Балқаш қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы Төтенше жағдай жариялау туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімінің 2023 жылғы 8 маусымдағы № 01 шешімі. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімінің 2024 жылғы 29 наурыздағы № 2-ш шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімінің 29.03.2024 № 2-ш (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысы Балқаш қаласы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Темирхан Айдарханович Айдарханов тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі С. Сатаев

Об обьявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории города Балхаш
Решение акима города Балхаш Карагандинской области от 8 июня 2023 года № 01. Утратило силу решением акима города Балхаш Карагандинской области от 29 марта 2024 года № 2-р
Сноска. Утратило cилу решением акима города Балхаш Карагандинской области от 29.03.2024 № 2-р (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статье 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 02 июля 2014 года №756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории города Балхаш Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима города Балхаш Айдарханова Темирхан Айдархановича.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города С. Сатаев