Қарағанды облыстық мәслихатының 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 271 "2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2023 жылғы 10 қазандағы № 102 шешімі
Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2022 жылғы 8 желтоқсандағы №271 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №175435 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 526818199 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 104529804 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9398963 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 412889432 мың теңге;
2) шығындар – 532975537 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9754279 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 14086150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4331871 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2427919 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 5946521 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3518602 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18339536 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18339536 мың теңге:
қарыздар түсімдері –10986150 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4330870 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11684256 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Карагандинского областного маслихата от 8 декабря 2022 года № 271 "Об областном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Карагандинского областного маслихата от 10 октября 2023 года № 102
Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2023-2025 годы" от 8 декабря 2022 года №271 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №175435) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 526818199 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 104529804 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 9398963 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 412889432 тысячи тенге;
2) затраты – 532975537 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9754279 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 14086150 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4331871 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2427919 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 5946521 тысяча тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3518602 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18339536 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18339536 тысяч тенге:
поступление займов – 10986150 тысяч тенге;
погашение займов – 4330870 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11684256 тысяч тенге.";

9 548 100
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 601 413
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
5 515 076
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
494 777
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 434 120
064
Еңбек мобильділігі орталықтары мен мансап орталықтарының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі азаматтарды әлеуметтік қолдау бойынша қызметін қамтамасыз ету
489 256
069
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау
13 458
261
Облыстың білім басқармасы
3 124 865
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
2 379 486
037
Әлеуметтік сауықтандыру
319 055
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
426 324
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
18 218
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
18 218
2
Әлеуметтiк көмек
4 095 605
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 007 103
003
Мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтік қолдау
259 180
068
Жұмыспен қамту бағдарламасы
3 747 923
261
Облыстың білім басқармасы
88 502
084
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
88 502
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
999 786
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
809 908
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
275 163
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

9 548 100
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 601 413
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
5 515 076
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
494 777
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 434 120
064
Обеспечение деятельности центров трудовой мобильности и карьерных центров по социальной поддержке граждан по вопросам занятости
489 256
069
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
13 458
261
Управление образования области
3 124 865
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
2 379 486
037
Социальная реабилитация
319 055
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
426 324
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
18 218
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
18 218
2
Социальная помощь
4 095 605
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 007 103
003
Социальная поддержка лиц с инвалидностью
259 180
068
Программа занятости
3 747 923
261
Управление образования области
88 502
084
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
88 502
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
999 786
256
Управление координации занятости и социальных программ области
809 908
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
275 163
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

2 505 027
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
658 827
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
33 409 906
1
Ауыл шаруашылығы
26 039 786
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
23 250 432
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
300 688
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
547 118
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
2 383 191
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
135 121
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 449
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
22 163
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
58 191
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
5 374
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 673 615
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
6 014 190
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
83 524
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 929 681
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
5 511 072
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
277 645
066
Жайылымдардың тозуымен және шөлейттенумен күрес жөніндегі іс-шараларды жүргізу (құнарландыру, түбегейлі жақсарту, топырақты дайындау, біржылдық және көпжылдық шөптерді егу, органикалық тыңайтқыштарды енгізу)
50 000
077
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
256 410
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
102 219
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту

2 505 027
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
658 827
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
33 409 906
1
Сельское хозяйство
26 039 786
255
Управление сельского хозяйства области
23 250 432
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
300 688
002
Субсидирование развития семеноводства
547 118
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
2 383 191
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
135 121
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 449
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
22 163
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
58 191
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
5 374
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 673 615
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
6 014 190
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
83 524
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 929 681
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
5 511 072
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
277 645
066
Проведение мероприятий по борьбе с деградацией и опустыниванием пастбищ (окультуривание, коренное улучшение, подготовка почвы, подсев однолетних и многолетних трав, внесение органических удобрений)
50 000
077
Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
256 410
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
102 219
020
Развитие объектов сельского хозяйства

102 219
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 687 135
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
189 823
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
19 200
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
42 603
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
18 800
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
95 266
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
17 172
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
162 035
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 890 371
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
6 059
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
30 000
038
Жануарлар ауруларының диагностикасы, профилактикасы, жануарларды емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу, сақтау және тасымалдау
17 480
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
198 326
2
Су шаруашылығы
591 419
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
591 419
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
14 134
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
335 621
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
241 664
3
Орман шаруашылығы
1 320 632
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 320 632
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1 305 860
006
Жануарлар дүниесін қорғау
14 772
4
Балық шаруашылығы
350 000
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
350 000
034
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы), сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіру өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау

102 219
719
Управление ветеринарии области
2 687 135
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
189 823
003
Капитальные расходы государственного органа
19 200
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
42 603
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
18 800
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
95 266
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
17 172
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
162 035
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 890 371
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
6 059
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
30 000
038
Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
17 480
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
198 326
2
Водное хозяйство
591 419
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
591 419
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
14 134
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
335 621
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
241 664
3
Лесное хозяйство
1 320 632
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 320 632
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1 305 860
006
Охрана животного мира
14 772
4
Рыбное хозяйство
350 000
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
350 000
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества аквакультуры (рыбоводства), а также племенного рыбоводства

91 637
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
9 505
Жұмыспен қамту мәселелері бойынша азаматтарды әлеуметтік қолдауды қамтамасыз етуге
82 132
Облыстың ветеринария басқармасы
360 830
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
360 830
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
104 519
Табиғатты қорғау және арнаулы мекемелер қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
104 519
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
256 410
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялауға
256 410
Нысаналы даму трансферттері:
74 246 980
оның ішінде:
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6 974 371
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
6 974 371
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
23 512 509
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
1 333 280
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
2 669 535
"Жайлы мектеп" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
17 553 023
"Ауылдық денсаулық сақтауды жаңғырту" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 956 671
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
38 760 100
Қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
3 037 479
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
11 832 026
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
5 967 045
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
5 444 726
Жылумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
11 617 299
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
861 525
Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
5 000 000
Қарағанды облысының Саран қаласында тұрмыстық техника шығару жөніндегі жобаны іске асыру мақсатында "Сарыарқа" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
5 000 000
Бюджеттік кредиттер:
6 256 747
оның ішінде:
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 620 000
Жастардың кәсіпкерлік бастамашылығына жәрдемдесу үшін
1 620 000
Облыстың экономика басқармасы
1 040 175
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
1 040 175
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3 432 561
Ауыл халқының кірістерін арттыру жөніндегі жобаны ауқымды түрде қолдану үшін ауыл халқына микрокредиттер беруге
3 432 561
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
164 011
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
164 011
Қарағанды облыстық
мәслихатының

91 637
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
9 505
На обеспечение социальной поддержки граждан по вопросам занятости
82 132
Управление ветеринарии области
360 830
На проведение противоэпизоотических мероприятий
360 830
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
104 519
На повышение заработной платы работников природоохранных и специальных учреждений
104 519
Управление сельского хозяйства области
256 410
На субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
256 410
Целевые трансферты на развитие:
74 246 980
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6 974 371
На развитие транспортной инфраструктуры
6 974 371
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
23 512 509
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 333 280
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 669 535
Строительство и реконструкция объектов образования в рамках пилотного Национального проекта "Комфортная школа"
17 553 023
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения в рамках пилотного национального проекта "Модернизация сельского здравоохранения"
1 956 671
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
38 760 100
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
3 037 479
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
11 832 026
На развитие газотранспортной системы
5 967 045
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
5 444 726
На развитие систем теплоснабжения
11 617 299
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
861 525
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области
5 000 000
Увеличение уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарка" с целью реализации проекта по производству бытовой техники в г.Сарань Карагандинской области
5 000 000
Бюджетные кредиты:
6 256 747
в том числе:
Управление координации занятости и социальных программ области
1 620 000
Для содействия предпринимательской инициативе молодежи
1 620 000
Управление экономики области
1 040 175
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 040 175
Управление сельского хозяйства области
3 432 561
На предоставление микрокредитов сельскому населению для масштабирования проекта по повышению доходов сельского населения
3 432 561
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
164 011
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
164 011
Приложение 3
к решению Карагандинского
областного маслихата

2023 жылғы 10 қазандағы
№ 102
шешіміне 3-қосымша
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2022 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 271
шешіміне 5-қосымша
2023 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
83 490 832
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
20 102 020
Нысаналы даму трансферттері
57 455 223
Бюджеттік кредиттер
5 933 589
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
20 102 020
оның ішінде:
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы

от 10 октября 2023 года
№ 102
Приложение 5
к решению Карагандинского
областного маслихата
от 8 декабря 2022 года
№ 271
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2023 год
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
1
2
Всего
83 490 832
в том числе:
Целевые текущие трансферты
20 102 020
Целевые трансферты на развитие
57 455 223
Бюджетные кредиты
5 933 589
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
20 102 020
в том числе:
Управление координации занятости и социальных программ области

42 329
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
22 329
"Бірыңғай Отбасы орталығы" әлеуметтік жобасын іске асыруға
20 000
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
332 849
Спорт объектілерін жөндеуге
332 849
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
687 257
Мәдениет объектілерін жөндеуге
209 693
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
477 564
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 386 485
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
4 386 485
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
10 935 305
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекен көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
4 479 611
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
3 864 357
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
1 852 337
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
339 000
7 жастан 18 жасқа дейінгі балалар үшін қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен тегін жол жүруіне
400 000
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 621 600
Халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
3 321 600
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыруға
300 000
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
68 795
Қатты тұрмыстық қалдықтар полигонын салу бойынша техникалық-экономикалық негіздеме әзірлеуге
6 800
Елді мекендерді абаттандыру
61 995
Облыстың ақпараттандыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасы
27 400
Стационарлық интернетпен қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
27 400
Нысаналы даму трансферттері:
57 455 223
оның ішінде:
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
6 808 474
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
1 738 193
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
2 591 583
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
1 728 698
Спорт объектілерін дамытуға
750 000
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
2 490 913
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
2 490 913
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

42 329
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
22 329
На реализацию социального проекта "Единый семейный центр"
20 000
Управление физической культуры и спорта области
332 849
На ремонт объектов спорта
332 849
Управление культуры, архивов и документации области
687 257
На ремонт объектов культуры
209 693
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
477 564
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 386 485
На жилищно-коммунальное хозяйство
4 386 485
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
10 935 305
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
4 479 611
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
3 864 357
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 852 337
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайоным сообщениям
339 000
На льготный, бесплатный проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) для детей от 7 до 18 лет
400 000
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 621 600
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
3 321 600
На организацию сохранения государственного жилищного фонда
300 000
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
68 795
На разработку технико-экономического обоснования по строительству полигона твердых бытовых отходов
6 800
Благоустройство населенных пунктов
61 995
Управление информатизации, оказания государственных услуг и архивов области
27 400
На услуги по обеспечению стационарным интернетом
27 400
Целевые трансферты на развитие:
57 455 223
в том числе:
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
6 808 474
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 738 193
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 591 583
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 728 698
На развитие объектов спорта
750 000
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 490 913
На развитие транспортной инфраструктуры
2 490 913
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области