108 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 91 212 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 21 142 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 70 070 тысячи тенге;
2) затраты 107 823 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 16 611 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 16 611 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 16 611 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 05.06.2024 № 8-24-108 (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Утвердить бюджет Жаскентского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 05.06.2024 № 8-24-108 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 2024 жылға арналған Жаркент қаласы мен ауылдық округтердің бюджеттерінде 365 675 мың теңге сомасында аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделсін. Оның ішінде Жаркент қаласында 333 191 мың теңге, Көктал ауылдық округінде 2489 мың теңге, Пенжім ауылдық округінде 29 995 мың теңге.

Сноска. Пункт 14 в редакции решения Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 05.06.2024 № 8-24-108 (вводится в действие с 01.01.2024).
15. Предусмотреть бюджетные изъятия в районный бюджет в сумме 365 675 тысяч тенге в бюджетах города Жаркент и сельских округов на 2024 год. Из них город Жаркент 333 191 тысяча тенге, Коктальский сельский округ 2 489 тысяч тенге, Пиджимский сельский округ 29 995 тысяч тенге.

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0