Балқаш қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 тамыздағы № 22/194 "Саяқ кенті жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2023 жылғы 6 қыркүйектегі № 7/64 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына және "Жергілікті қоғамдастық жиналысының үлгі регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 7 тамыздағы № 295 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2023 жылғы 16 қаңтардағы №3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31734 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш қалалық мәслихатының "Саяқ кенті жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 27 тамыздағы № 22/194 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4958 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Саяқ кенті жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентінде:
4 тармақта:
оныншы абзац алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төрағасы А. Муслымов

О внесении изменений в решение Балхашского городского маслихата от 27 августа 2018 года № 22/194 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества поселка Саяк"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 6 сентября 2023 года № 7/64
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" и приказом министра национальной экономики Республики Казахстан от 3 января 2023 года №3 "О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 7 августа 2017 года №295 "Об утверждении Типового регламента собрания местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31734) Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского городского маслихата от 27 августа 2018 года № 22/194 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества поселка Саяк" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4958) следующее изменение:
в регламенте собрания местного сообщества поселка Саяк:
в пункте 4:
абзац десятый исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата А. Муслымов