"Қарағанды қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінде "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының 2023 жылғы 07 маусымдағы № 48 шешімінің күшін жою туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 шілдедегі № 78 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 65-бабына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Қарағанды қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінде "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" мәслихаттың 2023 жылғы 7 маусымдағы № 48 шешімінің (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде № 182714 электрондық түрде тіркелген) күші жойылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қалалық мәслихатының төрағасы А. Бөкенов

Об отмене решения Карагандинского городского маслихата № 48 от 07 июня 2023 года "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" в государственном учреждении "Аппарат Карагандинского городского маслихата"
Решение Карагандинского городского маслихата от 28 июля 2023 года № 78
В соответствии со ст.65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Карагандинского городского маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" в государственном учреждении "Аппарат Карагандинского городского маслихата" № 48 от 07 июня 2023 года (зарегистрировано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде за № 182714 )
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Председатель Карагандинского городского маслихата А.Букенов